У випуску &mdаsh; про те, як працювати з медіаграмотністю на рівні державної політики та чому найкращими вчителями для бабусь і дідусів можуть стати онуки.
У випуску &mdаsh; про телеграм-канали, які під час &lаquо;шахедних&rаquо; атак не просто інформують, а маніпулюють емоціями й перетворюють тривогу на прибутки.
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
У випуску &mdаsh; про приватність і правду: як показувати біль війни. Що важливіше &mdаsh; гідність жертви чи вплив фото на світову аудиторію, чому суспільство розділилося у своїх оцінках та чи справді емоційні світлини можуть зупинити війну.
У випуску &mdаsh; про те, чи готові вчителі самі критично мислити, як боротися з упередженнями в освіті та чи є шанс, що наступне покоління українців буде медіаграмотним настільки, що анонімні телеграм-канали втратять свою популярність.
У випуску &mdаsh; про те, як штучний інтелект створює нову реальність, яка одночасно вражає своїми можливостями та викликає тривогу через потенційні загрози.
Диджитал-директор 24-го каналу &mdаsh; про штучний інтелект, ключові платформи для 24-го каналу, клікбейтні заголовки та російських &lаquо;опозиціонерів&rаquо;.
У випуску про те, чому фейки &mdаsh; це не новий феномен, як виникли перші приклади маніпуляцій ще в Давньому Єгипті та чому критичне мислення &mdаsh; головна зброя проти інформаційних атак.
У випуску &mdаsh; про те, як алгоритми соцмереж підштовхують до емоційних рішень, чому &lаquо;чорна п&rsquо;ятниця&rаquо; може бути пасткою для покупців і що робить нас легкою мішенню для інформаційних атак.