Усик відмовився від усіх чемпіонських титулівКолишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик, який нещодавно зустрівся з президентом США Дональдом Трампом, вирішив зробити всі свої титули вакантними.
Боксер опублікував звернення на своїй сторінці в Іnstаgrаm.
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Ломаченко визначився з першим суперником після відновлення кар'єри — ЗМІ
"Сьогодні гарний день, щоб сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, могли боксувати. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, бо у мене є lаst dаnсе.
Хочу подякувати всім організаціям, до всіх ставлюся з повагою. І хочу сказати: далі — більше. Слава Богу за все. Слава Україні!", — сказав Усик.
39-річний чемпіон володів поясами WВС, WВА та ІВF, а також другорядними ІВО та Тhе Rіng у надважкій вазі.
Свій останній бій Олександр Усик провів проти кікбоксера Ріко Верховена в травні й здобув важку перемогу технічним нокаутом у 11-му раунді. Боксерське шоу відбулося біля пірамід у єгипетській Гізі.
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Всесвітня боксерська рада санкціонувала бій Усика проти німецького боксера
Українець здобув свою 25-ту перемогу, з яких 16 — нокаутом. При цьому Олександр досі не програвав на професійному рингу.
За всю свою кар'єру Усик тричі ставав абсолютним чемпіоном світу — один раз у першій важкій вазі та двічі — у суперважкому дивізіоні.
Раніше Усик опублікував нове фото з Трампом і висловився щодо зустрічі з президентом США.
Go to zn.ua