Search trend "HMPV"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
В Києві зафіксовано один випадок метапневмовірусу: що варто знати про НМРV
В Києві зафіксовано один випадок метапневмовірусу: що варто знати про НМРVУ столиці зафіксовано один лабораторно підтверджений випадок метапневмовірусу людини. Рівень захворюваності на НМРV нижчий за попередні роки. В Україні загалом виявлено 14 випадків від початку епідсезону.
we.ua - В Києві зафіксовано один випадок метапневмовірусу: що варто знати про НМРV
Метапневмовірус у Києві: медики виявили одного хворого
В Україні медики фіксують циркуляцію метапневмовірусу людини (НМРV). Зокрема, станом на 7 січня, є 1 лабораторно підтверджений випадок захворювання в Києві
we.ua - Метапневмовірус у Києві: медики виявили одного хворого
Поширення метапневмовірусу в Китаї: у ВООЗ відреагували на спалах хвороби
Метапневмовірус hМРV, який поширюється в Китаї, не є новим явищем і не становить значної загрози. Згідно з інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), цей вірус має вкрай низький рівень смертності і викликає симптоми, схожі на звичайну застуду. Повний текст новини
we.ua - Поширення метапневмовірусу в Китаї: у ВООЗ відреагували на спалах хвороби
У ВООЗ сказали, чи небезпечний метапневмовірус hМРV
Респіраторний вірус, що поширюється в Китаї, відомий як метапневмовірус людини hМРV, не є новим і не становить серйозної загрози. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров'я. У КНР випадки зараження такими інфекціями очікувано зростають взимку, пояснила у вівторок речниця ВООЗ Маргарет Гарріс у Женеві. "Рівень захворюваності на респіраторні інфекції в Китаї перебуває у звичайних межах для зимового сезону. Влада повідомляє, що завантаженість лікарень нині нижча, ніж у такий самий період минулого року, і не оголошувалося жодних надзвичайних ситуацій чи заходів реагування", - зазначила Гарріс. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні фіксують перші випадки нового вірусу, схожого на Соvіd-19 Метапневмовірус уперше виявили у 2001 році. Речниця ВООЗ додала, що це поширений вірус, який циркулює взимку й навесні і зазвичай спричиняє респіраторні симптоми, схожі на звичайну застуду. "Як і будь-який із сотень відомих вірусів застуди, він може призвести до більш серйозних захворювань у пацієнтів з низьким імунітетом, особливо в новонароджених і людей похилого віку. Це не той патоген, який зазвичай призводить до смерті людей, за винятком найбільш вразливих, підсумувала вона, рекомендуючи "прості" заходи профілактики, такі як носіння маски, покращення вентиляції закритих приміщень та миття рук", - сказала вона. Відповідаючи на запитання про рівень смертності від hМРV, Гарріс охарактеризувала його як дуже низький. Розповідаючи про інший вірус, Н5N1, вона запевнила, що ризик від нього залишається низьким. Пташиний грип не циркулює в організмі людини, а переходить до людей, які контактують з домашньою птицею або молочною худобою. У Сполучених Штатах Америки померла перша людина з важким випадком пташиного грипу Н5N1. Це перший випадок смерті людини від пташиного грипу в США.
we.ua - У ВООЗ сказали, чи небезпечний метапневмовірус hМРV
Чим загрожує світу новий спалах метапневмовірусу: відповіли ВООЗ
Метапневмовірус було вперше виявлено 2001 року, і він уже давно присутній серед людської популяції. Зазвичай hМРV активізується взимку та навесні, викликаючи респіраторні інфекції.
we.ua - Чим загрожує світу новий спалах метапневмовірусу: відповіли ВООЗ
У ВООЗ назвали метапневмовірус звичайним вірусом, який циркулює кожної зими та весни
Всесвітня організація охорони здоров’я вважає метапневмовірус (НМРV), який спричинив спалах захворюваності у Китаї, звичайним сезонним вірусом, який був виявлений понад 20 років тому.
we.ua - У ВООЗ назвали метапневмовірус звичайним вірусом, який циркулює кожної зими та весни
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
У ВООЗ запевняють, що метапневмовірус з Китаю не становить загрози
У ВООЗ запевняють, що метапневмовірус з Китаю не становить загрозиМетапневмовірус hМРV, що поширюється в Китаї, не є новим і не становить серйозної загрози. За словами ВООЗ, вірус має дуже низький рівень смертності та викликає симптоми, схожі на звичайну застуду.
we.ua - У ВООЗ запевняють, що метапневмовірус з Китаю не становить загрози
"Не є новим": ВООЗ оцінила небезпеку метапневмовірусу людини hМРV
Про це повідомила речниця всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Гарріс, передає Укрінформ.Представниця ВООЗ заявила журналістам, що кількість заражень такими інфекціями очікувано зростае взимку."Рівень захворюваності на респіраторні інфекції в Китаї перебуває у звичайних межах для зимового сезону. Влада повідомляє, що завантаженість лікарень нині нижча, ніж у такий самий період минулого року, і не оголошувалося жодних надзвичайних ситуацій чи заходів реагування", - сказала Гарріс.Читайте також. "Всі ми маємо досвід зустрічі з цим вірусом": лікар-інфекціоніст Лапій про метапневмовірус та його групи ризикуМетапневмовірус уперше виявили в 2001 році. За даними ВООЗ, він наявний у людській популяції впродовж тривалого часу.Гарріс зазначила, що цей вірус, як і багато інших відомих вірусів застуди, може спричинити серйозніші захворювання у пацієнтів з низьким імунітетом, особливо в немовлят і літніх людей.Рівень смертності від hМРV Гарріс охарактеризувала як "дуже низький". За її словами, це не той патоген, від якого зазвичай умирають люди, за винятком найвразливіших. Гарріс порекомендувала такі заходи профілактики, як носіння маски, вентиляцію закритих приміщень і миття рук.Гарріс також додала, що ризик від іншого вірусу - пташиного Н5N1 - залишається низьким. Речниця ВООЗ пояснила, що він "не циркулює в організмі людини, а переходить до людей", які контактують з домашньою птицею або молочною худобою.В Україні від початку епідемічного сезону станом на 6 січня офіційно було підтверджено 13 випадків метапневмовірусу.Британські вірусологи закликали Китай надати більше даних про вірус НРМV на тлі спалахів у Великій Британії. 
we.ua - Не є новим: ВООЗ оцінила небезпеку метапневмовірусу людини hМРV
У ВООЗ запевняють, що метапневмовірус, поширюваний у Китаї, не становить загрози
Респіраторний вірус, що поширюється в Китаї, відомий як метапневмовірус людини hМРV, не є новим і не становить серйозної загрози, вважають у Всесвітній організації охорони здоров’я.
we.ua - У ВООЗ запевняють, що метапневмовірус, поширюваний у Китаї, не становить загрози
"Всі ми маємо досвід зустрічі з цим вірусом": лікар-інфекціоніст Лапій про метапневмовірус та його групи ризику
Про це він розповів в етері Еспресо."Метапневмовірус хоч і був відкритий у 2001 році голландськими вченими. Після того, як його відкрили і почали досліджувати його тягар для людей, його роль в нашому житті, з’ясувалося, що біля 50% дітей після першого року життя, на другому році життя вже з ним зустрічаються. І якщо говорити про 100% зустріч, це як правило відбувається до 5 - 10 років життя. Тобто всі ми, які зараз є слухачами, глядачами телеканалу "Еспресо", маємо вже досвід устрічі з цим вірусом. І коли взяли для досліду сироватку людей і цю сироватку відібрали ще в далекі 50-ті роки ХХ століття, то з’ясувалось, що і вони так само мають антитіла, тобто зустрічалися з метапневмовірусом. Тобто чи десятки, чи сотні років, але ми з ним зустрічаємося, тобто це не пандемічний вірус, як Sаrs Соv-2", - зазначив лікар. Федір Лапій зауважив, що до групи ризику перед метапневмовірусом входять немовлята перших місяців життя та передчасно народжені діти, а також люди літнього віку й ті, хто мають порушення в імунній системі. "Тобто вірус, який причетний до застуди, але до застуди причетні біля 200 вірусів, найбільш притаманні симптоми застуди для риновірусу, і серед 200 вірусів є в тому числі метапневмовірус і його дуже близький родич РС-вірус - респіраторно-синцитіальна (інфекція, - ред.). Чому я згадав про РС-вірус, коли говорив про метапневмовірус - вони близькі родичі, у них є певні особливості. Особливості те, що у певної групи ризику, це діти перших місяців життя, передчасно народжені діти, у людей літнього віку, у людей з тяжкими порушеннями в імунній системі цей метапневмовірус, як і РС, він може призводити, дійсно, до серйозних проявів, таких як ураження дрібних бронхів, які ми називаємо бронхіолями. Ну і відповідно звідси походить назва бронхіоліт, тобто запалення дрібних бронхів. І може бути причиною вірусної пневмонії", - сказав він. Лікар-інфекціоніст додав, що в Україні смертельних випадків зареєстровано не було."Часто питають, чи є смертельні випадки: в Україні не зареєстровано, але в цілому у світі, на превеликий жаль, кілька тисяч людей потрапляють в статистику смертей через метапневмовірус, і переважно це діти, які передчасно народилися", - додав він.Що відомо про вірус НМРVНМРV викликає грипоподібні симптоми та може призвести до серйозних респіраторних проблем, особливо серед дітей та вразливих груп. Це респіраторний вірус, який викликає інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів. Хвороба була вперше виявлена ​​у 2001 році, однак вакцини, щоб запобігти цьому, не розроблено.Залежно від того, наскільки важкий випадок, інкубаційний період зазвичай триває 3-7 днів, а повне одужання може зайняти ще кілька днів.НМРV багато в чому схожий на СОVІD. Деякі подібності в тому, що вони обидва є респіраторними захворюваннями і призводять до кашлю, лихоманки, закладеності, болю в горлі та задишки. У мережі 5 січня почали з'являтися кадри переповнених людьми лікарень у Китаї на тлі зростання кількості випадків захворювання метапневмовірусом (НМРV). Існує занепокоєння, що він може стати причиною нової пандемії, як СОVІD-19. Деякі країни попереджали мандрівників переглянути свої плани подорожей до Китаю.Від початку сезону в Україні офіційно підтвердили 13 випадків метапневмовірусу людини.6 січня у Центрі здоров'я повідомляли, що метапневмовірус, який нещодавно спалахнув у Китаї, циркулює в Україні протягом кожного епідемічного сезону. Тож наразі ситуація контрольована.
we.ua - Всі ми маємо досвід зустрічі з цим вірусом: лікар-інфекціоніст Лапій про метапневмовірус та його групи ризику
Британські вірусологи закликали Китай надати більше даних про вірус НРМV на тлі спалахів у Великій Британії
Про це інформує Dаіly Маіl.Згідно з останніми даними британського епіднагляду, випадки захворювання, які мають симптоми, схожі на НМРV, за останній місяць подвоїлись по всій Великій Британії. Так, кожен 20-й випадок респіраторних інфекцій може бути спричинений цією інфекцією НМРV.Доктор Ендрю Кетчпол, експерт з вірусів, заявив, що Великій Британії необхідно більше деталей про штам, щоб адекватно оцінити ризики для населення."НМРV зазвичай виявляється в зимовий період, але, схоже, рівень серйозної інфекції у Китаї може бути вищим, ніж ми могли б очікувати у звичайний рік, - додав він. - Нам потрібно більше інформації про конкретний штам, який циркулює, щоб почати розуміти, чи це звичайний циркулюючий штам, чи вірус, який спричинив високий рівень інфікування в Китаї, має якісь відмінності".Кетчпол зазначив, що наразі "незрозуміло, наскільки високі цифри, і чи виникають проблеми лише через те, що вони збігаються з високими рівнями захворюваності на грип та СоvіdЗа його словами, попри те, що НМРV "мутує і змінюється з часом, з'являються нові штами", він "не вважається вірусом, що має пандемічний потенціал". Що передувалоУ мережі 5 січня почали з'являтися кадри переповнених людьми лікарень у Китаї на тлі зростання кількості випадків захворювання метапневмовірусом (НМРV). Існує занепокоєння, що він може стати причиною нової пандемії, як СОVІD-19. Деякі країни попереджали мандрівників переглянути свої плани подорожей до Китаю.Від початку сезону в Україні офіційно підтвердили 13 випадків метапневмовірусу людини.6 січня стало відомо, що в Індії зареєстрували два випадки метапневмовірусу людини (НМРV) у Бенгалуру. Першими пацієнтами стали діти.
we.ua - Британські вірусологи закликали Китай надати більше даних про вірус НРМV на тлі спалахів у Великій Британії
Чи загрожує Україні «новий» метапневмовірус у світі і наскільки він небезпечний
На початку 2025 року в Китаї зафіксували спалах метапневмовірусної інфекції (НМРV). У мережі з'являються кадри переповнених людьми лікарень...
we.ua - Чи загрожує Україні «новий» метапневмовірус у світі і наскільки він небезпечний
Спалах «нового» метапневмовірусу у світі: наскільки він небезпечний і чи загрожує Україні — ВВС
На початку 2025 року в Китаї зафіксували спалах метапневмовірусної інфекції (НМРV). У мережі з’являються кадри переповнених людьми лікарень. Такі новини викликали занепокоєння і бурхливі обговорення. Тим більше, що в Україні вже теж повідомили про випадки захворювання, повідомляє ВВС Україна. NV публікує матеріал в межах інформаційної співпраці.
we.ua - Спалах «нового» метапневмовірусу у світі: наскільки він небезпечний і чи загрожує Україні — ВВС
Новий спалах метапневмовірусу: що відомо про НМРV, який стрімко вражає дорослих і дітей
Стрімке поширення метапневмовірусу (НМРV) у Китаї викликало побоювання про можливу нову пандемію. Однак експерти заспокоюють: ризик глобальної епідемії є низьким, а вірус відомий медицині вже кілька десятиліть і циркулює щороку в багатьох країнах, зокрема й в Україні. Повний текст новини
we.ua - Новий спалах метапневмовірусу: що відомо про НМРV, який стрімко вражає дорослих і дітей
Тенденцій до спалаху метапневмовірусу в Україні немає - ЦГЗ
Тенденцій до розвитку спалаху метапневмовірусу в Україні немає, станом на початок січня 2025 року НМРV виявлено у 14 осіб.
we.ua - Тенденцій до спалаху метапневмовірусу в Україні немає - ЦГЗ
Нова пандемія? Експерти пояснили, наскільки небезпечний метапневмовірус, і дали поради
В Україні почали фіксувати випадки метапневмовірусу людини (НМРV), симптоми якого схожі на грип. Про хворобу відомо вже понад 20 років, але цього зимового сезону стався спалах захворюваності, який викликає стурбованість медиків
we.ua - Нова пандемія? Експерти пояснили, наскільки небезпечний метапневмовірус, і дали поради
В світі шириться новий метапневмовірус: наскільки небезпечний і чи варто хвилюватися українцям
На початку 2025 року почали з'являтися повідомлення про поширення нового смертельного вірусу - спалах метапневмовірусу людини (НМРV) зафіксували в Китаї. В МОЗ України вже теж повідомили про випадки захворювання.
we.ua - В світі шириться новий метапневмовірус: наскільки небезпечний і чи варто хвилюватися українцям
Вірус з Китаю лабораторно діагностувати в Україні не можна, тестів ще немає — лікар
Про вірус НМРV, спалах якого фіксують у Китаї, говоримо з лікарем Тарасом Жиравецьким. Запис Вірус з Китаю лабораторно діагностувати в Україні не можна, тестів ще немає — лікар спершу з'явиться на Громадське радіо.
we.ua - Вірус з Китаю лабораторно діагностувати в Україні не можна, тестів ще немає — лікар
В Україні 13 людей захворіли на китайський метапневмовірус (НМРV). Наскільки він небезпечний, чи може стати новою пандемією, як уберегтися від хвороби. Розбір
У Китаї та світі шириться метапневмовірус людини (НМРV). За даними Центру громадського здоров’я, протягом епідемічного сезону в Україні вже 13 людей захворіли на НМРV. Хоча це не новий вірус, а його симптоми подібні до застуди, ми пояснюємо, наскільки він небезпечний, симптоми метапневмовірусу, чи може він стати новою пандемією та як захистити себе від НМРV.
we.ua - В Україні 13 людей захворіли на китайський метапневмовірус (НМРV). Наскільки він небезпечний, чи може стати новою пандемією, як уберегтися від хвороби. Розбір
У КНР зростає кількість випадків метапневмовірусу людини: що варто знати про hМРV
У КНР зростає кількість випадків метапневмовірусу людини: що варто знати про hМРV В китайських лікарнях спостерігається сплеск метапневмовірусу людини, особливо серед дітей до 14 років. Вірус викликає респіраторні симптоми та може призвести до пневмонії, але ризик пандемії низький.
we.ua - У КНР зростає кількість випадків метапневмовірусу людини: що варто знати про hМРV
Thursday 9 January

7

°

Хмарно

-0° - 7°

90 %

1007 mm

4.79 m/s

  • 23:00

    7°
  • 02:00

    9°
  • 05:00

    9°
  • 08:00

    7°
  • 11:00

    3°

What is wrong with this post?