Бізнес може втратити можливість бронювати працівників через "Дію" — ЗМІБронювання працівників від мобілізації для бізнесу через портал "Дія" можуть призупинити через рішення Ставки Верховного Головнокомандувача. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела.
Уточнюється, що рішення призупинити бронювання через "Дію" ухвалили на рівні Ставки Верховного Головнокомандувача, і найближчим часом має з'явитися офіційне повідомлення про це.
Водночас остаточно незрозуміло, як саме зміниться процес бронювання, адже на Ставці обговорювалися різні варіанти. Один із них — закрити можливість бронювання лише для тих підприємств, які ще не підтвердили статус критично важливих. Інший варіант — призупинити можливість бронювання для всіх підприємств.
Також зазначається, що після набрання рішенням чинності заявки на бронювання, які вже перебувають в обробці, будуть опрацьовані. Водночас подати нові заявки бізнес не зможе.
За словами співрозмовників видання, бронювання буде призупинене до 1 вересня.
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Бронювання працівників: Мінрозвитку переглянуло критерії для будівельників, перевізників і турбізнесу
Раніше повідомлялося, що в Україні оголошена загальна мобілізація та триває воєнний стан. В цей період призову підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. Але дехто у 2026 році може отримати бронювання від мобілізації.
Go to zn.ua