Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
14.1 thous. of news
Gazeta.ua on gazeta.ua
Ціни на нафту підскочили на тлі загострення в Ормузькій протоці
13 липня світові ціни на нафту підскочили на понад 4%, оскільки поставки енергоносіїв через Ормузьку протоку й надалі під загрозою.
США та Іран оголосили про нові військові удари, повідомляє Rеutеrs.
"У понеділок ф'ючерси на нафту марки Вrеnt подорожчали на $3,10, або 4,08%, до $79,11 за барель, тоді як американська нафта марки Wеst Техаs Іntеrmеdіаtе подорожчала на $2,95, або 4,11%, до $74,36 за барель", - сказано в повідомленні.
У неділю збройні сили США завершили чергову хвилю ударів по Ірану, вразивши десятки цілей у різних місцях за допомогою високоточної зброї, повідомило Центральне командування. У понеділок Іранська революційна гвардія заявила, що здійснила атаки на американські військові бази в Кувейті та Бахрейні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США почали нову серію ударів по Ірану
Президент США Дональд Трамп заявив у неділю, що Ормузька протока відкрита для комерційного судноплавства, хоча раніше Іран оголосив, що закрив протоку після того, як судно пройшло по несанкціонованому маршруту й було вражене.
Наприкінці лютого через протоку проходило близько п'ятої частини світових обсягів нафти та скрапленого природного газу. За даними , у неділю протокою пройшли шість суден - це найменша кількість за останні п'ять тижнів.
"Відносно помірне зростання цін на нафту свідчить про те, що ринок вважає, що нинішнє загострення ситуації є ескалацією в рамках хиткого перемир'я і далеко не означає повного зриву перемир'я", - заявив аналітик ІG Маrkеts Тоні Сайкамор.

У вихідні стало відомо, що Тегеран вирішив оголосити про повне закриття Ормузької протоки після атаки на одне з суден
Корпус вартових ісламської революції заявив, що судно спробувало пройти через протоку за несанкціонованим маршрутом, проігнорувавши попередження.
Центральне командування США ідентифікувало судно як контейнеровоз М/V GFS Gаlахy під кіпрським прапором, повідомивши про значні пошкодження машинного відділення та зникнення одного цивільного члена екіпажу.
Go to gazeta.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization