Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
13.1 thous. of news
Gazeta.ua on gazeta.ua
Слідчі знайшли докази російського сліду в атаці на український літак у Лейпцигу
Неподалік від місця атаки на український Ан-124 "Руслан" в аеропорту Лейпциг/Галле слідство виявило підозрілу антену. Також знайдені кілька слідів ДНК.
Слідчі знайшли на дереві невелику антену, яка може виявитися дуже важливою у полюванні на диверсантів. Правоохоронці тепер припускають, що її встановили злочинці. Про це повідомляє Таgеssсhаu.
Експерти вважають, що вона могла підсилювати сигнал для наведення безпілотника, начиненого вибухівкою, до аеропорту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина спростувала інформацію про боєприпаси на "Антонові"
Органи безпеки сподіваються отримати додаткові підказки щодо злочинців зі слідів ДНК, знайдених на банці, наповненій вибухівкою.
Інші підозрілі сліди ДНК різної якості були виявлені як на самому дроні, так і поблизу місця злочину.
Є так званий збіг слідів, який може бути пов'язаний з іншою справою, в якій було знайдено таку саму ДНК. Інший слід, очевидно, веде до Литви.
За даними джерел, близьких до розслідування, дрон був спеціально розробленою моделлю з додатковим акумулятором для подовженого часу польоту.
Також він:не мав навігаційних вогнів,був оснащений камерою,мав підключений 5G-роутер і дві SІМ-картки.
Федеральне управління кримінальної поліції припускає, що дроном керували через мобільну мережу, можливо, з великої відстані.Технічне обладнання теоретично дозволило б керувати літальним апаратом з будь-якої точки світу.
Тож виявлення антени на дереві поблизу аеропорту свідчить про те, що злочинці хотіли створити найсильніший та найбезперешкодніший сигнал керування для дрона, пише видання.Є справа, яка разюче схожа на атаку на український літак у Лейпцигу, пише видання.
Два роки тому мережа завербованих так званих "одноразових агентів", що працювала у Литві, Польщі та Німеччині, відправляла вибухові пристрої, деякі з них авіаперевезеннями.За даними слідства, її могла контролювати російська військова розвідка ГРУ. Посилки спалахнули в аеропорту Лейпцига, Бірмінгемі та Варшаві.

У справі про загадкову появу дрона біля українського вантажного літака "Антонов" в аеропорту Лейпциг/Галле з'являються нові подробиці. Журналісти з'ясували деталі інциденту, які вказують на цілеспрямовану атаку. Безпілотник цілеспрямовано влетів в український вантажний літак у вівторок, 4 серпня, близько 19:30.
Go to gazeta.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization