Про це в ефірі Еспресо сказав генеральний директор 5 каналу Володимир Мжельський."Богу дякувати, всі люди, які працювали на каналі в нічну зміну, залишилися живі. Їх було троє, і вони встигли сховатися від обстрілу, що тривав близько 3,5 години", - наголосив Мжельський.За його словами, 5 канал зазнав суттєвих пошкоджень. Знищені або серйозно пошкоджені офісні меблі, стіни, скло, вікна та двері. Більшість техніки засипано пилом - це камери, акумулятори. Частина з них падала, тому зараз технічним службам потрібно перевірити, чи можна їх увімкнути та чи працюють вони. На щастя, деяка техніка перебувала в іншій частині офісу, де вибухова хвиля була меншою."У нас немає однієї великої студії. Це була вечірня студія, де ми працювали у великому форматі з підсумковими новинами. Вона повністю зруйнована: вилетіли всі вікна, знищено декорації, повалено всі камери. Нам доведеться її відновлювати, або робити капітальний ремонт і створювати нову студію", - додав Мжельський.У ніч проти 10 липня російська армія атакувала Україну безпілотниками та дронами. У Києві через ворожі удари загинули дві людини, кількість постраждалих зросла до 24.
Про це йдеться у публікації на сайті "5 каналу". Зазначається, що працівники, які перебували в приміщенні під час нічної зміни не постраждали.фото: 5 каналфото: 5 каналфото: 5 каналЧерез наслідки атаки "5 канал" не може оперативно відновити мовлення – ані в телевізійному етері, ані в YоuТubе. У ніч проти 10 липня російська армія атакувала Україну безпілотниками та дронами. У Києві через ворожі удари є загиблі та постраждалі.
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
Про це на засіданні уряду сповіло Теlеgrаm-канал Дениса Шмигаля Кабінет Міністрів України ухвалив нове рішення, яке стосується фінансової підтримки сімей, що готуються до відправлення своїх дітей у перший клас. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про запуск програми “Пакунок школяра”, що передбачає грошову допомогу для батьків. “Це буде грошова допомога в розмірі 5 тисяч гривень на придбання […] Тhе роst Кабмін запускає програму “Пакунок школяра” з виплатою 5 тисяч гривень fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Про це повідомляє кишинівський канал ТV8.У заході взяли участь президент Майя Санду, речник парламенту Ігор Гросу, міністр культури Сергій Продан. Люди прийшли вшанувати пам'ять жертв. Санду зазначила, що люди, які пройшли важкі випробування, не вимагали помсти, але завжди хотіли, щоб на їхній батьківщині знали правду про те, що сталося. "У ніч з 5 на 6 липня 1949 року десятки тисяч людей вигнали зі своїх будинків і силою відправили до Сибіру. Це були чесні трудівники, віруючі люди, які з гордістю говорили своєю мовою і зберігали традиції. Їх стійкість і принциповість радянська влада вимушена виявляти загрозою. далеко від батьківщини Але навіть у вигнанні вони зберегли свою національну ідентичність та цінності. Депортовані ніколи не вимагали помсти. Але вони вимагали правди. І наш обов'язок - дати їм цю правду через визнання, освіту та збереження пам'яті про них", - заявила президентка Молдови.Вона закликала громадян відвідати музейну експозицію, присвячену пам'яті жертв депортацій. За її словами, це місце для роздумів та вивчення трагічних сторінок історії, які допомагають краще зрозуміти пережите людьми.Зараз на головній площі молдовської столиці встановлено два радянські товарні вагони, такі ж, які використовувалися для депортацій людей з Молдови та інших країн у складі СРСР.Операція "Південь"Депортації мешканців Бессарабії до Сибіру 1949 року були однією з форм політичних репресій, які проводила радянська влада. У ніч із 5 на 6 липня депортували понад 11 тисяч "неблагонадійних" сімей, близько 35 тисяч бессарабців. Арешти проводилися вночі із залученням армії та рейдами по селах, які в Москві вважали недостатньо лояльними до радянської влади.Ті, хто потім зміг повернутися додому, залишався в забутті, втративши своїх близьких, своє майно і навіть не маючи права говорити про це. Тільки в період "перебудови та гласності", а потім після розпаду СРСР та створення незалежної Республіки Молдова, тема депортацій поступово проникла у публічний дискурс.
Про це він сказав журналістам після судового засідання, передає "5 канал"."Я повністю заперечую цю інформацію. Міністерство національної єдності - важливе міністерство в системі органів виконавчої влади, у системі уряду України", - заявив Чернишов.За його словами, це Міністерство за 7 місяців існування довело свою спроможність та суб’єктність у Європі.Раніше Українська правда з посиланням на власне джерело з партії "Слуга Народу" повідомляла, що Міністерство національної єдності можуть ліквідувати. Там назвали Мін'єдності "крафтовим" міністерством, яке уряд спробував реалізувати, але не вийшло.Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд 2 липня оголосив рішення не задовольнити клопотання про відсторонення з посади віцепрем’єр-міністра – міністра національної єдності Олексія Чернишова. Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура просили відсторонити посадовця на 2 місяці.