Про це інформує МОН. Вказано, що електронний кабінет необхідний, щоб подати заяви на вступ. Для його реєстрації потрібно ввести: електронну пошту, до якої є доступ і яка стане логіном для входу;придуманий пароль;серію та номер документа (одного з документів) про раніше здобуту освіту (основу вступу);номер, РІN-код та рік отримання сертифіката НМТ / екзаменаційного листка, що був отриманий під час реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ/ЄВВ (якщо вступник має сертифікати (листки) різних років, то потрібно ввести дані одного, а інші додати безпосередньо в кабінеті);у разі відсутності сертифіката НМТ /екзаменаційного листка ЄВІ/ЄФВВ / ЄВВ) - зазначити тип, серію (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП). Далі на введену електронну пошту надійде посилання для активації електронного кабінету - воно буде дійсним впродовж 15 хвилин. Якщо час спливе, потрібно буде проходити реєстрацію знову."Важливо розуміти, що через велику кількість запитів система може перевантажуватися. Тому радимо не намагатися все встигнути в перший день: часу для реєстрації вистачає. Але, звісно, не відкладайте все на останні години, тоді система теж навантажена. Оберіть день між піковими періодами", - йдеться у повідомленні. У МОН наголосили, що доступ до реєстрації електронник кабінетів буде відкритий до 20 жовтня 2025 року. Торішні кабінети наразі анульовано. "Уже в кабінеті треба буде додати контактні номери та завантажити власне фото (розмір до 1 Мб, не селфі, адже заклади можуть його використовувати для замовлення студентського квитка). Якщо потрібно, також зазначте дані інших сертифікатів НМТ (ЄВІ) або документів про освіту (наприклад, ви реєструвалися на документ про повну загальну середню освіту, а маєте також диплом молодшого спеціаліста, ці документи можна використовувати як різні основи вступу)", - додали в МОН. В основній сесії цьогорічного Національного мультипредметного тесту взяли участь понад 284 тис. вступників із зареєстрованих 312 тис. Найбільше абітурієнтів не склали іспит з математики.
Невдовзі стартує вступна кампанія в аспірантуру у 2025 році. Усі абітурієнти повинні подати результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного вступного випробування з методології наукових досліджень. Повний текст новини
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
Бельгійська ІТ-компанія Меlехіs запустила освітню програму для магістрів на базі КПІ ім. Сікорського. У компанії для DОU розповіли, що на програмі вивчатимуть аналогову схемотехніку. З 2007 року компанія стажувала студентів у науково-освітній лабораторії. Там проєктували аналогові мікросхеми, тестували їх і проходили курси з аналогової та твердотільної електроніки. Цьогоріч компанія вирішила перевести стажування в магістерську дуальну освітню програму. «Це можливість виростити власного фахівця з „нуля“, формуючи його світогляд, технічну компетентність», — пояснюють у Меlехіs. У компанії додають, що близько третини студентів по закінченню стажування працевлаштовуються у компанії. Як потрапити на програму Для вступу на дуальну освіту Меlехіs Асаdеmy потрібно скласти ЄВІ, фаховий вступний іспит на будь-якій освітній програмі спеціальності G5 «Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка» КПІ ім. Ігоря Сікорського. Далі треба подати заявку й вказати КПІ першим пріоритетом. «Щоб потрапити на дуальну програму, треба пройти вступне тестування та співбесіду, що оцінює знання студентів з аналогової схемотехніки. Найбільш здібним студентам, за результатами відбору, призначається стипендія», — пояснюють у компанії. На програмі передбачено 10 місць. Після технічних інтерв’ю компанія обере чотирьох студентів, яким призначать стипендії. Що вивчатимуть За два семестри студенти пройдуть три курси: «Вступ до проєктування аналогових ІС»;«Проєктування аналогових ІС»;«Спеціальні питання аналогової схемотехніки». Навчання відбувається в Саdеnсе Vіrtuоsо й охоплює весь цикл створення мікросхеми: базові транзисторні та операційні вузли, моделювання, оптимізацію для високої точності, низького шуму й енергоефективності, а також фінальну верифікацію. Після курсів буде практика у проєктах компанії та магістерська робота.
У 2025 році для вступу в аспірантуру треба буде подати результати не лише єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Треба також складати єдине вступне випробування з методології наукових досліджень (ЄВВ). Повний текст новини
Контроль за студентами, які намагаються уникнути мобілізації, посилюється. У 2025 році аспірантам доведеться складати не один, а два обов’язкові іспити — ЄВІ та новий ЄВВ. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО). Згідно з оновленими вимогами, відтепер усі, хто планує вступ до аспірантури, складатимуть не лише Єдиний вступний іспит (ЄВІ), а й новий […] Сообщение Студентів-ухилянтів перевірятимуть жорсткіше: запроваджено новий тест ЄВВ появились сначала на ТехноФан.
Вступ до аспірантури: яким буде і скільки триватиме тест Для вступу до аспірантури в 2024 році потрібні результати ЄВІ та ЄВВ з методології наукових досліджень. Тест ЄВВ міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді.
У 2025 році вступ до магістратури має певні особливості - всі вступники повинні скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), а окремі виші ще проведуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), фаховий іспит чи співбесіду. За результатами ЄВІ приймальні комісії будуть формувати рейтинговий список вступників.
21 червня 2025 стартують вступні випробування для охочих вчитися на магістратурі. Як складатимуть ЄВІ та ЄФВВ, який розклад та коли будуть результати — у матеріалі