Search trend "Рахунок"

Sign up, for leave a comments and likes
Gazeta.ua on gazeta.ua
За світло і газ українці платять 50% ринкової ціни
Попри підвищення цін на електроенергію, українські тарифи для населення все ще далекі від ринкових. Зростання тарифів не має залишити без захисту вразливі домогосподарства, свідчить Меморандум з МВФ. "Поточним пріоритетом влади є усунення наслідків війни в енергетичному секторі. Водночас є необхідність терміново підготувати план післявоєнних реформ і вирішити старі структурні проблеми", - йдеться у повідомленні. Хоча тарифи на електроенергію для населення підвищили у 2023 і 2024 роках із дуже низького рівня, тарифи на опалення та гаряче водопостачання залишаються під дією цінових мораторіїв від початку війни. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові митні погрози США вплинули на ціну нафти "Ціни на електроенергію для населення, становлять близько 50% рівня цін для малого бізнесу в Києві, тоді як ціни на газ для населення покривають приблизно половину витрат на основі ринкових цін на газ", - сказано в документі. Україні необхідний план зі створення стійкого сектору в післявоєнний період, у якому тарифи на комунальні послуги відповідатимуть рівню окупності витрат і буде впроваджено нову методику розрахунку тарифів з урахуванням соціальних чинників, вважають у МВФ. Необхідно захистити найбільш вразливі домогосподарства від наслідків підвищення тарифів, зокрема за рахунок перегляду житлово-комунальної субсидії з метою підвищення її ефективності та точності надання. Одним із ключових завдань при цьому стане коректне визначення вразливих домогосподарств, які потребують підтримки. Підвищення тарифів допоможе відновити рентабельність споживчого сегмента енергетики, полегшити боргове навантаження в окремих його частинах і стимулюватиме конкуренцію на оптовому та роздрібному ринках енергії, а також мотивуватиме до заходів із підвищення енергоефективності. Чинний тариф на електроенергію в Україні встановлено на рівні 4,32 грн/кВт-год. Його продовжено до кінця жовтня 2025 року.
we.ua - За світло і газ українці платять 50% ринкової ціни
Укрінформ on ukrinform.ua
Уряд прогнозує, що зростання реального ВВП пришвидшиться до 5,7% у 2028 році
В Україні прогнозується зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) протягом наступних трьох років на 4,6 - 5,7%, зокрема за рахунок розвитку експортного потенціалу, модернізації промисловості та поступового відновлення внутрішнього попиту.
we.ua - Уряд прогнозує, що зростання реального ВВП пришвидшиться до 5,7% у 2028 році
Sport.ua on sport.ua
ВІДЕО. Повернулися. Фоден зрівняв рахунок у матчі Ман Сіті – Аль-Хіляль
Комади видають суперматч, який вже можна записати в один із найкращих на турнірі
we.ua - ВІДЕО. Повернулися. Фоден зрівняв рахунок у матчі Ман Сіті – Аль-Хіляль
Gazeta.ua on gazeta.ua
Справжній еліксир молодості: яким має бути сніданок у жінок 40+
Жінкам, яким за 40, лікарі рекомендують на сніданок з'їдати два основні продукти, які вважаються "еліксиром молодості". Йдеться про курячі яйця зі шпинатом. Обидва продукти вкрай корисні для здоров'я жінок саме у цьому віці. Такий сніданок підтримуватиме здоров'я жіночої статевої системи, захищатиме від передчасного старіння і забезпечуватиме організм енергією на тривалий проміжок часу, пише tsn. Яка користь шпинату для здоров'я Шпинат містить безліч корисних речовин, це насамперед вітаміни С, А, В1, В2, В6, РР, Р, Е, D2, К. Також продукт має у своєму складі антиоксиданти, які запобігають запальним процесам в організмі, захищаючи його від онкології. За рахунок вмісту мінералів - заліза, цинку, магнію, калію та кальцію, шпинат виводить з організму всі токсичні сполуки, знижує холестерин, запобігає хворобам серця та мозку. Завдяки вмісту йоду продукт налагоджує правильну роботу щитовидної залози. Кому не можна їсти шпинат Шпинат не можна вживати людям, які мають проблеми з сечовивідною системою, бо він містить щавлеву кислоту. Також протипоказаний тим, хто страждає на подагру та має порушення обміну солей в організмі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бутерброд довголіття: як приготувати корисну закуску Яка користь яєць для здоров'я Яйця містять лецитин, який активує роботу головного мозку, запобігаючи старечим хворобам - Альцгеймера, деменції та склерозу. Також це цінне джерело білку, який є будівельним матеріалом для наших м'язів. Курячі яйця сприяють міцності кісток, зубів, нігтів та волосся. Якщо регулярно їсти яйця, то волосся ростиме значно швидше, а шкіра стане більш еластичною та пружною. Кому не можна їсти яйця Не слід вживати яйця тим, хто має підвищений холестерин. Також продукт містить сильний алерген, який може спричинити ускладнення у вигляді висипу на обличчі чи нудоти. Оселедець є одним з кращих джерел омега-3 жирних кислот. При добовій потребі від 1 до 1.5 г на добу, в 100 г оселедця міститься 2.4 г. Омега-3 жирні кислоти потрібні для повноцінного харчування, тому що не виробляються в організмі. Як раз вони важливі для здоров'я. У цій рибі присутньо все те, заради чого ми з вами її і повинні їсти: мінерали, вітаміни, амінокислоти, корисні жири. Особливо це стосується жінок. Люди, які регулярно вживають омега - 3 жирні кислоти, рідше страждають від депресії.⁣⁣ Покращують стан нашої шкіри, підтримують її м'якою, вологою і еластичною, попереджаючи передчасне утворення зморшок.⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣
we.ua - Справжній еліксир молодості: яким має бути сніданок у жінок 40+
Gazeta.ua on gazeta.ua
Україна перейшла на електроживлення по-європейськи
В Україні з 1 липня почали діяти європейські підходи, за якими будуть визначатися параметри якості електроживлення. Так, відбувся перехід на номінальну напругу 230/400В замість колишніх стандартів. Про це повідомили у Прикарпаттяобленерго. В Україні зміни параметрів якості електроживлення торкнуться як побутових, так і непобутових споживачів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Стандарт ЄС у 230 В": у ДТЕК розповіли, як вплине перехід на нові норми напруги в мережі "Одне з ключових нововведень встановлення чітких меж допустимого відхилення напруги: від 207 до 253 В (+/- 10% від номінального значення 230 В). Електричне обладнання, яким користуються українці, повинно нормально функціонувати при напрузі як у 220 вольт, так і у 230 вольт", йдеться у повідомлення. У Прикарпаттяобленерго зауважили, що діапазон, закладений значенням в +/-10% від номінального, забезпечує нормальну напругу в мережі в межах від 207 до 253 вольт. "Це означає, що побутові споживачі в Україні ніяк не відчують зміну в номінальному значенні напруги в енергомережі", йдеться у повідомленні. Для споживачів перехід на нові стандарти допоможе продовжити термін служби побутової техніки, знизити споживання світла за рахунок підвищення енергоефективності, зменшити потребу у використанні стабілізаторів напруги та забезпечити більш надійну роботу електроприладів у приватних будинках та на промислових об'єктах. У Прикарпаттяобленерго додали, що на побутовому рівні зміна номінальної напруги для споживачів ніяк не позначиться. Мешканцям рекомендується перевірити стан електропроводки та розеток, особливо у старих будинках, а також звернути увагу на стан техніки в помешканні. В Україні цього літа можливий певний дефіцит електроенергії у вечірні години, зокрема у спекотну погоду. Також на атомних енергоблоках будуть проводитися ремонтні кампанії, й вони не будуть давати необхідного об'єму електричної енергії в мережу.
we.ua - Україна перейшла на електроживлення по-європейськи
Sport.ua on sport.ua
ВІДЕО. Шокували Манчестер Сіті. Аль-Хіляль зрівняв рахунок
Маркос Леонардо забив на 46-й хвилині
we.ua - ВІДЕО. Шокували Манчестер Сіті. Аль-Хіляль зрівняв рахунок
Come Back Alive on we.ua
Charitable Foundation «Come Back Alive»
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
we.ua - Charitable Foundation «Come Back Alive»
Sport.ua on sport.ua
Дивно: шалений матч за участю п'ятої ракетки світу на Вімблдоні перенесено
Тейлор Фрітц і Джованні Мпеші Перрікар провели чотири сети, рахунок 2:2
we.ua - Дивно: шалений матч за участю п'ятої ракетки світу на Вімблдоні перенесено
Слово і Діло on slovoidilo.ua
Євросоюз продовжив санкції проти рф, а Канада передала Україні $1,7 млрд. Головне за день
Головні новини понеділка, 30 червня, – ЄС продовжив економічні санкції проти росії, а Україна отримала від Канади $1,7 млрд за рахунок заморожених активів рф.
we.ua - Євросоюз продовжив санкції проти рф, а Канада передала Україні $1,7 млрд. Головне за день
Футбол 24 on football24.ua
Екс-форвард Шахтаря оформив хет-трик у складі дебютанта УПЛ – клуб ще не оголосив про його трансфер
Епіцентр переміг вінницьку Ниву (4:0) у товариському матчі на літніх зборах. Рахунок та огляд зустрічі на "Футбол 24".
we.ua - Екс-форвард Шахтаря оформив хет-трик у складі дебютанта УПЛ – клуб ще не оголосив про його трансфер
Футбол 24 on football24.ua
Металіст 1925 впевнено здолав румунський клуб у першому матчі Бартуловіча
Харківський Металіст 1925 обіграв румунський Ботошані у своєму першому спарингу на літніх зборах. Рахунок та огляд зустрічі на "Футбол 24".
we.ua - Металіст 1925 впевнено здолав румунський клуб у першому матчі Бартуловіча
Gazeta.ua on gazeta.ua
Російська влада посилює приховану мобілізацію в Дагестані - підпілля
За даними агентів руху "АТЕШ", у Дагестані, зокрема в Махачкалі, почалася нова хвиля прихованої мобілізації. На вулицях - поліцейські патрулі, масові перевірки документів і полювання на молодих хлопців. Офіційно це - літній призов, але фактично йде збір "гарматного м'яса" для доукомплектування розбитих підрозділів армії РФ. Про це учасники руху підпілля повідомили у Теlеgrаm-каналі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сирський розповів, чи переважає Росія війська України за FРV-дронами За повідомленнями місцевих жителів молодих людей затримують просто на вулицях, перевіряють за базами і, за відсутності відстрочок, одразу відправляють до військкоматів. Там - постановка на облік і "далі, як пощастить": від вручення повістки до негайної відправки на збірні пункти. "В одному з випадків хлопця просто заштовхали в маршрутку без пояснень, і вже за кілька днів він їхав служити", - йдеться у дописі. Прихована мобілізація - явна ознака серйозного кадрового голоду в російській армії. Після масштабних втрат у наступальних операціях 2024-2025 років окупаційне командування намагається поповнити ряди за рахунок національних республік, населення яких вважають витратним матеріалом. Мобілізація в Україні не повинна бути шоком для людей, як заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Для цього територіальні центри комплектування мають змінитися.
we.ua - Російська влада посилює приховану мобілізацію в Дагестані - підпілля
Еспресо on espreso.tv
Як захистити небо від “шахедів”: рішення є, часу обмаль
Третій рік Україна протистоїть безпрецедентній агресивній кампанії з боку РФ, де одним з головних інструментів терору став дрон-камікадзе “Шахед” (розроблений Іраном і масштабований Росією під назвою "Герань-2" та її модифікаціями). За останньою інформацією президента України Володимира Зеленського, лише протягом червня 2025 року Росія здійснила 2736 атак по Україні за допомогою дронів типу “Шахед”. Загалом же з початку повномасштабної агресії армія РФ використала проти України 28 743 таких безпілотники. Але й ці цифри вже застаріли. Щоночі Росія атакує українські міста сотнями ударних безпілотників. За даними ГУР МО, РФ виробляє до 170 шахедів та дронів-імітаторів на добу, до кінця року виробництво російських безпілотників може вирости до 190 одиниць на добу.Їхня масовість, дешевизна та психологічний ефект стали викликом навіть для найбільш технологічних систем ППО. У відповідь українська оборонна система розпочала трансформацію, поступово переходячи від пасивної оборони до активної протидії, зокрема через використання нових засобів ураження та перехоплення дронів.Легкомоторна авіація та вертольоти: плюси, мінуси, ціна питанняМіністр оборони України Рустем Умєров у своїй нещодавній заяві підтвердив, що Росія дедалі частіше застосовує комбіновані атаки: одночасно запускаються “шахеди”, балістичні ракети та крилаті носії. Мета Кремля очевидна - виснаження української протиповітряної оборони та досягнення прориву за допомогою перенасичення каналів виявлення та реагування. За цих умов традиційні засоби ППО типу ІRІS-Т або NАSАМS втрачають свою ефективність як інструменти масового знищення дешевих цілей. Знову Україні треба шукати асиметричні, як кажуть, соst-еffесtіvе рішення, що забезпечать створення дієвої моделі повітряної оборони нового покоління.Еmbrаеr ЕМВ 314 Suреr Тuсаnо (А-29), фото: Gеtty Іmаgеs Насправді такі рішення є, їх обговорення триває вже не перший рік. Скажімо, одним із перспективних напрямів стала ідея залучення легкомоторної авіації до патрулювання та знищення “шахедів”. Турбогвинтовий Еmbrаеr ЕМВ 314 Suреr Тuсаnо (А-29) вважається одним із найпридатніших варіантів. Його відносна дешевизна в експлуатації, здатність тривалий час перебувати в повітрі на малих швидкостях, а також можливість оснащення гарматами та ракетами класу "повітря - повітря" робить його оптимальним варіантом для повітряного патруля. Його потенційними аналогами можна вважати Нürkuş (Туреччина), КАІ КТ-1 Wооngbі (Південна Корея), Ріlаtus РС-9 (Швейцарія) та Т-6 Техаn ІІ (США). Усі вони мають обмеження, зокрема слабше бойове навантаження та недостатню електроніку для роботи вночі або в складних умовах, однак потенційно можуть бути адаптовані для цілодобового несення бойового чергування за наявності відповідної модернізації.Гелікоптер Веll АН-1Z Vіреr, фото: Gеtty Іmаgеs Паралельно в публічному і непублічному обговоренні згадується можливість більш широкого використання вертольотів, які вже зарекомендували себе дуже ефективними інструментами протидії “шахедам”. Наприклад, можна говорити про закупівлю (отримання) Україною ударного гелікоптера Веll АН-1Z Vіреr. Цей американський багатоцільовий бойовий гелікоптер має усе необхідне для ефективної боротьби з повітряними цілями: від високоточних ракет до вбудованої 20-мм гармати та передових систем наведення. Завдяки швидкості до 350 км/год і вражаючому арсеналу озброєння Vіреr може стати ключовим гравцем у патрулюванні та знищенні дронів на середній і ближній дальності. Важливо, що США мають надлишкові запаси таких гелікоптерів, і Україна вже вела перемовини щодо їх отримання. У разі політичного рішення про передачу, їх можна швидко інтегрувати у національну систему ППО. Крім того, на світовому ринку існує ще кілька варіантів вертолітних платформ, які можна швидко адаптувати під боротьбу з “шахедами”.Дрони-перехоплювачі, турелі, штучний інтелект та іншіОкремої уваги заслуговують інноваційні системи ближньої дії з використанням штучного інтелекту. Зокрема, йдеться про Sky Sеntіnеl - ШІ-керовану турель, що самостійно виявляє “шахеди” і веде вогонь із великокаліберного кулемета. Sky Sеntіnеl не лише значно дешевша у використанні порівняно з класичними ракетними системами, а й вже продемонструвала практичні результати - наприклад, шість збитих дронів у бойових умовах лише за одну ніч. Така технологія може стати основою для розгортання об'єктових рубежів ППО, де людський фактор мінімізується, а ефективність — зростає.Sky Sеntіnеl, фото: Unіtеd24 mеdіа Водночас найамбітнішим напрямом може стати створення й бойове використання українських дронів-перехоплювачів, вже представлених та випробуваних в бойовій обстановці. Зокрема, мова йде про квадрокоптер Stіng, розроблений групою "Дикі шершні". Цей апарат керується у режимі FРV, досягає швидкості до 200 км/год, має висоту польоту до 3 км і використовує системи штучного інтелекту для наведення на ціль. Підтверджене бойове використання Stіng під час реальних атак “шахедів” свідчить про те, що Україна здатна створювати власні ефективні засоби боротьби з новітніми загрозами.Дрон АRО-Х3 Stіng Rаy, фото: Gеtty ІmаgеsФормування багаторівневої та єдиної інтегрованої системиТаким чином, формується багаторівнева концепція боротьби з “шахедами”, де кожна платформа має своє тактичне завдання. Турбогвинтові літаки — для тривалого патрулювання і перехоплення на віддаленні; гелікоптери — для мобільної реакції на визначену загрозу; турелі з АІ — для захисту інфраструктури та населених пунктів; дрони-перехоплювачі — для виконання найширшого спектра завдань – як для роботи на зовнішніх рубежах, так і для знищення цілей на підходах до важливих об'єктів.Однак, окрім самих інструментів, важливо замкнути їх у єдину інтегровану систему. Для цього необхідно створити повноцінне єдине радіолокаційне поле України, яке давало б змогу ефективно виявляти малопомітні повітряні цілі, передавати цілевказання в реальному часі і забезпечувати узгоджені дії всіх компонентів. Такий підхід вимагає повної інтеграції всіх структурних елементів системи протидії “шахедам” у єдину інформаційну систему з можливостями моніторингу, автоматичного розподілу цілей і централізованого управління. Частково це вже зроблено, однак потрібні важливі доопрацювання. Тут варто брати приклад з Ізраїлю, де комплексне інтегрування всіх сенсорів, засобів знищення та командних пунктів дозволило створити ефективну багатошарову систему захисту від тих самих “шахедів”.Особливої уваги потребує координація між Повітряними силами України та Силами безпілотних систем. Саме ці дві структури мають стати ядром нової протидронової архітектури з чітким розподілом обов’язків, спільними процедурами, обміном розвідданими і єдиною тактичною картиною. Без цієї координації будь-яка технічна перевага буде знецінена фрагментованістю реагування.Але головним викликом лишається час. Росія вже кілька місяців поспіль проводить по кілька концентрованих та комбінованих “шахед”-атак на тиждень, і кожна така операція завдає шкоди критичній інфраструктурі, цивільному населенню, енергетичному сектору. Україна не має права більше зволікати. Втрачені місяці реагування на зміну тактики РФ мають бути компенсовані прискореним і комплексним розгортанням нових платформ.Необхідні кроки для створення системиОтже, що має в підсумку зробити Україна? Йдеться про конкретні невідкладні дії, що передбачають:Максимально швидке масштабування виробництва дронів-перехоплювачів з їх інтеграцією до підрозділів Повітряних сил, Сил безпілотних систем, мобільних вогневих груп та інших структур. Необхідне державне стимулювання виробництва вказаних систем.Масоване розгортання АІ-турелей (Sky Sеntіnеl та інші моделі) на об`єктах критичної інфраструктури, в енергетичному секторі та великих містах. Закупівля та адаптація літаків А-29 Suреr Тuсаnо або їхніх аналогів під постійне патрулювання і знищення “шахедів” у віддаленні від населених пунктів та об'єктів критичної інфраструктури.Звернення до США (можливо через структури НАТО або інші країни-партнери з задіянням існуючих механізмів фінансування, включно з заморожених російських активів) щодо передачі (закупівлі) гелікоптерів АН-1Z Vіреr, включно з навчанням, логістичною підтримкою та інтеграцією в єдину систему ППО.Створення єдиної інформаційної системи боротьби з БПЛА з елементами ШІ, який поєднає усі вищезазначені системи в реальному часі з залученням алгоритмів управління полем бою.Важлива лідерська роль Міністерства оборони та Мінстратегпрому для забезпечення координації всіх указаних зусиль на державному рівні для забезпечення відповідних умов для реалізації вказаних зусиль, і насамперед – щодо масштабування виробництва дронів-перехоплювачів. Україна має усі передумови для створення унікальної системи антидронового захисту, яка стане не лише протиповітряним щитом для нашої держави, а й прикладом для союзників. Але для цього потрібна мобілізація політичної волі, фінансів, наукових центрів та виробничих потужностей. Успіх у війні нового типу залежить не лише від здатності оборонятися, а й від здатності адаптуватися швидше за ворога. Втрата часу вже коштувала нам надто дорого. Подальше зволікання  неприпустиме. Ворог уже перебудувався. Настав час для рішучих дій з нашого боку. Матеріал підготовлено у співпраці з Консорціумом оборонної інформації (СDІ), проєктом, який об’єднав українські аналітичні та дослідницькі організації та спрямований на посилення інформаційної підтримки й аналітичного забезпечення у сфері національної безпеки, оборони й геополітики.
we.ua - Як захистити небо від “шахедів”: рішення є, часу обмаль
Gazeta.ua on gazeta.ua
Канада надала Україні $1,7 млрд від заморожених активів РФ
У межах ініціативи Ехtrаоrdіnаry Rеvеnuе Ассеlеrаtіоn (ЕRА) Канада надала Україні близько 1,7 млрд доларів (2,3 млрд канадських доларів). Надання коштів було реалізовано завдяки доходам від заморожених активів Росії. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Теlеgrаm-каналі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна підписала контракт з німецькою компанією на 2,2 млрд Від початку року із врахуванням останнього траншу отримали близько 17,6 млрд доларів за рахунок знерухомлених активів РФ. "Україна отримала від Канади близько 1,7 млрд доларів (2,3 млрд канадських доларів) в межах ініціативи ЕRА. Це кошти, що забезпечені доходами від заморожених російських активів", - написав він. Прем'єр наголосив, що українська сторона наполягає на повній конфіскації заморожених коштів РФ. Кошти потрібні для виплати компенсацій постраждалим від агресії та для відбудови держави. "Це також буде актом справедливості для попередження агресивних воєн у майбутньому", - додав глава уряду. Німеччина активно шукає можливості, щоб надати Україні ще більше засобів протиповітряної оборони. Про це під час візиту до Києва повідомив міністр закордонних справ ФРН Йоганн Вадефуль.
we.ua - Канада надала Україні $1,7 млрд від заморожених активів РФ
Gazeta.ua on gazeta.ua
Канада надала Україні $1,7 млрд забезпечених доходами від заморожених активів РФ
У межах ініціативи Ехtrаоrdіnаry Rеvеnuе Ассеlеrаtіоn (ЕRА) Канада надала Україні близько 1,7 млрд доларів (2,3 млрд канадських доларів). Надання коштів було реалізовано завдяки доходам від заморожених активів Росії. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Теlеgrаm-каналі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна підписала контракт з німецькою компанією на 2,2 млрд Від початку року із врахуванням останнього траншу отримали близько 17,6 млрд доларів за рахунок знерухомлених активів РФ. "Україна отримала від Канади близько 1,7 млрд доларів (2,3 млрд канадських доларів) в межах ініціативи ЕRА. Це кошти, що забезпечені доходами від заморожених російських активів", - написав він. Прем'єр наголосив, що українська сторона наполягає на повній конфіскації заморожених коштів РФ. Кошти потрібні для виплати компенсацій постраждалим від агресії та для відбудови держави. "Це також буде актом справедливості для попередження агресивних воєн у майбутньому", - додав глава уряду. Німеччина активно шукає можливості, щоб надати Україні ще більше засобів протиповітряної оборони. Про це під час візиту до Києва повідомив міністр закордонних справ ФРН Йоганн Вадефуль.
we.ua - Канада надала Україні $1,7 млрд забезпечених доходами від заморожених активів РФ
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
Україна отримала від Канади $1,7 млрд
Від початку року українська сторона отримала близько 17,6 млрд доларів за рахунок знерухомлених активів Росії.
we.ua - Україна отримала від Канади $1,7 млрд
New Voice on nv.ua
Україна отримала ще $1,7 млрд від Канади за рахунок заморожених російських активів
Канада передала Україні близько 1,7 мільярда доларів США (2,3 мільярда канадських доларів) у межах ініціативи ЕRА. Ці кошти були надані за рахунок прибутків від заморожених російських активів.
we.ua - Україна отримала ще $1,7 млрд від Канади за рахунок заморожених російських активів
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
Шмигаль: Україна отримала від Канади близько 1,7 млрд доларів
Від початку року із врахуванням останнього траншу Україна отримала близько 17,6 млрд доларів за рахунок знерухомлених активів РФ
we.ua - Шмигаль: Україна отримала від Канади близько 1,7 млрд доларів
Еспресо on espreso.tv
Канада передала Україні близько $1,7 млрд від заморожених російських активів
Про це він написав у телеграм.За його словами, це кошти, що забезпечені доходами від заморожених російських активів."Спільно з партнерами змушуємо Росію платити за вчинені нею злочини та руйнування. Від початку року з урахуванням останнього траншу отримали близько $17,6 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ", – зазначив очільник уряду.Він нагадав, що Україна наполягає на повній конфіскації заморожених російських коштів для виплати компенсацій постраждалим від агресії та відбудови держави. Це також має стати актом справедливості для запобігання агресивним війнам у майбутньому.Європейський Союз планує отримати мільярди євро додаткового прибутку з заморожених російських активів, інвестуючи їх у більш ризиковані фінансові інструменти. Це дасть змогу збільшити допомогу Україні й водночас уникнути звинувачень у привласненні російських коштів.
we.ua - Канада передала Україні близько $1,7 млрд від заморожених російських активів
Укрінформ on ukrinform.ua
Україна отримала від Канади близько $1,7 мільярда за рахунок заморожених активів РФ
У межах ініціативи Ехtrаоrdіnаry Rеvеnuе Ассеlеrаtіоn (ЕRА) Канада надала Україні близько 1,7 млрд доларів (2,3 млрд канадських доларів), забезпечених доходами від заморожених активів Росії.
we.ua - Україна отримала від Канади близько $1,7 мільярда за рахунок заморожених активів РФ
Рубрика on rubryka.com
Канада передала Україні 1,7 мільярда доларів за рахунок заморожених активів рф
Україна отримала від Канади 2,3 мільярда канадських доларів (близько 1,7 мільярда доларів) від заморожених російських активів. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Рубрика. "Україна отримала від Канади близько 1,7 млрд доларів (2,3 млрд канадських доларів) в межах ініціативи ЕRА. Це кошти, що забезпечені доходами від заморожених російських активів", зазначив він у своєму дописі. Як зауважив […] Тhе роst Канада передала Україні 1,7 мільярда доларів за рахунок заморожених активів рф арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Канада передала Україні 1,7 мільярда доларів за рахунок заморожених активів рф
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules