Search trend "Вступ"

Sign up, for leave a comments and likes
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
В ЄК заявили, що угорське опитування про вступ України до ЄС не має сили
Згідно з висновками Єврокомісії, Україна відповідає критеріям для відкриття першого кластера переговорів про вступ до ЄС.
we.ua - В ЄК заявили, що угорське опитування про вступ України до ЄС не має сили
Еспресо on espreso.tv
У Єврокомісії відреагували на результати "референдуму" Орбана щодо членства України в ЄС
Про це на брифінгу 1 липня сказав речник Єврокомісії Гійом Мерсьє, передає "Радіо Свобода"."Наша позиція дуже чітка. Ми беремо до уваги результати цих національних консультацій. Угорський уряд скликав та організував цю необов'язкову консультацію. І, як ви знаєте, національні консультації – це справа національної влади", – заявив він.Водночас речник Єврокомісії зауважив, що Україна реалізовує реформи "за найскладніших обставин, які тільки можна собі уявити".Що передувало26 червня Орбан заявив, що в його референдумі взяли участь 2 284 732 угорців, і 2 168 431 буцімто проголосували проти членства України в Євросоюзі."Мій голос став сильнішим і більш мужнім, і я скажу на переговорах від імені понад двох мільйонів угорців, що Угорщина не підтримує вступ України до Європейського Союзу", – заявив премʼєр.При цьому відомо, що одночасно з бюлетенями людям розсилали й антиукраїнські агітки. Їхні автори стверджували, що після вступу України до ЄС пенсії опиняться під загрозою, поширюватимуться епідемії, дешева неякісна сільськогосподарська продукція заполонить угорський ринок, зʼявиться українська організована злочинність, а масовий приїзд українців забере робочі місця угорців.Президент Володимир Зеленський стверджує, що вступ України до ЄС наразі блокує лише одна країна – Угорщина.
we.ua - У Єврокомісії відреагували на результати референдуму Орбана щодо членства України в ЄС
Цензор.НЕТ on censor.net
Україна виконала всі умови для початку переговорів про вступ до ЄС, - Єврокомісія
Україна виконала всі умови для початку переговорів про вступ до ЄС.
we.ua - Україна виконала всі умови для початку переговорів про вступ до ЄС, - Єврокомісія
Укрінформ on ukrinform.ua
Єврокомісія не наполягатиме на роз’єднанні України та Молдови на шляху до ЄС - речник
Питання роз’єднання України і Молдови у перемовинах про вступ до Європейського Союзу має вирішуватися на рівні держав-членів ЄС, при цьому Єврокомісія не наполягатиме на такому розвитку подій.
we.ua - Єврокомісія не наполягатиме на роз’єднанні України та Молдови на шляху до ЄС - речник
Gazeta.ua on gazeta.ua
Громадськість закликала припинити транзит російської нафти через Україну
Громадська організація "Захист Держави" публічно звернулася до українського суспільства, народних депутатів та політичних фракцій із закликом негайно припинити транзит російської нафти через територію України. Йдеться про нафтопровід "Дружба", через який до Європи щодня постачається понад 250 тис. барелів сировини, попри повномасштабну війну, повідомляє "Главком". Саме через цю трубу Росія минулого року отримала щонайменше $6 млрд прибутку - коштів, які спрямували на виготовлення зброї, котру щоденно використовують проти України. Серед основних імпортерів - Угорщина та Словаччина, які водночас ведуть послідовну антиукраїнську політику: блокують санкції ЄС, ставлять під сумнів вступ України до НАТО та Євросоюзу, а іноді навіть відверто повторюють наративи Кремля. Попри це, український уряд досі не зупинив транзит російської нафти. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захід заплатив Росії за паливо більше коштів, ніж передав Україні - ЗМІ У ГО "Захист Держави" підкреслили: це не питання економіки, це - питання моралі, національної безпеки та гідності. Адже нафтопровід, що качає гроші агресору, є нічим іншим, як каналом співучасті у війні. На тлі можливих кадрових рішень у виконавчій владі, громадські активісти звернулися до всіх парламентських фракцій: не голосувати за новий склад Кабінету міністрів, якщо серед першочергових пунктів урядової програми не буде обіцянки зупинити транзит через "Дружбу". Також ГО "Захист Держави" закликала європейські країни - зокрема тих, хто купує цю нафту - повністю відмовитися від закупівель, які прямо фінансують армію РФ. "З кожним барелем, який проходить цією трубою, Україна втрачає час, а Росія отримує боєприпаси. Це не може тривати вічно", - зазначили в заяві організації. Угорщина закликала ЄС відмовитися від заборони на російську енергію. Європі загрожує подальше підвищення вартості енергоносіїв, тому в Брюсселі повинні скасувати правила і заборони на російську енергію, заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Угорщина і Словаччина зберігають тісні зв'язки з Росією в енергетичній сфері та продовжують отримувати поставки нафти і газу. Ці країни виступають проти припинення імпорту, заявляючи про негативні наслідки для власних економік.
we.ua - Громадськість закликала припинити транзит російської нафти через Україну
Come Back Alive on we.ua
Charitable Foundation «Come Back Alive»
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
we.ua - Charitable Foundation «Come Back Alive»
Укрінформ on ukrinform.ua
Угорський «референдум» про вступ України в ЄС необов’язковий для врахування - Єврокомісія
Національні консультації, результати яких було нещодавно опубліковано в Угорщині урядом Віктора Орбана, щодо перспектив вступу України в Європейський Союз не є обов’язковими до врахування, хоча Європейська комісія взяла їх до уваги.
we.ua - Угорський «референдум» про вступ України в ЄС необов’язковий для врахування - Єврокомісія
Межа on mezha.net
Угорщина блокує вступ України до ЄС: результати референдуму та реакція Єврокомісії
Про це повідомив речник Європейської комісії Гійом Мерсьє на брифінгу 1 липня Єврокомісія оголосила, що результати консультативного референдуму в Угорщині, що стосується членства України в ЄС, не є обов’язковими. Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан повідомив, що 95% учасників голосування висловилися проти вступу України до Євросоюзу. На брифінгу 1 липня речник Європейської комісії Гійом Мерсьє підкреслив, що […] Тhе роst Угорщина блокує вступ України до ЄС: результати референдуму та реакція Єврокомісії fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Угорщина блокує вступ України до ЄС: результати референдуму та реакція Єврокомісії
Українська правда on pravda.com.ua
Консультації Угорщини про вступ України в ЄС були "необов’язковими", але Єврокомісія візьме їх до уваги
Результати консультацій щодо оцінки можливості вступу України до Європейського Союзу, які провела Угорщина, є необов'язковими до врахування, але Європейська комісія бере їх до уваги. Джерело: кореспондентка "Європейської правди" з Брюсселя, заява 1 липня речника Єврокомісії Гійома Мерсьє Деталі: Національні консультації в Угорщині, на яких більшість учасників нібито проголосувала проти членства України в ЄС, є необов'язковими, втім, Єврокомісія взяла до уваги їх результат.
we.ua - Консультації Угорщини про вступ України в ЄС були необов’язковими, але Єврокомісія візьме їх до уваги
Освіта в Україні on osvita.ua
Вступ – 2025: консультативні лінії для абітурієнтів
Консультативні телефонні лінії працюватимуть впродовж усього періоду вступної кампанії
Європейська правда on eurointegration.com.ua
Єврокомісія не наполягає на роз’єднанні України та Молдови у перемовинах про вступ до ЄС
Рішення про можливе роз’єднання України і Молдови у процесі перемовин про вступ цих держав до Європейського Союзу мають приймати держави-члени ЄС, а Єврокомісія не наполягає на цьому.
we.ua - Єврокомісія не наполягає на роз’єднанні України та Молдови у перемовинах про вступ до ЄС
Суспільне on suspilne.media
Навроцький заявив, що "обовʼязково" зустрінеться з Зеленським
Президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що "обов'язково" зустрінеться з Володимиром Зеленським та виступає за співпрацю з Україною на партнерських умовах. Водночас він заявив, що наразі не підтримує вступ України до НАТО чи ЄС
we.ua - Навроцький заявив, що обовʼязково зустрінеться з Зеленським
24 Канал on 24tv.ua
Усі вступники вже можуть реєструвати електронні кабінети
З 1 липня доступна реєстрація електронних кабінетів вступників до вишів, коледжів та профтехів України. Кабінет потрібен, аби подати заяви на вступ. Повний текст новини
we.ua - Усі вступники вже можуть реєструвати електронні кабінети
Європейська правда on eurointegration.com.ua
У Єврокомісії вважають "референдум" Угорщини про вступ України в ЄС "необов’язковим"
Результати консультацій щодо оцінки можливості вступу України до Європейського Союзу, які провела Угорщина, є необов’язковими до врахування, але Європейська комісія бере їх до уваги.
we.ua - У Єврокомісії вважають референдум Угорщини про вступ України в ЄС необов’язковим
Еспресо on espreso.tv
Вступна кампанія 2025: для всіх абітурієнтів відкрився доступ до реєстрації електронного кабінету
Про це інформує МОН. Вказано, що електронний кабінет необхідний, щоб подати заяви на вступ.  Для його реєстрації потрібно ввести: електронну пошту, до якої є доступ і яка стане логіном для входу;придуманий пароль;серію та номер документа (одного з документів) про раніше здобуту освіту (основу вступу);номер, РІN-код та рік отримання сертифіката НМТ / екзаменаційного листка, що був отриманий під час реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ/ЄВВ (якщо вступник має сертифікати (листки) різних років, то потрібно ввести дані одного, а інші додати безпосередньо в кабінеті);у разі відсутності сертифіката НМТ /екзаменаційного листка ЄВІ/ЄФВВ / ЄВВ)  - зазначити тип, серію (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП). Далі на введену електронну пошту надійде посилання для активації електронного кабінету - воно буде дійсним впродовж 15 хвилин. Якщо час спливе, потрібно буде проходити реєстрацію знову."Важливо розуміти,  що через велику кількість запитів система може перевантажуватися. Тому радимо не намагатися все встигнути в перший день: часу для реєстрації вистачає. Але, звісно, не відкладайте все на останні години, тоді система теж навантажена. Оберіть день між піковими періодами", - йдеться у повідомленні. У МОН наголосили, що доступ до реєстрації електронник кабінетів буде відкритий до 20 жовтня 2025 року. Торішні кабінети наразі анульовано. "Уже в кабінеті треба буде додати контактні номери та завантажити власне фото (розмір до 1 Мб, не селфі, адже заклади можуть його використовувати для замовлення студентського квитка). Якщо потрібно, також зазначте дані інших сертифікатів НМТ (ЄВІ) або документів про освіту (наприклад, ви реєструвалися на документ про повну загальну середню освіту, а маєте також диплом молодшого спеціаліста, ці документи можна використовувати як різні основи вступу)", - додали в МОН. В основній сесії цьогорічного Національного мультипредметного тесту взяли участь понад 284 тис. вступників із зареєстрованих 312 тис. Найбільше абітурієнтів не склали іспит з математики. 
we.ua - Вступна кампанія 2025: для всіх абітурієнтів відкрився доступ до реєстрації електронного кабінету
Дзеркало Тижня on zn.ua
Глас народу чи маніпуляція? Що стоїть за опитуванням Орбана про вступ України до ЄС
Як Угорщина легітимізує антиукраїнську політику
we.ua - Глас народу чи маніпуляція? Що стоїть за опитуванням Орбана про вступ України до ЄС
Суспільне on suspilne.media
Вступ-2025: з 1 липня доступна реєстрація електронних кабінетів для всіх категорій вступників
Із 1 липня, стала доступна реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти, фахової передвищої та професійної освіти. Цей кабінет потрібен, щоб подати заяви на вступ
we.ua - Вступ-2025: з 1 липня доступна реєстрація електронних кабінетів для всіх категорій вступників
Українські Національні Новини on unn.ua
Вступ на бакалавра: строки і правила у 2025 році
Вступ на бакалавра: строки і правила у 2025 роціВступна кампанія на бакалавра стартує 1 липня 2025 року з реєстрації електронних облікових записів. Прийом заяв триватиме з 19 липня по 1 серпня, а зарахування на бюджет здійснюватиметься не пізніше 11 серпня
we.ua - Вступ на бакалавра: строки і правила у 2025 році
Бабель on babel.ua
Аби впоратися з наслідками війни, слід пом’якшити наркополітику — у цьому Україну переконує адвокаційна група на чолі з Александером Кваснєвським. Ось у чому полягає її логіка
Адвокаційна група ЕСЕСАСD опікується наркополітикою в кількох регіонах Євразії. Минулого тижня вона приїхала в Україну, щоб зустрітися з представниками влади, в тому числі — з керівниками МВС. Група переконує українську владу в тому, що та має працювати «на випередження» і пом’якшувати наркополітику, щоб впоратися з наслідками великої війни. Крім того, саме наркополітику Україні однією з перших доведеться узгоджувати з Європейським Союзом під час перемовин про вступ до ЄС. Редактор «Бабеля» Гліб Гусєв зустрівся з членами групи.
we.ua - Аби впоратися з наслідками війни, слід пом’якшити наркополітику — у цьому Україну переконує адвокаційна група на чолі з Александером Кваснєвським. Ось у чому полягає її логіка
Укрінформ on ukrinform.ua
Україна робить вагомий внесок у безпеку Європи - посол
Безпекова співпраця між Данією та Україною не є «вулицею з одностороннім рухом», адже досвід війни дозволяє Україні багато чому навчати іноземних партнерів, а майбутній вступ України в ЄС є великою можливістю для Європи.
we.ua - Україна робить вагомий внесок у безпеку Європи - посол
Gazeta.ua on gazeta.ua
Серйозне попередження. Що змінить для України візит нового міністра закордонних справ Німеччини
Йоганн Вадефуль несподівано прибув до України, щоби запевнити у незмінній підтримці нашої держави. Такою була офіційна версія, яку він озвучив журналістам. Та є всі підстави вважати, що поза телекамерами йшлося й про інше. "Довга поїздка потягом" так назвав шлях до української столиці Йоганн Вадефуль. Вже на Київському вокзалі заявив, що приїхав аби продемонструвати солідарність із українським народом. Днями завершився саміт НАТО, і у підсумковому комюніке є про підтримку України, тож це можна зробити і з Берліна. То який сенс їхати до Києва? Вадефуль прохопився - хоче закликати до перемир'я. Очікує прояснення Бо тим часом Росія очікує "прояснення" щодо дати третього раунду переговорів із Україною. Про це заявив речник Путіна Дмитро Пєсков 30 червня, якраз після прибуття Йоганна Вадефуля до Києва. Посилення атак на нашу країну Пєсков пояснив так: у Києві чудово знають, що потрібно зробити для припинення вогню, "умови Путін озвучив рік тому". Схоже на заочний діалог із президентом США, котрий на вікенд припустив можливість прямої зустрічі з Путіним. Оновлення вимог Раніше Путін вимагав від України відмови від вступу до НАТО та виведення ЗСУ з Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Вимоги були озвучені як ключові перед Самітом миру у Швейцарії. Нині Путін провів нараду по розвитку цих так званих "нових регіонів". "Він розраховує на те, що наша увага ослабне і переключиться на нові кризи. Я кажу чітко: щодо Німеччини це не вдасться. Мир настане тоді, коли ми зупинимо агресію", - заявив Вадефуль 30 червня на спільній пресконференції з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою. Отже, хтось на континенті таки "перемикається на нові кризи"? У такому разі, очільник німецького зовнішньополітичного відомства приїхав до Києва справді підтвердити непохитність ЄС щодо України - Путіну. І Трампу. Гра у гольф і війна На користь цієї версії - зміна позиції Трампа по законопроєкту щодо санкцій для країн, котрі торгують із РФ. Як заявив сенатор-республіканець Ліндсі Грем, президент США під час гри у гольф сказав, що настав час для розгляду документа. Американські санкції можуть бути для Росії набагато відчутнішими за європейські. Господар Білого дому, ймовірно, підвищує ставки для посилення своєї переговорної позиції. Грем прогнозує ухвалу санкцій у липні. Часу для торгів у Путіна залишилося небагато. Вадефуль у Києві також згадував про енергетику. Мовляв, працюємо з G7, щоб перешкодити Путіну наповнювати військовий бюджет доходами від постачання нафти і газу. ВПК, фінанси, активи Росія "сподівається на послаблення нашої допомоги", заявив німецький гість у Києві. На противагу цьому союзники України посилять підтримку. Акцент на інвестиціях у ВПК, оскільки разом з Вадефулем до України прибули представники німецької оборонної промисловості. "Співпраця в оборонній сфері є нашою справжньою перевагою. Бачимо завдання в тому, щоб допомогти Україні у тому, аби вона вела переговори з позиції сили", - наголосив Вадефуль. Те, що все серйозно, він підтвердив фінансово: додатково майже 2 мільярди євро на зміцнення ППО, а також 9 мільярдів євро на оборону, озвучених раніше, вже у проєкті федерального бюджету Німеччини. Українська сторона натомість акцентує на передачі їй для оборони "заморожених" російських активів за кордоном. Сибіга відзначив "еволюцію позиції" європейських країн, але результату поки немає, "шукаємо правильні формули, щоб втілити це рішення". Шукати треба швидше, бо Київ вже офіційно звернувся до США з пропозицією купити системи ППО Раtrіоt. Хто у кого попереду Схоже, українська сторона потребує більшого і рухається на крок-два попереду європейців. Наприклад, Йоганн Вадефуль не зміг бодай натякнути на конкретні проєкти щодо ВПК. Натомість послався на "тісний контакт" з міністром оборони Борисом Пісторіусом і мимохідь поскаржився на повільність партнерів, із котрими це питання "ще обговорюватиметься". Тим часом президент Зеленський, вслід за країнами Балтії, Польщею та Фінляндією вивів нашу державу з Оттавської конвенції про заборону протипіхотних мін. Це прояв зрілості і суб'єктності, розповів кандидат політичних наук Олексій Буряченко. Він нагадав як у 2015 році посол ЄС в Україні Ян Томбінський наполягав на тому, щоби Україна утилізувала свої протипіхотні міни. Ми мали п'ятий у світі арсенал цього оборонного озброєння. Справи та слова Європу тривожить затятість України. Якщо Київ активізується на полі бою, є ризик ескалації. Під "удари відплати" Кремля потенційно потрапляють і всі ті, хто допомагав нам. Водночас Україна виявляє незадоволення гучними заявами без конкретики. Санкції мають бути "трансатлантичні, по обидва боки океану", зауважив Андрій Сибіга. Роздратуванням можна пояснити і репліку міністра закордонних справ нашої країни про нагальну потребу "відкриття переговорного кластеру про вступ до ЄС найближчим часом". Але навіть дата міжурядових консультацій, про відновлення яких говорив Мерц, досі не визначена. Нам можуть повернути "ядерку"? У суботу, 28 червня, стало відомо про нараду президента Володимира Зеленського з представниками дипкорпусу про якнайшвидше виконання домовленостей із міжнародними партнерами. Зеленський наголосив, що домовленості мають бути чітко реалізовані, зокрема, щодо спільного виробництва озброєння та інвестицій у ВПК. Не виключено, що стан справ із цим не викликає захоплення ні у партнерів, ні в України. У Німеччині набирає силу опозиція, яка може нам загальмувати допомогу, зауважив експерт аналітичного центру "Об'єднана Європа" Ігор Попов. Він нагадав і про можливий тиск з-за океану: у Німеччину входить підірваний "Північний потік-2", який американці хочуть викупити, відремонтувати і качати знову російський газ. "Для ФРН критично важливий Балтійський театр військових дій. Росія може здійснити дещо для забезпечення проходу там своїх торгових кораблів. США хотіли, щоб Європа купляла зброю у них, але європейці прагнуть витрачати кошти на озброєння власного виробництва. Тож було про що поговорити. Не виключаю, що і про Таurus", - вважає експерт. Більше того, Ігор Попов припусткає ймовірність дискусії про ядерну зброю, оскільки про використання своєї "США ухвалюватимуть рішення, скоріш, самостійно, а відносини Штатів та Росії у момент можливого військового конфлікту можуть змінитися у будь-який бік", припустив він.
we.ua - Серйозне попередження. Що змінить для України візит нового міністра закордонних справ Німеччини
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules