У Харкові в каналізаційному колекторі знайшли тіло підлітка, який напередодні зник безвісти. Його вбили та розчленували. За гарячими слідами зловмисника встановили та затримали, повідомили в пресслужбі Національної поліції. В колекторі було знайдено тулуб загиблого, також виявлено сліди крові та інші частини тіла - голову, руки та ступні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 16-річний підліток зарізав сестру і матір, яка не дала йому кишенькових грошей "13.07.2025 р. близько 13:25 до відділу поліції надійшло повідомлення про те, що 17-річний син заявника не повернувся додому. Напередодні він пішов гуляти з друзями і досі не з'явився", - йдеться в повідомленні. Під час слідчих дій було встановлено: між 17-річним хлопцем, який зник, і його однолітком стався конфлікт, унаслідок якого потерпілий зазнав тілесних ушкоджень, несумісних з життям. Після скоєння вбивства підозрюваний пішов додому, взяв інструменти - пилку, лопату та розчленував тіло товариша: відтяв кінцівки й голову. Частини тіла він закопав у посадці, а тулуб сховав у каналізаційному колекторі, повідомили правоохоронці. Харківська обласна прокуратура повідомила про затримання 16-річного юнака, якого підозрюють у скоєнні навмисного вбивства 30-річного чоловіка. Підозрюваний, житель міста Богодухів, перебував у помешканні разом із потерпілим. За попередньою версією правоохоронців, між ними виник конфлікт, унаслідок якого юнак завдав чоловіку серію смертельних ударів. Спершу нападник вдарив потерпілого молотком по голові. Коли той втратив орієнтацію, підозрюваний взяв ніж і наніс поранення у шию, а також декілька ударів по голові та руці. Постраждалий помер на місці від тяжкої черепно-мозкової травми.
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
12 липня на Харківщині негода призвела до загибелі однієї людини та травмування ще п'ятьох, серед яких - семирічна дитина. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов у Теlеgrаm. У селі Першотравневе Зміївської громади загинула 56-річна жінка - на неї впало дерево. У Харкові, в Основ'янському районі, дерево впало на 7-річну дівчинку - її госпіталізували. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Київській області випав град розміром із яйце У Салтівському районі через обвал даху приватного будинку травмувалися троє людей. Ще один постраждалий - чоловік 1973 року народження у Шевченківському районі: дерево впало на його автомобіль. За словами Синєгубова, сильна злива, град і шквальні вітри спричинили падіння дерев, пошкодження дахів і електроопор. Станом на північ, до ліквідації наслідків негоди залучено 171 рятувальника, 38 одиниць техніки та пожежне відділення з Пісочина. Унаслідок сильної зливи у Львові та ще в 11 територіальних громадах Львівської області сталися масштабні підтоплення. Через інтенсивні опади з берегів вийшли річки Щирка та Зубра у Львівському районі. Підтоплення зафіксовані у таких громадах: Кам'янка-Бузькій, Глинянській, Давидівській, Зимноводівській, Оброшинській, Пустомитівській, Бродівській, Червоноградській, Сокільницькій, Солонківській та Щирецькій.
Внаслідок негоди в с. Першотравневе Зміївської громади на 56-річну жінку впало дерево. Жінка загинула. Є повідомлення про кількох постраждалих у Харкові.