А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
Європа не повинна втрачати пильність щодо загроз, які походять від Китаю. Про це заявив директор нідерландської військової розвідки МІVD віцеадмірал Петер Ресінк в інтерв'ю Роlіtісо. Попри те що головна увага зараз прикута до дій Кремля, Ресінк наголосив, що Китай становить не меншу небезпеку. За його словами, Пекін володіє надзвичайно розвиненою кіберсистемою, яку Європа поки не може повністю усвідомити. "Я б сказав, що це загроза більша, ніж Росія", - наголосив він. У щорічному звіті МІVD, оприлюдненому в кінці минулого місяця, йдеться про тісніші зв'язки між Москвою і Пекіном. Йдеться про співпрацю не лише в геополітичній чи економічній сферах, а й у військовій. У документі також зазначено, що Росія посилила гібридну активність проти Нідерландів і європейських партнерів. Такі дії спрямовані на підрив стабільності та вплив на громадську думку. "Ми бачили подібне в Європі. Хоча поки не в таких масштабах, як у США. Але навіть це лише частина того, що здатна зробити китайська система", - заявив Ресінк. За його словами, Китай діяв проти приблизно десяти країн Європи. Звіт МІVD також свідчить про спроби Росії зірвати вибори в Європі в червні минулого року. Зокрема, кібератаки були спрямовані на ресурси, пов'язані з нідерландськими політичними партіями та транспортними системами. Мета - ускладнити процес голосування. Ресінк наголосив, що втручання Росії у вибори не є унікальним для Нідерландів. Подібна практика зафіксована і в інших країнах, зокрема в тих, що раніше перебували під впливом Москви. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китай не збирається підкорятися США після нових економічних погроз Трампа "Ми маємо дані про таку активність у кількох державах. І вона проявляється не лише у вигляді дезінформації", - підкреслив він. Окрему увагу директор МІVD звернув на темпи нарощування російського озброєння. Він вважає, що Кремль готується не лише до тривалої війни з Україною, а й до можливої майбутньої конфронтації. "Росія виготовляє значно більше артилерії, ніж їй потрібно на фронті. До того ж частину цих запасів допомагають створювати інші держави", - пояснив Ресінк. Він також зауважив, що Москва перекидає нові підрозділи артилерії до кордонів НАТО. Зокрема, до Балтійського регіону та Фінляндії. Європейська та американська розвідки, за словами Ресінка, наразі зберігають ефективну взаємодію. Водночас він визнав, що ситуація може змінитися. "Ми не можемо ігнорувати деякі заяви Трампа про війну в Україні. Можливо, доведеться переглянути форму співпраці з Вашингтоном", - зазначив він. Йдеться про оцінку рівня взаємодії, обсягів інформаційного обміну та його інтенсивності. Президент США Дональд Трамп пригрозив Китаю новими торгівельними обмеженнями. Він заявив про можливе запровадження додаткових 50% мит і зупинку всіх переговорів. Заява Трампа стала відповіддю на рішення Китаю збільшити мита на американські товари. Пекін оголосив про підвищення тарифів на 34%. Це стало відповіддю на вже чинні мита, які раніше запровадила адміністрація Трампа.
На переговорах у Кремлі між російським диктатором Владіміром Путіним та очільником Китаю Сі Цзіньпін ішлося про те, що обидві країни є "захисниками нового світового порядку, в якому більше не домінують США". Давні союзники вирішили надалі посилювати свою співпрацю в усіх сферах. Повний текст новини
Станом на 06:00 9 травня в Чорному морі перебувають чотири ворожі кораблі, з яких три оснащені крилатими ракетами "Калібр" із загальним залпом до 14 ракет. Про це повідомили Військово-морські сили ЗСУ. Водночас в Азовському морі ворожі кораблі відсутні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін мріє про перемир'я, а ми чекаємо на снаряди - Зеленський В Середземному морі знаходиться три ворожі кораблі, з яких один є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до восьми ракет. "Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SОLАS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації", - наголосили у ВМС. Російська влада готується до провокацій проти власного населення напередодні 9 травня, заявив радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк. Він пригадав події 2000 року, коли Путін прийшов до влади. Тоді, як зазначив Подоляк, почалася Друга чеченська війна, яка теж стартувала з провокацій. Росіяни, за його словами, неодноразово атакували власне населення. Ці дії проводилися під виглядом терористичних актів чи ударів дронів.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Сполучені Штати не вважають конфлікт між Індією та Пакистаном своєю безпосередньою справою та не планують втручатися, однак виступають за деескалацію напруженості.
9 травня віряни відзначають перенесення мощей Миколая Чудотворця. За життя святий зробив багато добрих справ, зокрема рятував християн від смертної кари та зціляв їх. Повний текст новини
Марія Яремчук – донька легендарного українського співака Назарія Яремчука. Вона пішла стопами батька й також стала співачкою, однак сцена для дівчини стала справжнім викликом. Повний текст новини
У п'ятницю, 9 травня, у Чернівецькій області буде хмарно з проясненням. Вдень - невеликий дощ. Видимість на дорогах під час опадів буде у межах від 1 до 2 кілометрів