All of last actual Ukraine news

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Захід планує залучити треті країни для постачання боєприпасів для України — Макрон
Західні партнери України мають намір розглянути можливість залучення третіх країн для постачання боєприпасів для України, сказав президент Франції Еммануель Макрон
На окупованих територіях збір голосів на «виборах» Путіна почали з маломобільних груп
На окупованих частинах Запорізької та Херсонської областей росіяни проводять незаконне дострокове голосування на «виборах президента» Росії. Збір голосів розпочали з маломобільних груп.
we.ua - На окупованих територіях збір голосів на «виборах» Путіна почали з маломобільних груп
Може мати українські "коріння": у Польщі знайшли меч віком понад 4000 років
У лісі Підкарпатського воєводства Польщі вчені натрапили на дивовижну стародавню знахідку, якій близько 4 тис. років. Йдеться про мідний кинджал, який, ймовірно, був створений в українському степу чи Карпатському басейні.
we.ua - Може мати українські
У США занепокоєні зростаючою торгівлею між РФ та КНДР
Вашингтон активно обговорює із союзними державами політичні та економічні зв'язки між цими двома країнами.
we.ua - У США занепокоєні зростаючою торгівлею між РФ та КНДР
У перспективі Франція не виключає участі європейських військ у війні в Україні - Макрон
Жоден з варіантів, і навіть участь наземних військ Європи, не повинен бути виключеним задля досягнення мети, оскільки потрібно зробити все необхідне, щоб Росія не виграла цю війну.
we.ua - У перспективі Франція не виключає участі європейських військ у війні в Україні - Макрон
Charitable Foundation «Come Back Alive»
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
we.ua - Charitable Foundation «Come Back Alive»
В домашніх умовах. Як приготувати шпроти самостійно — допоможе один інгредієнт
Не так давно шпроти були однією з головних закусок на святковому столі, тому для багатьох бутерброди з ними символізують свято та гарний настрій.
we.ua - В домашніх умовах. Як приготувати шпроти самостійно — допоможе один інгредієнт
Нідерланди профінансують чеську ініціативу із закупівлі снарядів для ЗСУ поза межами ЄС
Нідерланди виділять понад €100 млн на ініціативу Чехії щодо закупівлі снарядів для ЗСУ поза межами ЄС. Про це повідомив у понеділок, 26 лютого прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте після конференції європейських лідерів в Парижі, присвяченої допомоги Україні.
we.ua - Нідерланди профінансують чеську ініціативу із закупівлі снарядів для ЗСУ поза межами ЄС
Австрія закликала до мирних переговорів між Україною та Росією за посередництва країн БРІКС
Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер заявив про необхідність сісти за стіл переговорів з Росією, щоб припинити війну в Україні. Він також припустив включити у переговори країни БРІКС
У Росії майже 40% громадян вважають війну проти України помилкою, - опитування
Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологами RussianField, пише The Moscow Times. Станом на лютий рекордні 38% громадян заявили, що скасували рішення про початок "воєнної операції", якщо у них була б така можливість. У порівнянні з березнем 2022 року кількість таких людей збільшилася на 10 процентних пунктів. Частка тих, хто все одно рушив би танки та полки в Україну, як і раніше, вище — 49%. Однак "партія війни" стискається: у березні 2022 року "не стали скасовувати" рішення Путіна 57%, під час мобілізації частка таких опустилася до 51%, а тепер впала нижче половини. Переважна більшість опитаних вважають, що терміни "військової операції" затяглися (71%), пише RussianField: в основному це молодь і малозабезпечені громадяни, причому в цій думці єдині як глядачі федеральної ТБ-пропаганди (76%), так і читачі (67%). У березні 2022 року лише 13% росіян вважали, що війна триватиме понад рік. Тепер, коли бойові дії переступили третю річницю, 44% вважають, що і через рік зупинити кровопролиття не вийде.
we.ua - У Росії майже 40% громадян вважають війну проти України помилкою, - опитування
Tuesday 27 February

13

°

Хмарно

7° - 13°

29 %

1011 mm

4.28 m/s

 • 04:00

  6°
 • 07:00

  5°
 • 10:00

  8°
 • 13:00

  12°
 • 16:00

  13°

What is wrong with this post?

Forgot password?
Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules