Search trend "Міністерство юстиції України"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
У Дії відновили послугу автоматичного закриття ФОП
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. "Якщо вирішили змінити діяльність або ж масштабуватися, користуйтеся послугою з миттєвим результатом. Автоматичне закриття ФОП мінімізує людський фактор та зменшує час очікування", - йдеться у повідомленні. У Дії можна припинити діяльність фізичної особи-підприємця онлайн без участі державного реєстратора.Читайте також: Через підвищення податків 27% опитаних ФОПів планують закритися найближчим часом, – ОпендатаботФедоров додав, що про відновлення інших сервісів повідомить додатково. Атака РФ на українські держреєстри19 грудня повідомлялось про масштабну кібератаку РФ: після неї тимчасово недоступними стали українські Єдині й Державні реєстри, а також сайт Міністерства юстиції. СБУ відкрила кримінальне провадження та встановила, що до атаки причетне хакерське угруповання, пов’язане з ГРУ Росії. 8 січня Міністерство юстиції України відновило роботу свого сайту після російської кібератаки, а за кілька днів у Дії запрацювала послуга автоматичної реєстрації ФОП. 
we.ua - У Дії відновили послугу автоматичного закриття ФОП
Мін’юст відновив роботу всіх єдиних і державних реєстрів. Кому тимчасово обмежили доступ
Роботу Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України відновили після хакерської атаки 19 грудня. Проте деякі обмеження тривають. Про це 20 січня повідомила пресслужба Мін’юсту. Наразі вже відновлено доступ до таких реєстрів: Державний реєстр речових прав на нерухоме майно;Державний реєстр обтяжень рухомого майна;Автоматизована система виконавчого провадження;Електронний реєстр апостилів;Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту;Автоматизована система «Банкрутство та неплатоспроможність»;Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади». Доступ до Державного реєстру прав на нерухоме майно тимчасово обмежили для нотаріусів та реєстраторів. Це пов’язано з актуалізацією даних щодо обтяжень, які вводять державні та приватні виконавці. Зараз Міністерство юстиції працює над відновленням електронних взаємодій з іншими державними органами, такими як ДПС, МВС, ПФУ, ДМС, Мінцифри, Держгеокадастр та іншими. Контекст📌 19 грудня російська хакерська група ХаkNеt Теаm заявила про злам інфраструктури ДП «Національні інформаційні системи» (НАІС), яке керує реєстрами Мін’юсту. За їхніми словами, вони завантажили понад мільярд рядків даних і видалили їх разом із резервними копіями. Міністерка юстиції Ольга Стефанішина підтвердила факт кібератаки, яка зупинила роботу реєстрів і спричинила перебої у функціонуванні державних сервісів, зокрема послуг у «Дії». Проте, за інформацією Держспецзв’язку, витоку даних не відбулося. Наприкінці грудня відновили роботу три нотаріальні реєстри. 6 січня запрацював ДРАЦС, а сайт Міністерства юстиції повністю відновив свою роботу 8 січня. 9 січня повідомили про відновлення роботи Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Також стало відомо, що в Україні планують імплементувати механізм захисту даних, який стане своєрідним «Пентагоном» для державних реєстрів.
we.ua - Мін’юст відновив роботу всіх єдиних і державних реєстрів. Кому тимчасово обмежили доступ
Мін'юст відновив роботу всіх держреєстрів після кібератаки РФ
Про це інформує Міністерство юстиції України.Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції — міністерка юстиції Ольга Стефанішина підтвердила цю інформацію, зазначивши, що "державні реєстри знову готові працювати"."Росіяни не досягли своєї мети. Ми крок за кроком відновили ключові реєстри для нотаріусів, потім ДРАЦС, ЄДР, і ось завершено роботу з відновлення останньої частини реєстрів", - наголосила вона.За її словами, фахівці виконавчої служби вже займаються актуалізацією даних, внесених під час відновлення.Стефанішина підкреслила, що дані українців не були втрачені під час атаки. Вона також наголосила на важливості уроків, отриманих із цього інциденту, та запровадженні системних змін у сфері кібербезпеки."Перше – це відповідальність. Ми припинили співпрацю з керівником ДП "Національні інформаційні системи". Кримінальне провадження, яке було відкрите одразу ж після атаки, досі триває. Вперше провели аудит НАІС, його вже завершено. Окрім того, триває службове розслідування", - додала міністерка.Крім того, для посилення захисту Верховна Рада вже підтримала законопроєкт №11290. Цей документ передбачає створення професійної мережі фахівців з кібербезпеки у всіх державних установах, що обробляють важливі дані українців. Це стане частиною комплексного плану з посилення державних реєстрів.Україна також активно посилює міжнародну співпрацю у сфері кібербезпеки, залучаючи досвід партнерських країн, адже кіберзагрози не знають кордонів."Дякую фахівцям НАІС, СБУ, Держспецзв’язку, Національної поліції, які допомагали відновити інфраструктуру та забезпечити майбутній захист", - підсумувала Стефанішина.Так, станом на 20 січня, вже працюють такі реєстри:Державний реєстр речових прав на нерухоме майно;Державний реєстр обтяжень рухомого майна;⁠Автоматизована система виконавчого провадження;Електронний реєстр апостилів;Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту;Автоматизована система "Банкрутство та неплатоспроможність";Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади".Водночас відновлюється низка електронних інформаційних взаємодій з державними органами, які використовують обмін даними із вищезазначеними реєстрами у своїй діяльності, насамперед з ДПС, МВС, ДМС, ПФУ, Мінцифри, Держгеокадастром, ДПСУ та іншими.Після масштабної кібератаки РФ 19 грудня тимчасово недоступними стали українські Єдині й Державні реєстри, а також сайт Міністерства юстиції. СБУ відкрила кримінальне провадження та встановила, що до атаки причетне хакерське угруповання, пов'язане з ГРУ Росії.Міністерство юстиції 10 січня відновило роботу всіх основних сервісів порталу ЄДР.
we.ua - Мін'юст відновив роботу всіх держреєстрів після кібератаки РФ
Роботу реєстрів Мін'юсту повністю відновили
Міністерство юстиції звільнило гендиректора ДП Національні інформаційні системи Олексія Бережного після масштабної хакерської атаки росіян.
we.ua - Роботу реєстрів Мін'юсту повністю відновили
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Мін’юст повідомив про відновлення роботи усіх державних реєстрів
Державні реєстри, які 19 грудня припинили працювати через масштабну хакерську атаку, відновили роботу в понеділок, 20 січня. Про це повідомило Міністерство юстиції України. Отже, вже працюють такі реєстри: Державний реєстр речових прав на нерухоме майно; Державний реєстр обтяжень рухомого майна; Автоматизована система виконавчого провадження; Електронний реєстр апостилів; Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту;... Запис Мін’юст повідомив про відновлення роботи усіх державних реєстрів спершу з'явиться на Громадське радіо.
we.ua - Мін’юст повідомив про відновлення роботи усіх державних реєстрів
Роботу всіх реєстрів Мінʼюсту відновлено після російської кібератаки
Міністерство юстиції України повідомило про відновлення роботи єдиних та державних реєстрів після масштабної кібератаки, здійсненої Росією. Тhе роst Роботу всіх реєстрів Мінʼюсту відновлено після російської кібератаки fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Роботу всіх реєстрів Мінʼюсту відновлено після російської кібератаки
Міноборони України поглиблює співпрацю з НАТО в сфері наукових досліджень
Міністерство оборони України та Організація з науки та технологій НАТО (NАТО Sсіеnсе аnd Тесhnоlоgy Оrgаnіzаtіоn – SТО) об'єднують зусилля для координації наукових досліджень у військовій сфері. Про це пише Рубрика, посилаючись на пресслужбу Міноборони. За словами заступника міністра оборони, бригадного генерала юстиції Сергія Мельника, до цієї роботи будуть залучені: Наукові установи. Військові вищі навчальні заклади. […] Тhе роst Міноборони України поглиблює співпрацю з НАТО в сфері наукових досліджень арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Міноборони України поглиблює співпрацю з НАТО в сфері наукових досліджень
У "Дії" тимчасово не працюють низка послуг: перелік
Із вечора 17 січня до 8:00 понеділка, 20 січня, у застосунку та на порталі "Дія" тимчасово недоступні декілька послуг. Це пов'язано з проведенням технічних робіт із відновлення реєстрів Державного реєстру актів цивільного стану громадян (ДРАЦС) та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань (ЄДР), які постраждали після масштабної кібератаки. Про це повідомила пресслужба "Дії". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці вже можуть замовляти "тисячу Зеленського": що потрібно зробити Серед недоступних послуг: реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП) та послуга Дія.QR; бронювання працівників; актові записи послуги, пов'язані з актами цивільного стану (реєстрація народження, шлюбу, розлучення, зміни імені); свідоцтва про народження та витяги про місце проживання дитини; заяви на отримання соціальної допомоги, зокрема допомоги для дітей, осіб з інвалідністю або людей, які доглядають за хворими дітьми; подача заяви на субсидію. У пресслужбі наголосили, що застосунок "Дія" не зберігає даних користувачів, а лише відображає інформацію з електронних реєстрів та систем. Відтак, технічні роботи, що проводяться з реєстрами, тимчасово впливають на доступність окремих послуг. Міністерство юстиції продовжує роботу над відновленням державних реєстрів України після останньої масованої кібератаки. Наразі вже працюють деякі критично важливі реєстри, однак низка ресурсів ще недоступні. Запустити всі сервіси планують до кінця січня.
we.ua - У Дії тимчасово не працюють низка послуг: перелік
У Дії оголосили про тимчасове припинення роботи низки послуг через технічні роботи
Про це інформує пресслужба Дії."Від сьогодні до 8:00 понеділка в Дії будуть недоступні послуги, пов’язані з реєстрами ДРАЦС та ЄДР. Ідуть на технічну перерву, щоб повернутися з гарними новинами", - зазначено в повідомленні.У застосунку не працюватимуть:реєстрація ФОП, Дія.QR;бронювання працівників;актові записи;оформлення "зимової підтримки" для дітей;допомога особі з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною;допомога при усиновленні дитини й на дитину одинокій матері або батьку;актові записи про зміну імені, про народження, шлюб та розлучення;свідоцтва про народження;витяг про місце проживання дитини;заява про субсидію.У пресслужбі наголошують, що Дія не зберігає дані, а лише відображає їх з електронних реєстрів та систем. Через це під час технічних робіт деякі послуги не працюють.Атака РФ на українські держреєстри19 грудня повідомлялось про масштабну кібератаку РФ: після неї тимчасово недоступними стали українські Єдині й Державні реєстри, а також сайт Міністерства юстиції. СБУ відкрила кримінальне провадження та встановила, що до атаки причетне хакерське угруповання, пов’язане з ГРУ Росії. 8 січня Міністерство юстиції України відновило роботу свого сайту після російської кібератаки.10 січня в застосунку "Дія" відновили роботу послуги автоматичної реєстрації ФОП. Згодом у застосунку відновили доступ до актових записів про народження, шлюб, розлучення й зміну імені.Згодом у Дії відновили послуги отримання статусу безробітного, грант на власну справу та сервіс "Дія.QR", завдяки якому бізнеси та установи можуть приймати цифрові копії документів від клієнтів.
we.ua - У Дії оголосили про тимчасове припинення роботи низки послуг через технічні роботи
Барбі, Янголя та Султан. Мін'юст назвав найбільш рідкісні імена, якими називали дітей у 2024 році
У 2024 році в Україні народилось понад 176 тисяч дітей. Міністерство юстиції України оприлюднило список популярних та незвичних імен, які батьки давали своїм дітям минулого року.
we.ua - Барбі, Янголя та Султан. Мін'юст назвав найбільш рідкісні імена, якими називали дітей у 2024 році
Дзвінка, Квітка, Рута та Еней: як українці називали своїх малюків у 2024 році
У минулому році українці обирали для своїх новонароджених дітей досить цікаві та рідко вживані імена. Барбі, Мерсі, Султан і Добриня - це не персонажі казки, а реальні імена маленьких українців, повідомляє Міністерство Юстиції України. Розповідаємо, якими унікальними іменами батьки називали своїх малюків у 2024 році "Кожне ім'я - це маленька історія та початок великого життєвого шляху. У 2024 році понад 176 тисяч новонароджених отримали неповторні імена, які стали символом любові, надій та сподівань їхніх батьків", - йдеться у повідомленні. Цікаво, що популярні імена, такі як Софія чи Артем, залишаються на вершинах рейтингів уже кілька років поспіль. Як називали дівчаток Загалом найчастіше дівчаток називають: Анна, Марія, Катерина, Соломія, Софія, Поліна, Вікторія та Мілана. Як називали хлопчиків Серед популярних імен - Максим, Богдан, Дмитро, Михайло, Андрій, Артем, Денис, Данило, Тимофій, Макар та Марк. Але є й ті, хто обирає рідковживані та незвичні імена, наприклад: Янголя, Дзвінка, Аскольд чи Святогор. У дівчаток також зустрічаються такі імена як Барбі, Мерсі, Рута, Гориня, Жасмін, Роксолана, Василіса, Олімпіада, Луна, Квітка, Суламіта, Мальва та Дояна. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Багатодітні батьки, двійня і незвичні імена: чим запам'ятався зірковий бебі-бум 2024 Хлопчиків називають Пантелеімон, Соломон, Тамерлан, Еней, Арнольд, Єлисей, Добриня, Зореслав, Зоровавель, Яїр, Северин та Султан. У Мінюсті нагадали, що в Україні процес присвоєння імені регламентується законодавством і має певні особливості. Особа, яка досягла 14 років, може змінити своє ім'я за згодою батьків або піклувальника, а з 16 років - має право самостійно прийняти таке рішення. Адже головне - відчувати гармонію зі своїм іменем. У 2022 році імена Софія, Марія, Марк та Артем зберігали першість у рейтингу найпопулярніших імен для малюків. Водночас українці, для яких немає жодних заборон та обмежень у виборі імені для новонародженого малюка, давали дітям рідковживані імена. Дедалі частіше батьки креативно підходять до цього питання Серед жіночих імен є Мрія, Луна, Авіталь-Азаліна, Мєр'єла, Сладіслава, Квіта, Ульпана, Мантикора, Ніколоз, Русаліна, Юнія, Джавеліна. Серед чоловічих: Іскандер, Воліслав, Марс, Велеслав, Ахіллес, Сармат, Світозар, Нимрод, Калеп, Ларс, Саркіс, Стиліан, Х'юго, Нікодим, Нектарій.
we.ua - Дзвінка, Квітка, Рута та Еней: як українці називали своїх малюків у 2024 році
Міністерство юстиції розповіло, якими унікальними іменами українці називали своїх малюків у 2024 році
Барбі, Мерсі, Султан і Добриня - це не персонажі казки, а реальні імена маленьких українців! Розповідаємо, якими унікальними іменами батьки називали своїх малюків у 2024 році. Про це повідомило Міністерство юстиції України. Кожне ім'я – це маленька історія та початок...
we.ua - Міністерство юстиції розповіло, якими унікальними іменами українці називали своїх малюків у 2024 році
Очільник НАЗК виключає витік даних з їхніх реєстрів
Про це у коментарі Укрінформу сказав голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик."Що стосується роботи за тими функціями і повноваженнями, які є в НАЗК, то вони, звичайно, залежать і від реєстрів Мін'юсту. Тому, для прикладу, автозаповнення декларації зараз працює, але на базі інформації, яка була отримана посадовцями раніше. Для отримання нової інформації, тобто для формування довідки за 2024 рік, зараз немає технічної можливості", - розповів він.За словами голови НАЗК, поки що ця функція призупинена. В агентстві очікують відновлення реєстрів Міністерства юстиції та повернення функції обміну даними між реєстрами. "Після цього наша функція "Дані для декларації" буде запущена і почне коректно працювати для всіх громадян. Відповідно, тоді буде доступним і часткове автозаповнення декларації за минулий рік", - зазначив Павлущик.Він також підкреслив, що реєстри, держателем яких є НАЗК, взаємодіють із реєстрами Міністерства юстиції, і витік даних із них неможливий."Витоку даних не могло бути. Тому що це зовсім інші реєстри. НАЗК є держателем Реєстру декларацій, Порталу викривачів, Реєстру порушників та інших. Реєстри, держателем яких є Мін'юст, для нас є ресурсами отримання інформації. Тобто дані, які знаходяться в реєстрах, держателем яких є Національне агентство запобігання корупції, жодним чином не зазнали хакерської атаки", - наголосив глава НАЗК.Після масштабної кібератаки РФ 19 грудня 2024 року тимчасово недоступними стали українські Єдині й Державні реєстри, а також сайт Міністерства юстиції. СБУ відкрила кримінальне провадження та встановила, що до атаки причетне хакерське угруповання, пов’язане з ГРУ Росії.8 січня Міністерство юстиції України відновило роботу свого сайту після російської кібератаки.Команда Міністерства юстиції України працює над розробкою механізму захисту даних з умовною назвою "Пентагон державних реєстрів"
we.ua - Очільник НАЗК виключає витік даних з їхніх реєстрів
У Дії відновили 2 послуги після російської кібератаки
Про це повідомила пресслужба."Реєстри повертаються до нормального режиму, а разом з ними — і пов'язані з роботою послуги на порталі Дія. І нехай установи не витрачають жодної зайвої хвилини вашого життя", - зазначають у Дії.Відтепер у застосунку знову працюють:грант на власну справу до 250 тис. грн; грант на сад до 400 тис. грн за гектар;грант на теплицю від 2 до 7 млн грн.Також користувачам доступна послуга отримання статусу безробітного на порталі "Дія".Атака РФ на українські держреєстри19 грудня повідомлялось про масштабну кібератаку РФ: після неї тимчасово недоступними стали українські Єдині й Державні реєстри, а також сайт Міністерства юстиції. СБУ відкрила кримінальне провадження та встановила, що до атаки причетне хакерське угруповання, пов’язане з ГРУ Росії. 8 січня Міністерство юстиції України відновило роботу свого сайту після російської кібератаки.10 січня в застосунку "Дія" відновили роботу послуги автоматичної реєстрації ФОП. Згодом у застосунку відновили доступ до актових записів про народження, шлюб, розлучення й зміну імені.
we.ua - У Дії відновили 2 послуги після російської кібератаки
В Україні розробляють "Пентагон державних реєстрів": що відомо
Про це в інтерв'ю Укрінформу розповіла віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, очільниця Мін'юсту Ольга Стефанішина.За її словами, Україна розробляє механізм захисту даних від російських кібератак."Ми забезпечуємо відновлення на майданчиках, які мають належний механізм захисту відповідних даних від можливих атак. Також уже розроблено план створення такого собі "Пентагону" для державних реєстрів, який, ми очікуємо, буде швидко імплементований. Відповідна команда вже працює над запуском цієї ініціативи", - розповіла Стефанішина.Вона зазначила, що метою кібератаки, яку РФ здійснила у грудні минулого року, був передусім підрив функціональності держави."Цієї мети досягнуто не було, за що я окремо дуже дякую фахівцям Мін'юсту. Проте кібервійна триває 24 години на добу сім днів на тиждень. Поки триває повномасштабна війна з Росією, триватиме й кібервійна", - додала очільниця відомства.Після масштабної кібератаки РФ 19 грудня 2024 року тимчасово недоступними стали українські Єдині й Державні реєстри, а також сайт Міністерства юстиції. СБУ відкрила кримінальне провадження та встановила, що до атаки причетне хакерське угруповання, пов’язане з ГРУ Росії.8 січня Міністерство юстиції України відновило роботу свого сайту після російської кібератаки.
we.ua - В Україні розробляють Пентагон державних реєстрів: що відомо
Стефанішина назвала нові строки відновлення роботи всіх держреєстрів після кібератаки
Міністерство юстиції України прогнозує повне відновлення функціонування державних реєстрів, які зазнали російської кібератаки, до кінця січня.
we.ua - Стефанішина назвала нові строки відновлення роботи всіх держреєстрів після кібератаки
Міністерство юстиції перейшло до завершального етапу відновлення реєстрів - Стефанішина
Міністерство юстиції України завершує відновлення державних реєстрів після масштабної кібератаки.
we.ua - Міністерство юстиції перейшло до завершального етапу відновлення реєстрів - Стефанішина
У Дїї відновили послугу автоматичної реєстрації ФОП
Про це повідомила пресслужба Дії."Декілька хвилин — і ви ФОП. Уже й не пригадати, коли українці та українки ходили відкривати бізнес в установи", - йдеться в матеріалі.Для відкриття ФОП у Дії потрібно:обрати в застосунку "Створення бізнесу" - "Автоматична реєстрація ФОП" - "Подати заяву";заповнити онлайн-форму та засвідчити заяву електронним підписом, яка потім надійде ЄДР;перевірити статус у розділі "Послуги" - "Замовлені послуги".Атака РФ на українські держреєстри19 грудня повідомлялось про масштабну кібератаку РФ: після неї тимчасово недоступними стали українські Єдині й Державні реєстри, а також сайт Міністерства юстиції. СБУ відкрила кримінальне провадження та встановила, що до атаки причетне хакерське угруповання, пов’язане з ГРУ Росії. 8 січня Міністерство юстиції України відновило роботу свого сайту після російської кібератаки.
we.ua - У Дїї відновили послугу автоматичної реєстрації ФОП
Кібератака на реєстри: роботу основних сервісів ЄДР відновлено — Мін'юст
Міністерство юстиції України у п’ятницю, 10 січня, повідомило про відновлення роботи усіх основних сервісів Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) після масштабної російської кібератаки 19 грудня.
we.ua - Кібератака на реєстри: роботу основних сервісів ЄДР відновлено — Мін'юст

What is wrong with this post?