Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
16.4 thous. of news
Gazeta.ua on gazeta.ua
Україні офіційно не пропонували припинити вогонь на 9 травня - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський заявив, що пропозицій стосовно припинення вогню не надходило.
Бойові дії 9 травня можуть тривати. Про це він сказав журналістам на полях саміту Європейської політичної спільноти у Єревані, пише Gаzеtа.uа.
Президент зазначив, що "це війна Росії проти України", тому важливо, щоб українська сторона знала, про що домовляються США і РФ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кремлі визначили терміни перемир'я на 9 травня
"Американці поговорили з русскіми з приводу того, що там може бути на 9 травня: сеаsе-fіrе, або не сеаsе-fіrе - з нами офіційно ніхто не зв'язувався, нічого офіційно не пропонував", - пояснив він.
Голова держави додав, що також давати припинення вогню на один день, а перед цим вбивати українців - "м'яко кажучи, просто нечесно".
"Сьогодні Мерефа, вчора Дніпро, загиблі, поранені, дорослі, діти… Вибачте, після такого сказати, наприклад, зупинити ракетні і дронові удари по українським містам, громадам, за один день до парада - несерйозно". "Тобто дати їм свято, а на ранок після 9-го вони (росіяни - ІФ-У) знов будуть вбивати нас. Тому ми будемо дивитись, як все пройде", - сказав він.

Президент США Дональд Трамп у середу, 29 квітня, провів переговори з російським диктатором Володимиром Путіним. Він запропонував "перемир'я" на 9 травня у телефонній розмові.
Go to gazeta.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules