СNN: американський ударний вертоліт АН-64 Арасhе в Ормузькій протоці збив іранський безпілотникАмериканський ударний вертоліт АН-64 Арасhе, який патрулював Ормузьку протоку, збив іранський безпілотник типу «Шахед», повідомляє СNN з посиланням на двох американських чиновників.
Інше джерело повідомило, що американський вертоліт атакував іранський безпілотник типу «Шахед».
Водночас один із американських чиновників зазначив, що поки що незрозуміло, чи безпілотник цілеспрямовано атакував Арасhе, чи це сталося випадково.
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
У WSJ з’ясували, за якої умови Трамп готовий відновити бойові дії проти Ірану
Як повідомили у вівторок американські військові, двох членів екіпажу врятував американський безпілотний катер.
За словами речника Центрального командування США, капітан Тімоті Гокінс, екіпаж знайшов і врятував морський дрон ВМС США. Він підібрав їх і доставив до іншого місця, де екіпаж підняли на борт іншого вертольота.
За словами Гокінса, безпілотник, який допомагав у порятунку, «був безпілотним судном ВМС США типу Соrsаіr». Оперативна група ВМС США почала його розгортання наприкінці березня.
У вівторок, після того, як президент Дональд Трамп заявив, що Тегеран збив американський ударний вертоліт Арасhе в Ормузькій протоці, США завдали нових ударів по Ірану. У Центральному командуванні США повідомили, що ця операція є пропорційною відповіддю на необґрунтовану агресію Ірану.
Go to zn.ua