Дзеркало Тижня - we.ua

Дзеркало Тижня

we:@zn.ua
22.9 thous. of news
Дзеркало Тижня on zn.ua
США направили до України військових для вивчення технологій дронів — Гегсет
Пентагон відправив своїх військових в Україну, аби вони перейняли досвід українців роботи з безпілотниками. Про це заявив очільник Міністерства війни США Піт Гегсет, додавши, що сам схвалив відповідне рішення.
«Міністр армії Дрісколл назвав Україну Кремнієвою долиною війни... Думаю, ми з цим погодимося. І результат війни справді має значення для американських інтересів. Чи існує політика, яка забороняє високопосадовцям відомств їздити до України? Чи підтримуєте ви поїздки високопосадовців туди, чи проти?», — зазначив сенатор Мітч Макконнелл і звернувся до Гегсета.
Міністр війни відповів, що вже багато високопосадовців їздили в Україну. Мовляв, у результаті таких поїздок США багато чого навчилися.
«Я особисто схвалив направлення додаткового персоналу туди, щоб навчатися на цьому полі бою використовувати безпілотники, як у наступі, так і в обороні, аби гарантувати, що ми винесемо всі можливі уроки з цього конфлікту та врахуємо їх у режимі реального часу. Зокрема, в тому, як ми захищаємося та переходимо в наступ у часи, коли необхідне домінування безпілотників. І саме тому в рамках цього бюджету витрачається так багато на домінування безпілотників. Візьміть уроки, отримані в Україні та на інших полях битв, і забезпечте їх якомога швидше застосування в усіх бойових силах», — заявив Гегсет.

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ





Берлін і Київ планують спільно розробляти ударні дрони дальністю до 1500 км



Раніше повідомлялося, що українська компанія-виробник FРV-дронів F10 стала другим фіналістом конкурсу Drоnе Dоmіnаnсе, який організувало Мінвійни США, і тепер F-Drоnеs повинна отримати контракт з відомством на придбання партії таких безпілотників. За даними ЗМІ, український БпЛА зайняв шосте місце. Він отримав 72,9 бала зі 100 можливих і, відповідно, контракт на постачання своєї продукції Штатам.
Трохи згодом Rеutеrs писав, що на авіабазі Принца Султана в Саудівській Аравії — ключовій базі США на Близькому Сході — запровадили українську технологію боротьби з дронами. Платформу командування та управління під назвою Sky Мар розгорнули для захисту від іранських атак.
Go to zn.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Новини дня. Ексклюзивні коментарі, думки, аналітика та головні події України і світу на сайті Дзеркало тижня

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site zn.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules