Search trend "порошенко"

Sign up, for leave a comments and likes
Telegraf on news.telegraf.com.ua
Служив в ЗСУ, а зараз за кордоном: що відомо про старшого сина Петра Порошенка
Олексій Порошенко воював у 2014 році на сході України
we.ua - Служив в ЗСУ, а зараз за кордоном: що відомо про старшого сина Петра Порошенка
УНІАН on unian.ua
Тиск на НБУ з боку Порошенка став предметом обговорення з послами ЄС та G7, — Нацбанк
голова Нацбанку / фото УНІАНСитуація навколо Міжнародного інвестиційного банку, чиїм власником є народний депутат Петро Порошенко, стала одним з предметів обговорення між керівництвом Національного банку...
we.ua - Тиск на НБУ з боку Порошенка став предметом обговорення з послами ЄС та G7, — Нацбанк
Апостроф on apostrophe.ua
Голова Нацбанку обговорив з послами G7 та ЄС ситуацію з банком Петра Порошенка
Ситуація навколо Міжнародного інвестиційного банку, чиїм власником є народний депутат Петро Порошенко, стала одним з предметів обговорення між керівництвом Національного банку України та послами G7 та Європейського Союзу. Представники країн-партнерів були проінформовані про тиск, який чиниться на НБУ після того, як репутація Порошенка була визнана небездоганною — внаслідок запровадження щодо нього санкцій РНБО.
we.ua - Голова Нацбанку обговорив з послами G7 та ЄС ситуацію з банком Петра Порошенка
5 канал on 5.ua
Порошенко: ратифікація угоди – це спроба відновити відносини із США (Відео)
Зазначається, що йдеться не про гроші, не про корисні копалини і зовсім не про економіку
we.ua - Порошенко: ратифікація угоди – це спроба відновити відносини із США (Відео)
Цензор.НЕТ on censor.net
Порошенко готує законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО: збитки за неправомірні санкції компенсуватимуть не з бюджету
Лідер "Європейської Солідарності" та п'ятий президент Петро Порошенко заявив про підготовку законопроєкту, що передбачає персональну відповідальність членів РНБО за голосування щодо застосування санкцій проти громадян України.
we.ua - Порошенко готує законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО: збитки за неправомірні санкції компенсуватимуть не з бюджету
we.ua on we.ua
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
КоментаріUA on politics.comments.ua
Син Порошенка, який ховається в Лондоні від ЗСУ, ухиляється від сплати податків 770 млн грн грн, - ЗМІ
Олексій Порошенко не сплатив жодної копійки на ЗСУ з прибутків за кордоном, - ЗМІ
we.ua - Син Порошенка, який ховається в Лондоні від ЗСУ, ухиляється від сплати податків 770 млн грн грн, - ЗМІ
Українські Національні Новини on unn.ua
Сина Порошенка звинувачують у несплаті військового збору та інших податків на суму понад 770 млн грн
Сина Порошенка звинувачують у несплаті військового збору та інших податків на суму понад 770 млн грнОлексій Порошенко не сплатив військовий збір з прибутків за кордоном за 2023-2024 роки. Сума несплачених податків оцінюється у 770 млн грн.
we.ua - Сина Порошенка звинувачують у несплаті військового збору та інших податків на суму понад 770 млн грн
5 канал on 5.ua
Нові 11 комплексів "Ай-Петрі" захищатимуть фронт, південне узбережжя та Одесу – Порошенко (Відео)
Лідер "Європейської Солідарності" повідомив про передачу нових систем протидії технічним засобам ворожої розвідки
Gazeta.ua on gazeta.ua
Порошенко та депутати "ЄС" обговорили Угоду зі США з дипломатами та експертами
Фракція "Європейська Солідарність" продовжує публічне обговорення Угоди про створення інвестиційного фонду Україна-США. Сьогодні лідер партії Петро Порошенко та представники фракції зустрілися з дипломатами, надзвичайними і повноважними послами, які свого часу працювали в українській місії у США, експертами-міжнародниками, журналістами, які спеціалізуються на міжнародній тематиці. Для "Євросолідарності" надзвичайно важливою є публічність процесу ухвалення стратегічних для країни документів і широка комунікація з громадськістю. Саме за наполяганням депутатів "Європейської Солідарності" перше публічне обговорення з урядовцями Угоди про створення інвестиційного фонду Україна-США таки відбулося на засіданні Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. До нього долучилися більше 50 депутатів з усіх фракцій і комітетів, які не мали іншої можливості почути про деталі угоди. Також вперше за три роки були присутні журналісти. "Євросолідарність" наголошує на важливості збереження стратегічного партнерства зі США, військової допомоги Вашингтона і взаємовигідної співпраці із союзниками. При цьому ми зобовʼязані зберегти суб'єктність українського парламенту і його контролюючу функцію, та конституційність процесу. Під час обговорення з дипломатами та експертами-міжнародниками всі учасники наголосили на важливості широкої публічної комунікації із українським суспільством щодо деталей Угоди; відзначили як позитивні пункти Угоди, так і дискусійні позиції, які потребують відповідей для суспільства від влади. Зокрема, відсутність в Угоді згадок про гарантії безпеки для України та можливі ризики щодо європейської інтеграції. Всі звертають увагу на відсутність тексту Угоди про обмежене партнерство у Верховній Раді. Малозрозумілим також є поспіх з ратифікацією та відмова отримати висновок Конституційного Суду щодо тексту, адже йдеться про довіру наших партнерів, яка має бути безсумнівною. "Європейська Солідарність" також звертає увагу, що за наполяганням опозиційних фракцій Комітет ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва включив до тексту Угоди преамбулу, де йдеться про те, що Верховна Рада на момент ратифікації не отримала тексту Угоди про обмежене партнерство. А Угода про створення інвестиційного фонду Україна-США розповсюджується на всю територію України в її міжнародно визнаних кордонах.
we.ua - Порошенко та депутати ЄС обговорили Угоду зі США з дипломатами та експертами
КоментаріUA on society.comments.ua
Позиція Порошенка не голосувати за угоду про надра – подарунок путіну до дня побєди, – експерт
Порошенко працює проти України та підігрує путіну, саботуючи угоду про надра заявив Олещук
we.ua - Позиція Порошенка не голосувати за угоду про надра – подарунок путіну до дня побєди, – експерт
ФАКТИ on fakty.ua
Порошенко грає на руку росії, відмовляючись підтримати важливу угоду із США — Олещук
Петро Олещук звинувачує Порошенка та його фракцію у шкоді стратегічним інтересам України
we.ua - Порошенко грає на руку росії, відмовляючись підтримати важливу угоду із США — Олещук
УНІАН on unian.ua
Порошенко працює проти України та підігрує путіну, саботуючи угоду про надра, – Олещук
Рішення Петра Порошенка та його фракції "Європейська солідарність" не підтримувати угоду про надра зі США є прямим ударом по національній безпеці України та подарунком російському президенту володимиру...
we.ua - Порошенко працює проти України та підігрує путіну, саботуючи угоду про надра, – Олещук
5 канал on 5.ua
Що має з'явитися в угоді про корисні копалини – Порошенко пояснив ризики нератифікації (Відео)
Угода зі США – одна з найбільш важливий подій 2025-го року, але щодо неї є низка застережень
we.ua - Що має з'явитися в угоді про корисні копалини – Порошенко пояснив ризики нератифікації (Відео)
New Voice on nv.ua
Порошенко заявив, що вимагає зустрічі з урядом для ознайомлення з угодою щодо надр
Народний депутат і п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що вимагає від уряду провести зустріч для детального ознайомлення з угодою щодо надр.
we.ua - Порошенко заявив, що вимагає зустрічі з урядом для ознайомлення з угодою щодо надр
Еспресо on espreso.tv
Чому Угода про копалини зі США є вкрай важливою для України, які є застереження. Заява Порошенка
Про це Петро Порошенко заявив в етері "Суспільного",  йдеться на сайті "Європейської Солідарності"."Угода є визначальною для відносин з нашим стратегічним партнером – США. Хочу наголосити, що без активної участі США нам буде майже неможливо добитися припинення війни, припинення вогню і довгоочікуваного, сталого миру. Тому це, можливо, найбільш важлива подія 2025 року, принаймні його першої половини, і тому треба приділяти величезну увагу цій угоді. Український народ заслужив право знати, що є в цій угоді", – вважає Петро Порошенко.За словами пʼятого президента України, ратифікація угоди без ознайомлення нардепів з усіма складовими частинами неприпустима. Документ має дати відповідь на головну потребу України – безпекові гарантії."Ми вимагаємо зустрічі з прем'єр-міністром, з переговорною командою для того, щоб нам надали можливість ознайомитися і переконатися в змістовній частині цієї угоди", – йдеться у заяві.Він також процитував, що раніше говорив про ресурсну угоду Володимир Зеленський: "Україна відкрита до співпраці зі США з доступу до рідкісноземельних копалин, але потребує гарантій безпеки від союзників як частини будь-якого врегулювання. Запропонований документ не відображає партнерство, а містить лише одностороннє зобов’язання України. Розподіл прибутків 50 на 50, але без жодних гарантій безпеки для України неприйнятний. А ми хочемо справедливого і сталого миру, ми вимагаємо гарантії безпеки. Україна не повинна виступати лише як постачальник сировини, США мають не лише отримувати доступ до українських ресурсів, а інвестувати в їхній видобуток і захищати ці ресурси й це виробництво разом з Україною. Тому безпекові гарантії мають бути чітко прописані в документи, щоб співпраця була взаємовигідною"."Я хотів би нагадати, що з березня я виступив публічно в підтримку Зеленського. Мене як п’ятого президента і як лідера "ЄС" не цікавить, які там будуть економічні взаємовідносини, хто і скільки буде там заробляти. Мене цікавить, щоб ця угода наблизила нас до миру, а по-друге – щоб ми відновили зруйновану в Овальному кабінеті довіру і взаємовідносини між Україною і США. Україна потребує потужної позиції, тиску на Путіна для того, щоб закінчити війну. Україна потребує у випадку, якщо Путін на це не піде, так званого плану Б: це необмежена кількість спеціальної зброї, це далекобійна зброя, це протиповітряна зброя, це системи радіоелектронної боротьби, артилерійські снаряди, розвіддані й все, щоб збільшить могутність ЗСУ. І водночас пекельні санкції, які позбавлять Путіна можливості фінансувати війну. Ціни на нафту і все решта це можуть зробити", – вважає Порошенко.Читайте також: Про що домовились у Вашингтоні: у чому ризики угоди зі США та за рахунок чого Україна наповнюватиме фонд відбудовиЛідер партії "ЄС" також додав, що в Угоді має бути згадка про Крим."Ми наголошуємо, щоб в цій угоді, в протоколі про ратифікацію були обов’язково згадка про Кримську декларацію, яку підписав на моє прохання Помпео за дорученням Трампа від імені США, де написано: Крим – це Україна. Назавжди. І друга позиція – це гарантії безпеки, які були підписані президентом Байденом і президентом Зеленським. Якщо вони підписані, якщо вони діють, то пошліться на них при ратифікації", – зауважив лідер опозиції.Завтра ввечері, після зустрічі з урядовцями, фракція "ЄС" сформує пропозиції. "Ми вийдемо публічно з нашою позицією, і народ буде знати, як буде голосувати наша фракція і які пропозиції ми висунемо для того, щоб забезпечити наше позитивне голосування. Тому що надзвичайно великі ризики, коли Верховна Рада не ратифікує цю угоду", – резюмував Петро Порошенко. Нагадаємо, що Україна та Сполучені Штати Америки 30 квітня підписали угоду про створення Інвестиційного фонду з відбудови України.Комітет Верховної Ради з міжнародної політики 6 травня підтримав ратифікацію угоди про співпрацю зі США у сфері корисних копалин — як за основу, так і в цілому.
we.ua - Чому Угода про копалини зі США є вкрай важливою для України, які є застереження. Заява Порошенка
Цензор.НЕТ on censor.net
Ратифікація Угоди про копалини без ознайомлення з усіма складовими частинами документу неприпустима, - Порошенко
Угода зі США про копалини є стратегічним документом для майбутнього України. Тому український народ має право знати її деталі і те, наскільки вона наближає мир.
we.ua - Ратифікація Угоди про копалини без ознайомлення з усіма складовими частинами документу неприпустима, - Порошенко
Gazeta.ua on gazeta.ua
Порошенко пояснив важливість угоди про копалини зі США
Угода зі Сполученими Штатами про копалини є стратегічним документом для майбутнього України. Про це п'ятий президент Петро Порошенко заявив в ефірі "Суспільного". Він наголосив: саме тому український народ має право знати її деталі і те, наскільки вона наближає мир. "Угода є визначальною для відносин з нашим стратегічним партнером - США. Хочу наголосити, що без активною участі США нам буде майже неможливо добитися припинення війни, припинення вогню і довгоочікуваного, сталого миру. Тому це, можливо, найбільш важлива подія 2025 року, принаймні його першої половини, і тому треба приділяти величезну увагу цій угоді. Український народ заслужив право знати, що є в цій угоді", - вважає Порошенко. Він наголосив, що ратифікація угоди без ознайомлення народних депутатів з усіма складовими частинами неприпустима. Крім того, за словами політика, документ має дати відповідь на головну потребу України - безпекові гарантії. "Ми вимагаємо зустрічі з прем'єр-міністром, з переговорною командою для того, щоб нам надали можливість ознайомитися і переконатися в змістовній частині цієї угоди", - сказав Порошенко. Він також процитував, що раніше говорив про ресурсну угоду Володимир Зеленський: "Україна відкрита до співпраці зі США з доступу до рідкоземельних копалин, але потребує гарантій безпеки від союзників як частини будь-якого врегулювання. Запропонований документ не відображає партнерство, а містить лише одностороннє зобов'язання України. Розподіл прибутків 50 на 50, але без жодних гарантій безпеки для України неприйнятний. А ми хочемо справедливого і сталого миру, ми вимагаємо гарантії безпеки. Україна не повинна виступати лише як постачальник сировини, США мають не лише отримувати доступ до українських ресурсів, а інвестувати в їхній видобуток і захищати ці ресурси і це виробництво разом з Україною. Тому безпекові гарантії мають бути чітко прописані в документи, щоб співпраця була взаємовигідною". "Я хотів би нагадати, що першого березня я виступив публічно в підтримку Зеленського. Мене як п'ятого президента і як лідера "Європейської Солідарності" не цікавить, які там будуть економічні взаємовідносини, хто і скільки буде там заробляти. Мене цікавить, щоб ця угода наблизила нас до миру, а по-друге - щоб ми відновили зруйновану в Овальному кабінеті довіру і взаємовідносини між Україною і США", - сказав Порошенко. "Україна потребує потужної позиції, тиску на Путіна для того, щоб закінчити війну. Україна потребує у випадку, якщо Путін на це не піде, так званого плану "Б": це необмежена кількість спеціальної зброї, це далекобійна зброя, це протиповітряна зброя, це системи радіоелектронної боротьби, артилерійські снаряди, розвіддані і все, щоб збільшить могутність Збройних Сил. І в той же час пекельні санкції, які позбавлять Путіна можливості фінансувати війну. Ціни на нафту і все решта це можуть зробити", - вважає Порошенко. "Ми наголошуємо, щоб в цій угоді, в протоколі про ратифікацію були обов'язково згадка про Кримську декларацію, яку підписав на моє прохання Майк Помпео за дорученням Дональда Трампа від імені Сполучених Штатів, де написано: Крим - це Україна. Назавжди. І друга позиція - це гарантії безпеки, які були підписані президентом Джозефом Байденом і президентом Володимиром Зеленським. Якщо вони підписані, якщо вони діють, то пошліться на них при ратифікації", - зауважив лідер опозиції. "Фракція "ЄС" домовилася, що ми збираємося ввечері завтра, після зустрічі з урядовцями, пропозиції будуть сформовані. Ми вийдемо публічно з нашою позицією, і народ буде знати, як буде голосувати наша фракція і які пропозиції ми висунемо для того, щоб забезпечити наше позитивне голосування. Тому що надзвичайно великі ризики, коли Верховна Рада не ратифікує цю угоду", - резюмував Порошенко.
we.ua - Порошенко пояснив важливість угоди про копалини зі США
Суспільне on suspilne.media
Порошенко розповів, чи голосуватиме за ратифікацію угоди про надра
Петро Порошенко закликав уряд до змістовної зустрічі щодо угоди з США про надра, але підтримує її ратифікацію. Його фракція готується вийти із позицією та пропозиціями
we.ua - Порошенко розповів, чи голосуватиме за ратифікацію угоди про надра
Еспресо on espreso.tv
Про ратифікацію угоди з США і заклики Зеленського позбавити американських віз тих, хто не голосував за ратифікацію
Чи можуть бути неприємні та й шкідливі для України пункти у додаткових угодах і законах для виконання рамкової угоди? Так, можуть. Але це відповідальність уряду і тих, хто готуватиме наступні закони та голосуватиме за них. Це як з Угодою про Асоціацію з ЄС. Вона була рамкова, ми її ратифікували, а згодом на її виконання прийняли ще купу законів і постанов. І досі приймаємо. Тож  чому раптом Володимир Зеленський почав погрожувати тим, хто не проголосує — не ясно. Мабуть, щоб продемонструвати вчергове незламну рішучість. Але навіщо тоді апелювати до Штатів, щоб забрали візи у тих, хто не голосує? Президент має добиватися взагалі  безвізового режиму з США та іншими країнами для всіх незалежно від переконань. Уявіть, якби Порошенко, який обстоював безвіз вимагав його прийняти тільки для своїх однодумців!Але ні, оцей випуск за кордон чи у гарну країну у головах пострадянських людей і далі залишається призом чи покаранням! І поділом на крутих, кому можна виїжджати та вʼїжджати й тих, кому заборонено!Війна. Давайте усі будемо відповідальними, логічними та не будемо створювати конфліктів чи сіяти ненависть там, де немає для цього жодної потреби.ДжерелоПро автора. Микола Княжицький, журналіст, народний депутат УкраїниРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів чи колонок.
we.ua - Про ратифікацію угоди з США і заклики Зеленського позбавити американських віз тих, хто не голосував за ратифікацію
ФАКТИ on fakty.ua
Прирівняв Трампа до путіна: Валентин Гладких про те, як Петро Порошенко знову підіграв кремлю
Політичний експерт заявив, що політик нашкодив стратегічним інтересам України під час підписання важливої двосторонньої угоди
we.ua - Прирівняв Трампа до путіна: Валентин Гладких про те, як Петро Порошенко знову підіграв кремлю
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules