News feed: the latest news from Ukraine and the World

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Стармер обговорив з Трампом підсумки саміту коаліції на підтримку України
Стармер обговорив з Трампом підсумки саміту коаліції на підтримку УкраїниПрем'єр-міністр Британії поінформував президента США про зустріч у Парижі. Лідери домовились про продовження тиску на путіна та економічну співпрацю.
we.ua - Стармер обговорив з Трампом підсумки саміту коаліції на підтримку України
"Є хороші результати": Зеленський розповів, що українські дрони для протидії атакам вже працюють у небі
Дрони кількох типів вже працюють над захистом українських міст від російських атак: вони показали "хороші результати".
we.ua - Є хороші результати: Зеленський розповів, що українські дрони для протидії атакам вже працюють у небі
росія атакувала Харків: є влучання
росія атакувала Харків: є влучання31 березня вночі російська армія атакувала Харків. Влучання зафіксовано на території цивільного підприємства у Київському районі, пошкоджено вікна прилеглих будинків.
we.ua - росія атакувала Харків: є влучання
Трамп та Стармер обговорили ситуацію в Україні: про що вдалося домовитися
Стармер розповів Трампу про дискусії та рішення третього саміту "Коаліції охочих" у Парижі 27 березня
we.ua - Трамп та Стармер обговорили ситуацію в Україні: про що вдалося домовитися
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Трамп не відкидає можливість стати президентом США втретє
Конституція США забороняє більше ніж два президентські терміни, але Трамп сказав, що є &lаquо;методи&rаquо;, які дозволяють обійти законодавчі обмеження
we.ua - Трамп не відкидає можливість стати президентом США втретє
Сибіга: РФ намагається скористатися геополітичним моментом
Очільник українського МЗС прокоментував вимоги Москви щодо зупинки військової допомоги Києву.
we.ua - Сибіга: РФ намагається скористатися геополітичним моментом
Харків атакували ворожі ударні БПЛА, є влучання по території підприємства
У Харкові під час повітряної тривоги пролунав вибух, сталося влучання по території цивільного підприємства.
we.ua - Харків атакували ворожі ударні БПЛА, є влучання по території підприємства
Чистота без хімії: як лимони рятують від накипу в чайнику
Кожна господиня прагне підтримувати чистоту у домі, і кухня, де ми регулярно користуємося каструлями, сковорідками та чайниками, часто стає основним "проблемним" місцем. Якщо ви шукаєте ефективний спосіб очистити чайник від накипу, ось простий метод за допомогою одного звичайного продукту з вашого холодильника. Що не варто використовувати для чищення чайника від накипу ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки разів можна повторно використати пергаментний папір: знають не всі Досвідчені господині добре знають, чому не варто кип'ятити чайник з лимонною кислотою. Такий метод може не тільки не допомогти, але й пошкодити сам прилад. Лимонна кислота особливо небезпечна для чайників з емальованим покриттям, оскільки при наявності тріщин чи сколів кислота може проникнути в покриття і викликати корозію. Також цей метод не підходить для алюмінієвих чайників. Крім того, якщо ваш чайник містить пластикові деталі, кисле середовище може пошкодити пластик, змінити його колір чи зробити його більш крихким. Як правильно очистити чайник від накипу: ефективний та безпечний спосіб Замість лимонної кислоти можна використовувати кілька свіжих лимонів, що виявляться більш щадним, але не менш ефективним способом. Для цього просто наріжте лимони, покладіть їх у чайник та заповніть його водою майже до верху. Потім закип'ятіть воду і залиште чайник на півгодини. Після цього накип відшарується великими шматками, і вам залишиться тільки промити чайник. Тим самим способом можна почистити і кришку чайника: загорніть її в ганчірку, змочену лимонним соком, покладіть в окрему ємність і прокип'ятіть. Після цього просто змийте залишки накипу. Цей метод підходить для емальованих та металевих чайників, що використовуються на плиті. Однак електричні моделі з пластиковими елементами краще чистити вручну, оскільки кип'ятити їх не можна. Пергаментний папір для випічки має властивість закінчитись саме у той момент, коли він такий необхідний. Якщо до магазину бігти ніколи, можна використати альтернативні варіанти для застелення дека. Gаzеtа.uа розповість про перевірені варіанти, щоб м'ясо чи випічка не пристали до дека.
we.ua - Чистота без хімії: як лимони рятують від накипу в чайнику
Трамп обговорив зі Стармером тиск на Путіна
У Лондоні кажуть, що президент США вважає його необхідним.
we.ua - Трамп обговорив зі Стармером тиск на Путіна
Журналісти дізналися, куди Трамп здійснить перший закордонний візит
Президент США Дональд Трамп планує в середині травня здійснити візит до Саудівської Аравії. Це буде його перша закордонна поїздка після вступу на посаду в січні 2025 року
we.ua - Журналісти дізналися, куди Трамп здійснить перший закордонний візит
Російський вербувальник намагався зробити своїм "агентом" одеського школяра, скріни переписки
Російські терористи вербують українських підлітків для скоєння диверсій. Цього разу країна-терорист намагалась зробити своїм "агентом" звичайного одеського школяра. Про це розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. "Дивіться скріншоти такої спроби від одеського школяра, якому написав вербувальник. Постійна роз'яснювальна робота з учнями щодо небезпек, які можуть чатувати в інтернеті, дає свої результати", йдеться в повідомленні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підлітки на замовлення РФ готували теракт у центрі Миколаєва Білошицький додав, що нещодавно до одеського інспектора Служби освітньої безпеки звернувся учень 9-го класу. Він розповів, що в Теlеgrаm-каналі йому написали невідомі та запропонували "трохи заробити". Завданням підлітка було підпалювати транспортні засоби РТЦК, адміністративні будівлі та залишати на них графіті. За це обіцяли грошову винагороду. "Спочатку заманюють нескладними завданнями, як-от сфотографувати певний об'єкт або намалювати графіті. Якщо це виконано, дитину намагаються втягнути у більш серйозну підривну діяльність - через шантаж або обіцянки заробітку", зазначає Білошицький. Він наголошує, що саме у цьому випадку все обійшлося. Тому що школяр зберіг листування на телефоні та передав інспектору Служби освітньої безпеки. Відповідні служби вже поінформовані та працюють над цією подією. "Друзі, будьте уважними та пояснювати дітям, які ризики приховують такі "пропозиції". Не мовчіть! Якщо вам відома інформація про вербування негайно повідомте. Або поліцію за номером 102. Чи у спеціальний чат-бот СБУ "Спали ФСБшника", йдеться в повідомленні. Раніше затримали двох агентів РФ, які здійснили замовний теракт на Хмельниччині 5 лютого. Фігуранти "втемну" використали кур'єра із сервісу доставки, щоб привезти вибухівку до цілі, яку визначили спецслужби Росії. Тоді внаслідок вибуху біля будівлі ТЦК у Кам'янці-Подільському кур'єр загинув на місці, а восьмеро людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.
we.ua - Російський вербувальник намагався зробити своїм агентом одеського школяра, скріни переписки
Чарльстон-2025. Калініна побореться за 500 баллів та $164 тысячі
Що чекає на тенісисток у призовому та рейтинговому еквіваленті
we.ua - Чарльстон-2025. Калініна побореться за 500 баллів та $164 тысячі
У Харкові прогримів вибух, росіяни вдарили по місту шахедом — мер
У ніч проти понеділка, 31 березня, російські окупанти вдарили шахедом по підприємству у Київському районі Харкова.
we.ua - У Харкові прогримів вибух, росіяни вдарили по місту шахедом — мер
"США не отримають Гренландію": прем'єр Нільсен відповів Трампу
"США не отримають Гренландію": прем'єр Нільсен відповів ТрампуПрем'єр Гренландії Єнс-Фредерік Нільсен заявив, що країна сама визначає майбутнє, реагуючи на зазіхання Трампа. Більшість жителів проти приєднання до США.
we.ua - США не отримають Гренландію: прем'єр Нільсен відповів Трампу

What is wrong with this post?