Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
22.2 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Gazeta.ua on gazeta.ua
Канцлер Німеччини попереджає: швидкого миру в Україні не буде
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що дипломатичні зусилля для припинення бойових дій в Україні перебувають лише на початковій стадії й не варто очікувати швидкого результату. Про це він сказав під час пресконференції у Вільнюсі, передає Роlіtісо. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розчарування від Трампа: Мерц не бачить зрушень у припиненні війни "Ми не маємо ілюзій щодо швидкого врегулювання. Це лише початок процесу, який може розтягнутися на багато тижнів, а можливо, й місяців", - зазначив Мерц. Він підкреслив, що Берлін і надалі підтримуватиме Україну як у військовому, так і в дипломатичному вимірах. За його словами, уряд Німеччини не втрачає жодної можливості для пошуку мирного вирішення, проте усвідомлює, що це потребує часу. Канцлер також наголосив на важливості єдності західних партнерів. Він підкреслив, що координація з Європейським Союзом і конструктивний діалог зі Сполученими Штатами залишаються ключовими елементами зовнішньої стратегії Німеччини. "Це також в інтересах США - щоб ми рухалися вперед разом", - додав Мерц, зазначивши, що його зустрічі з американськими конгресменами підтвердили широку підтримку подальшої трансатлантичної співпраці. Раніше канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що наразі не бачить жодних ознак швидкого завершення війни Росії проти України. "Події в Україні, особливо в контексті відносин із Росією, викликають у мене серйозне занепокоєння щодо найближчих днів, тижнів і навіть місяців", - підкреслив Мерц.
we.ua - Канцлер Німеччини попереджає: швидкого миру в Україні не буде
Gazeta.ua on gazeta.ua
У Держприкордонслужбі не підтвердили інформацію щодо зламу росіянами 10 тисяч відеокамер
Прикордонники прокоментували дані про злам росіянами 10 тисяч відеокамер для шпигунства за постачання зброї Україні У Держприкордонслужбі спростували інформацію Тhе Guаrdіаn про те, що українські інформаційні системи, до яких під'єднані системи відеоспостереження були зламані. Про це сказав речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі Суспільного. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Теlеgrаm випустив "найбільше оновлення в історії" "Такої інформації нам не надходило від прикордонників суміжних країн, щоб вони мали якийсь вплив на їхні інформаційні системи, в тому числі ті, до яких, під'єднані системи відеоспостереження", - заявив Демченко. Він додав, що ДПСУ не зафіксувала зламу систем як на зеленій ділянці кордону, так і на пунктах пропуску. За словами речника ДПСУ, відбувається постійна комунікація на рівні навіть прикордонних підрозділів України з прикордонними підрозділами на місцях суміжних країн. "Якщо нам вдасться отримати від них якесь підтвердження, що дійсно був якийсь вплив, то ми обов'язково ділимося інформацією для того, щоб врахувати це в своїй службовій діяльності відносно захисту наших інформаційних систем. За необхідності, ми можемо також надати всю необхідну допомогу, якщо така буде запропонована на отримання від суміжних країн", - сказав Демченко. На дорогах тестують "розумні" камери, що шукають п'яних водіїв. Після фіксації камерою поліція може зупинити транспортний засіб, щоб поговорити з водієм і зробити тест на вміст алкоголю і заборонених речовин.
we.ua - У Держприкордонслужбі не підтвердили інформацію щодо зламу росіянами 10 тисяч відеокамер
Gazeta.ua on gazeta.ua
"У мене набите тату вишиванки" - Анна Алхім вперше прокоментувала звинувачення у держзраді
Скандальна блогерка Анна Алхім вперше висловилась щодо звинувачень у державній зраді та відкритті кримінальних проваджень. У "Сніданку з 1+1" жінка зазначила, що не вважає себе проросійською. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Україна - це село" - Валерій Харчишин розказав про свої розмови з російськими родичами "У мене набите тату вишиванки, герб України. Яка я проросійська? Я перебуваю в Києві, якщо цю справу будуть розслідувати, то я тут. Я не хвилююся з цього приводу, бо я точно не маю стосунку жодного до державної зради, я патріот своєї країни, тому я не переживаю. Так, це неприємно, але це неприємно для моїх батьків", - прокоментувала Анна. Проти Анни Алхім порушили кримінальну справу про державну зраду. Народна депутатка Наталія Піпа зазначила, що це була ініціативі її та колег. Додала, що Алхім нібито розкривала місцеперебування українських лікарень у прифронтових зонах. Після цього на об'єкти бути здійснені атаки російських дронів.
we.ua - У мене набите тату вишиванки - Анна Алхім вперше прокоментувала звинувачення у держзраді
Gazeta.ua on gazeta.ua
Легко помилитися з вибором: які штори стали антитрендами
Шторми виконують кілька важливих функцій в нашому інтер'єрі. Окрім очевидної практичності забезпечення приватності та контролю світла, штори додають простору текстури та затишку, пише lіvіngеtс. "Найстильніші простори сьогодні демонструють відхід від важких, надмірно формальних драпіровок до легших, більш органічних виглядів. Сучасні тренди штор навмисно повсякденні, спокійно елегантні та глибоко пов'язані з атмосферою кімнати", - каже дизайнер інтер'єрів Ніна Ліхтенштейн. Канадський дизайнер інтер'єрів Аліхан Вельджі наголошує, що штори точно не застаріли. За словами експерта, іноді існує помилкова думка, що штори мають бути важкими, офіційними або старомодними, але сучасні стилі набагато вишуканіші, легкі та зручніші. Справді, сьогодні тренди штор зосереджені на елегантному дизайні, продуманих текстурах та більш стриманому стилі, що допомагає їм виглядати сучасними. Одним з елементів, який може "виводити" штори з моди, є вибір матеріалу або сам стиль штор. Фахівці зазначають, що доволі легко помилитися з вибором штор, які роблять ваш дім маленьким. "Важкі штори з вигадливими китицями, жакардовими візерунками або надмірно блискучим оздобленням, як правило, виглядають старомодними, якщо вся кімната навмисно не схиляється до традиційного стилю", - каже дизайнерка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім способів зробити квартиру стильною без дорогого ремонту Тканина Водночас є деякі матеріали, які природно надають шторам позачасового або сучасного вигляду. Наприклад, лляні штори, які, за словами експерта, здаються бездоганно сучасними завдяки своїй легкій текстурі. Льон створює розслаблену, природну атмосферу, ідеальну для невимушених приміщень. Дизайнер додає, що оксамитові штори також можуть мати чудовий вигляд, особливо в глибоких, насичених кольорах, зазначаючи, що "сучасний оксамит часто легший, без важкої підкладки чи вигадливої ​​обробки". Він додає насиченості та настрою, що ідеально підходить для вишуканих або драматичних кімнат. Колір штор Звичайно, не менш важливим при виборі штор є колір. Земляні тони, теплі нейтральні та приглушені кольори виглядають актуальними, тоді як яскраві тони коштовного каміння або надмірно узгоджені схеми штор "підібрані докупи" можуть здаватися як такими, що застрягли в минулому десятилітті, каже Ніна Ліхтенштейн. Штори відіграють не останню роль у захисті житла. Найбільшого результату можна досягти, якщо повісити на карниз світлі, а краще зовсім білі полотнища. У наші дні цю роль успішно виконують тюль або органза. Такий вибір дає змогу одночасно використовувати щільні кольорові гардини, що захищають від сонця і підкреслюють переваги інтер'єру.
we.ua - Легко помилитися з вибором: які штори стали антитрендами
Gazeta.ua on gazeta.ua
Що варто знати, щоб вигідно здати металобрухт у 2025-му
Почався теплий сезон і українці активно займаються будівництвом, ремонтами та прибиранням господарських угідь. У результаті накопичуються будівельні відходи, зокрема метал. Продавши його, можна добре заробити. Щоб вигідно здати брухт, варто орієнтуватися в формуванні цін на нього та інших послугах, які пропонують пункти прийому. Наприклад, не завжди потрібно самостійно розбирати та везти великі купи металу. Деякі з компанії мають спецтехніку та бригади спеціалістів, які проводять демонтаж металоконструкцій. Від чого залежать ціни на метал Ціни на металобрухт не є сталими та коливаються залежно від багатьох факторів. Вид металу Різні види металу мають різну вартість. Найдорожча мідь, адже її використовують в електротехніці. Це кабелі, дроти, окремі частини побутової техніки, телефонів. На другому місці латунь, бронза. З них найчастіше виготовлені крани, старі статуетки, свічники, ручки. Далі за цінністю йдуть алюміній та нержавіюча сталь. З них зазвичай роблять посуд. Найдешевшим вважається чорний метал. Це чавун, сталь. Однак його найлегше назбирати на більшу вагу. Якість металу Вулику увагу в пунктах прийому звертають на якість та чистоту металу. Речі без іржі, домішок, фарби чи пластику оцінять в більшу суму. Наприклад, мідний дріт без гумової ізоляції коштуватиме більше. Тому краще не полінитися і зняти її самотужки. Світовий ринок Від попиту на метал на світовому ринку, зокрема в США, Китаї, Європі, залежатиме ціна на брухт. Дорожче або частіше купуватимуть там, так буде і в Україні. Також на ціни може впливати внутрішній попит в країні, наприклад, в період активного будівництва. Кількість металу За великі обсяги металобрухту (сотні кілограмів) можуть давати вищу ціну або бонуси. Малі партії часто приймають за мінімальну ставку. Місце прийому У великих містах через більшу конкурентність ціни на брухт будуть вищими, ніж у невеликих населених пунктах. За скільки можна здати брухт у 2025-му Ціни на чорний метал цьогоріч в Україні коливається від 3-5 грн за кг до 8 грн. За кілограм міді можна отримати 250-365 грн. Латунь обійдеться в 170-190 грн, бронза - а 148-200 грн. За алюміній платять 40-60 грн, а нержавіючу сталь - 35-46 грн. Прогнозується, що в літній період ціни зростатимуть. Окрім металевого брухту, за кількасот гривень можна продати старі акумулятори. Але варто бути уважним, адже це небезпечні відходи, тому здати їх можна лише окремим компаніям, де є утилізація акумуляторів. У Києві професійні послуги з приймання та утилізації акумуляторів надає Макулатура.kіеv.uа. Мають спеціальну ліцензію, працюють як з підприємствами, так і приватними особами. В результаті клієнти отримують офіційні акти, що підтверджують правильну переробку відходів. Окрім акумуляторів в Макулатура.kіеv.uа можна приносити металобрухт, пластик, макулатуру, пет-пляшки, стрейч-плівку.
we.ua - Що варто знати, щоб вигідно здати металобрухт у 2025-му
Gazeta.ua on gazeta.ua
Суд арештував активи сина експрезидента АТ "Мотор Січ" Богуслаєва
Активи сина колишнього президента АТ "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва Олександра Богуслаєва заарештовано. Про це повідомляє Служба безпеки України. Загальна сума заблокованого майна становить пів мільярда гривень. Йдеться про 62 об'єкти комерційної та житлової нерухомості в Україні, корпоративні права на 18 українських компаній та акції 2-х вітчизняних акціонерних товариств. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Богуслаєву продовжили термін перебування в СІЗО "За результатами успішної операції Офісу Генерального прокурора та Служби безпеки України арештовано активи сина колишнього президента АТ "Мотор Січ", який разом із батьком підозрюється у легалізації грошових коштів, отриманих від продажу розкрадених активів компанії", - говориться у повідомленні. Серед арештованих активів цехи зі складання вертольотів, завод з виробництва шліфувального устаткування і десятки об'єктів Мотор Січі, які фігуранти незаконно відчужили на свою користь. У квітні цього року спільна слідча група СБУ та ОГП, правоохоронних органів Князівства Монако та Французької Республіки затримала в Монако сина ексочільника промислового гіганта. За матеріалами справи, син та його батько незаконно заволоділи контрольним пакетом акцій держпідприємства, а потім продали його за $650 млн. Тоді слідчі Служби безпеки повідомили зловмисникам про підозру за привласнення та відмивання майна, одержаного злочинним шляхом в особливо великих розмірах. Щоб приховати награбовані активи, організатори оборудки оформили їх на підконтрольні офшори, якими управляв син ексочільника Мотор Січі. Утім, міжнародне розслідування виявило всю приховану нерухомість, яку фігуранти використовували у тіньових схемах. Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора. У жовтні 2022 року Служба безпеки України затримала В'ячеслава Богуслаєва. Його підозрюють у колабораціонізмі й пособництві РФ. За даними слідства, екснардеп причетний до схеми передачі росіянам авіадвигунів для штурмової авіації. Завдяки цьому окупанти могли ремонтувати і будувати гелікоптери, які використовують у війні проти України. Богуслаєв попросив включити себе в список на обмін з Росією.
we.ua - Суд арештував активи сина експрезидента АТ Мотор Січ Богуслаєва
Gazeta.ua on gazeta.ua
Кожен крок - внесок у дрон: чому варто прийти на благодійний забіг MHP Run4Victory в Тернополі
У парку Шевченка в Тернополі чути ритм кросівок по доріжках, гучні вигуки тренерів і командний дух - усе це частина підготовки до масштабного забігу МНР Run4Vісtоry, який відбудеться вже 7 червня на підтримку 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола - пише "20 хвилин". До відкритого тренування долучились не лише спортсмени та аматори, а й військові. На забіг вже зареєструвались близько 500 учасників, серед них військовослужбовці бригади - майор Анатолій Лужанський та молодший лейтенант Андрій Череватий. Вони вже розпочали свою підготовку, зокрема долучились до відкритого тренування - розминки і забігу на 5 км. - Я відповідаю за фізичну підготовленість особового складу бригади. Щоб якісно підготуватись до забігу, варто підтягнути загальну витривалість, тобто постійно робити тренування, хоча б три рази на тиждень, - говорить начальник фізичної підготовки і спорту 44 окремої артилерійської бригади, майор Анатолій Лужанський. - У такий важливий момент для країни спорт поєднує людей, і головне - щоб ми пробігли цей забіг і не було ніяких травм. Із побратимом готується до забігу і молодший лейтенант Андрій Череватий. До 44-ої бригади військовий долучився у 2016 році і до 2019-го працював командиром гармати Гіацинт, а з 2017 року ще і головним сержантом батареї. Брав участь у бойових діях на Донецькому та Луганському напрямках. - З початком повномасштабного вторгнення в 2022 році теж був командиром гармати, але вже на Гаубиці М777. Це британсько-американська причіпна гаубиця зі стволом калібру 155 міліметрів. Працював на Запорізькому напрямках, а також на Донецькому і Луганському, - пригадує військовий. За цей час, з 2016 року і до нині, змінилися самі методи ведення війни, наголошує Андрій Череватий. Інтенсивність боїв зараз набагато більша, зокрема, через війну дронів, набагато більше полеглих. Після 2022 року війна торкнулась кожного і це об'єднало всіх українців. Зараз Андрій Череватий працює на посаді офіцера цивільно-військового співробітництва, де займається, зокрема, питаннями допомоги родинам загиблих та зниклих безвісти. - Це допомога у документальному супроводі, надання консультацій про їхні права як членів родин загиблих. Тут до кожного треба знаходити підхід: вислухати, обняти, зрозуміти. Це більше робота по підтримці, і моральній, і психологічній, і юридична допомога теж. Цивільно-військове співробітництво - це налагодження мосту між цивільними та військовими, щоб не було між ними прірви, - наголошує молодший лейтенант. Біг добре розвантажує, це, як психологічний відпочинок Налагодження такого зв'язку відбувається і через спорт. Сам військовий раніше активно брав участь в змаганнях, зокрема, по гирьовому спорту, рукопашному бою, кросфіту. Минулого року взяв участь у забігу за полеглих воїнів, бігову традицію продовжує і у 2025-му. - Я думаю, дистанцію 10 кілометрів подолаю. Минулого року на забігу, який організував МХП в Тернополі, ми теж долучалися з майором Лужанським, бігли по 5 кілометрів за загиблого Героя. Я писав ім'я Героя, який був моїм побратимом і він був у моєму розрахунку, я в нього був командиром гармати і під час бойового чергування він загинув. Я біг в честь нього. Думаю, це дуже важливі речі - такі забіги, результат яких йде на те, щоб зібрати на той самий дрон, чи на FРV-шку для бригади, яка виконує завдання в районі бойових дій, - наголошує Андрій Череватий. Тим паче, біг добре розвантажує, це, як психологічний відпочинок, додає військовий. Тому радить долучатися і самим у цьому переконатися. До слова, випробували свої сили і долучились до традиційної розминки і забігу на 5 км від клубу Теrnоріl Rundаy можуть усі охочі. - Ми щосуботи о 8:55 збираємось і бігаємо 5 кілометрів. Ця розминка - це частина цього процесу, щоб краще було бігти. Це класно робити у компанії, коли ти приходиш і бачиш, що всі так само, як і ти, налаштовані, вогонь в очах, ти розумієш, що ти не один, - розповідає координатор Теrnоріl Rundаy Андрій Бородій. Масштабний забіг на підтримку воїнів Подія в Тернополі продовжує серію забігів МНР Run4Vісtоry, що цьогоріч проходять у Києві, Луцьку та Вінниці під гаслом: "Біжимо за тих, хто бореться. Пам'ятаємо тих, хто віддав життя". Благодійні забіги в різних містах країни ініціює компанія МХП спільно зі стратегічним партнером Благодійним фондом "МХП-Громаді". Усі зібрані кошти спрямовують на підтримку місцевих військових частин у місті, де відбувається забіг. У Тернополі це - 44-та окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола. Захисники цієї бригади наразі беруть участь у боях на Запорізькому та Сумському напрямках. Зібрані кошти допоможуть забезпечити підрозділ необхідними дронами та обладнанням, які щодня рятують життя і наближають перемогу. Нагадаємо, минулого року в межах серії забігів МНР Run4Vісtоry, що пройшли у Тернополі, Вінниці, Черкасах, Ладижині та Києві, вдалося зібрати понад 2,5 млн грн на підтримку військових. Дистанції: 21 км, 10 км, 5 км, 2 км Інклюзивний забіг "Люди Титани" (2 км) Дитячі забіги: 500 м і 100 м Онлайн-забіг Участь для дітей до 12 років, військових, ветеранів і людей з інвалідністю - безкоштовна. Щоб отримати промокод, звертайтесь на іnfо@nеwrun.соm.uа Як зареєструватись? Скачайте застосунок rасеnехt.арр Пройдіть верифікацію Оберіть у "календарі" МНР Run4Vісtоry Тернопіль напівмарафон Оберіть дистанцію та сплатіть участь Приєднуйтесь! Разом - до перемоги!
we.ua - Кожен крок - внесок у дрон: чому варто прийти на благодійний забіг МНР Run4Vісtоry в Тернополі
Gazeta.ua on gazeta.ua
Росія заявляє про готовність до масштабного обміну полоненими з Україною
У Кремлі заявляють про готовність до масштабного обміну полоненими з Україною за формулою "1000 на 1000". Про це повідомив речник президента РФ Дмитро Пєсков під час брифінгу 22 травня, передають російські ЗМІ. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МЗС заявили про неприйнятні умови Росії За словами Пєскова, Росія начебто зацікавлена у якнайшвидшому проведенні обміну, а всі сторони прагнуть зробити процес оперативним. Наразі, за його словами, триває робота над узгодженням списків, що, як він зазначив, потребує часу через складність і трудомісткість процедури. Водночас він наголосив, що наразі жодних домовленостей щодо нових переговорів з Україною, зокрема на нейтральних майданчиках, таких як Ватикан, досягнуто не було. 11 травня Путін запропонував відновити прямі перемовини з Україною "без жодних попередніх умов" у Туреччині 15 травня. Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна має негайно погодитися на пропозицію Росії. Президент України Володимир Зеленський заявив, що 15 травня особисто чекатиме на Путіна. Однак той не приїхав, а відправив делегацію низького рівня, яка ні нащо не впливає. 16 травня під час переговорів у Стамбулі російська сторона висунула Україні неприйнятні вимоги, на які Київ не погодився.
we.ua - Росія заявляє про готовність до масштабного обміну полоненими з Україною
Gazeta.ua on gazeta.ua
Не потребують регулярного поливу: які квіти здатні пережити спеку
Хто не має можливості витрачати багато часу на догляд за садом, пропонуємо озеленити його рослинами, які не вимагають постійної уваги. І найголовніше - цвітуть довго і їм не страшна спека. Ангелонія Ця квітка одночасно схожа на орхідею в мініатюрі і на левові ротики. Але, на відміну від них, абсолютно невибаглива до умов існування. Її батьківщина - Латинська Америка, тому рослина однаково стійко переживає і часті дощі, й засуху - її не обов'язково поливати навіть у сильну спеку. При цьому вона буде радувати око своїм яскравим пишним цвітінням впродовж усього літа. Котяча м'ята Висока посухостійка рослина дещо нагадують лаванду, але відрізняється своїм специфічним лимонно-м'ятним ароматом, який так приваблює котів. Ехінацея пурпурова Квітка дуже корисна (як відомо, ехінацея сприяє зміцненню імунітету, тому з неї можна заварювати чай) і приваблива. Крім того, стійка до хвороб та шкідників, що робить її ідеальним кандидатом для саду, за яким не потрібно надто прискіпливо доглядати. Чудово переносить посуху. Поливу потребує тільки за сильної спеки. Вербена Її квіти можуть прикрасити будь-який куточок саду. За будь-якої погоди вербена буде процвітати. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ароматні і не бояться засухи: найкрасивіші квіти, які можна виростити з насіння Будлея Її називають "кущем метеликів" за здатність приваблювати метеликів та інших запилювачів. Це посухостійка рослина, тому може обходитися практично без поливу. Хоча, кажуть садівники, при дефіциті вологи буде не так пишно цвісти, але не пропаде. До речі, загалом цвітіння цього чагарника можна спостерігати з липня до перших заморозків. Гравілат Багаторічник з жовтими, помаранчевими або червоними квітам може вижити в умовах нестачі вологи на будь-якому ґрунті. Найкраще себе почуває на сонячних ділянкам. Деякі квіти, які ми звикли бачити в саду чи вдома, приховують смертельну небезпеку. Їхня краса оманлива, адже навіть дотик чи вдихання аромату може стати причиною серйозного отруєння. Є п'ять рослин, яких краще уникати, щоб убезпечити себе і близьких та навіть домашніх улюбленців.
we.ua - Не потребують регулярного поливу: які квіти здатні пережити спеку
Gazeta.ua on gazeta.ua
Зеленський провів нараду з підготовки обміну 1000 полонених
Президент Володимир Зеленський провів нараду з підготовки обміну тисячі полонених з РФ. "Домовленість про звільнення 1000 наших людей з російського полону стала чи не єдиним реальним результатом зустрічі в Туреччині. Працюємо, щоб цей результат був забезпечений", - написав він у Теlеgrаm. Президент повідомив, що були доповіді щодо контактів із росіянами. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Узгоджено покроковий план для обміну полоненими у форматі "1 000 на 1 000" "Міністр оборони України Рустем Умєров контролює організацію процесу та виконання домовленості. Залучені ГУР, СБУ, СЗР, МВС, уповноважений Верховної Ради України з прав людини й команда Офісу. Зʼясовуємо деталі по кожній людині, яку подали у списках із російської сторони", - розповів Зеленський. За словами лідера країни, це одне з ключових завдань України - повернути всіх наших людей із російської неволі. Президент подякував усім, хто допомагає. Україна завершує підготовку до масштабного обміну полоненими у форматі "1000 на 1000". Рада Координаційного штабу, яка об'єднує всі ключові інституції: Міноборони, Головне управління розвідки, Служба безпеки України, Служба зовнішньої розвідки, Міністерство внутрішніх справ та Офіс омбудсмена - зібралася, щоб узгодити спільний план дій і якнайшвидше реалізувати цю домовленість.
we.ua - Зеленський провів нараду з підготовки обміну 1000 полонених
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules