Search trend "Зеленський підписав закон"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
В Україні змінили вимоги щодо ІQ-тесту на посаду судді
Для кандидатів на посаду судді змінилися вимоги в частині кваліфікаційного тестування (ІQ-тесту). Президент Володимир Зеленський підписав відповідний закон. Повний текст новини
we.ua - В Україні змінили вимоги щодо ІQ-тесту на посаду судді
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
В Україні майбутнім суддям дозволили не складати тест на ІQ: Зеленський підписав закон
Тест на ІQ не давав шансу кандидатам з низьким рівнем інтелекту зайняти місце судді. Завжди знайдеться геній, який набере вищий бал, що є дискримінацією щодо інших, впевнені автори змін.
we.ua - В Україні майбутнім суддям дозволили не складати тест на ІQ: Зеленський підписав закон
Для кандидатів у судді скасували тест на ІQ: Зеленський підписав Закон
Президент Володимир Зеленський підписав зміни до Закону "Про судоустрій і статус суддів", яким скасовують тест на ІQ для кандидатів у судді.
we.ua - Для кандидатів у судді скасували тест на ІQ: Зеленський підписав Закон
Судді складатимуть анонімні тести: Зеленський підписав новий закон
Судді складатимуть анонімні тести: Зеленський підписав новий законПрезидент підписав закон про нові правила кваліфікаційного іспиту для суддів. Кандидати повинні пройти перевірку когнітивних здібностей.
we.ua - Судді складатимуть анонімні тести: Зеленський підписав новий закон
Зеленський підписав закон, що скасовує тест на ІQ для кандидатів у судді
Президент України Володимир Зеленський підписав зміни до Закону "Про судоустрій і статус суддів" щодо особливостей складання кваліфікаційного іспиту.
we.ua - Зеленський підписав закон, що скасовує тест на ІQ для кандидатів у судді
​ВПО отримають пріоритетне право на виплати за зруйноване житло
У понеділок, 9 грудня, президент України Володимир Зеленський підписав закон про отримання внутрішніми переселенцями компенсації за програмою "єВідновлення" за знищене майно.
we.ua - ​ВПО отримають пріоритетне право на виплати за зруйноване житло
Переселенці отримають пріоритетне право на виплати за зруйноване житло
Президент Володимир Зеленський підписав закон про пріоритетне право на компенсацію за знищене житло ВПО.
we.ua - Переселенці отримають пріоритетне право на виплати за зруйноване житло
Зеленський підписав закон про позбавлення податкових пільг тих, у кого відібрали держнагороди
Зеленський підписав закон про позбавлення податкових пільг тих, у кого відібрали держнагороди Президент підписав закон, який позбавляє податкових пільг осіб, у яких відібрали державні нагороди. Закон набуває чинності з дня публікації.
we.ua - Зеленський підписав закон про позбавлення податкових пільг тих, у кого відібрали держнагороди
У Києві відбувся пікет за чіткі терміни військової служби
Про це повідомляють кореспонденти Еспресо. Учасники зібралися в центрі столиці, аби нагадати про потребу встановлення граничних термінів перебування мобілізованих у війську. Учасниця пікету пані Альона, яка є дружиною військовослужбовця, зазначила, що через безперервну службу військові виснажуються і втрачають ефективність."Ця проблема, вона безпосередньо стосується обороноздатності країни. Це не лише проблема справедливості для військових, їхніх сімей. Чому? Тому що зараз всім відомо, що військові настільки вже виснажені, що почалася повальна хвиля СЗЧ. Причому залишають не просто новобранці, а залишають "обстріляні" бійці, які вже воюють третій рік або й більше. Причини – тому що вони просто вже фізично виснажені, психологічно виснажені. Вони вже насправді неефективні бійці, по-чесному", - зазначила пані Альона.   У грудні 2023 року Кабмін підготував законопроєкт №10378, в якому йшлося про умови демобілізації. Уряд пропонував надати право на звільнення тим, хто відслужив безперервно 36 місяців. Проте пізніше проєкт було відкликано.У листопаді 2024 року стало відомо, що Міноборони України планує до 18 грудня завершити роботу над законопроєктом, який визначить умови та порядок звільнення військовослужбовців зі служби.Президент України Володимир Зеленський 28 листопада підписав закон про добровільне повернення на службу тих, хто вперше здійснив СЗЧ або дезертував.
we.ua - У Києві відбувся пікет за чіткі терміни військової служби
"Їх дістало" - ветеран Євген Дикий пояснив, хто зараз найбільше йде у СЗЧ
В Україні зараз найбільша хвиля СЗЧ і самовільно залишають частину військові, що воювали з перших днів російського вторгнення. Про це сказав ветеран російсько-української війни, екскомандир роти батальйону Айдар Євген Дикий в інтерв'ю Rаdіо NV. "СЗЧ 2024 року це не СЗЧ 2022 року, яке бувало за якихось виняткових обставин. І це не СЗЧ боягузів, які злякались. Це якраз зараз масове СЗЧ саме тих, хто воює вже з перших днів війни. Вибачте за брутальність, але їх дістало. Їх дістало, чому воюють вони одні, а тил тим часом живе абсолютно іншим життям і навіть не пробує якось їх посилити чи замінити", сказав Дикий. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представник омбудсмена заявив про перемогу над "бусифікацією" в Україні, сам Лубінець так не вважає Формально військові, які йдуть в СЗЧ, скоюють злочин, але, на його думку, засуджувати таких військових мають право лише ті, "хто так само три роки разом з ними воює, але чомусь ще поки не пішов". Президент Володимир Зеленський підписав закон про добровільне повернення на службу для тих, хто вперше самовільно залишив військову частину або дезертирував. Але така можливість у військових буде лише до 1 січня 2025 року.
we.ua - Їх дістало - ветеран Євген Дикий пояснив, хто зараз найбільше йде у СЗЧ
Понад 8 тис. військовослужбовців добровільно повернулися на службу після СЗЧ, з них більше 3 тис. - упродовж тижня
Про це розповів начальник відділу Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Саіян Сєвак.Він нагадав, що в Україні ухвалили закон, за яким військові, які повернуться із СЗЧ до 1 січня 2025 року, матимуть усі соціальні пільги.За словами Сєвака, наразі понад 8 тис. військовослужбовців звернулися та повернулися на службу. Понад 5 тис. із них повернулися в порядку закону звільнення від кримінальної відповідальності і понад 3 тис. - за іншим законом.Читайте також: Яка різниця між СЗЧ та дезертирством: пояснення військового адвоката Леонтьєва"Тобто з 29 листопада понад 3 тисячі військовослужбовців повернулись на військову службу через закон, який поновлює соціальні гарантії, пільги, продовольче, грошове та матеріальне забезпечення", - пояснив він.Закон про повернення на службу після СЗЧЗ початку 2022 року до вересня 2024-го Офіс генерального прокурора зареєстрував майже 60 тис. кримінальних проваджень за фактом самовільного залишення частини (СЗЧ) і близько 30 тис. щодо дезертирства.21 листопада Рада в цілому ухвалила законопроєкт №12095 про добровільне повернення на службу для тих, хто вперше самовільно залишив військові частини або дезертував.28 листопада президент України Володимир Зеленський підписав закон про добровільне повернення на службу тих, хто вперше здійснив СЗЧ або дезертував.Військовослужбовці, які до 1 січня 2025 року повернуться до своїх частин після самовільного залишення служби, будуть поновлені з усіма соціальними гарантіями.У листопаді 6 тис. військовослужбовців добровільно повернулися до лав Збройних сил України після самовільного залишення військової частини.
we.ua - Понад 8 тис. військовослужбовців добровільно повернулися на службу після СЗЧ, з них більше 3 тис. - упродовж тижня
Київрада ухвалила бюджет на 2025 рік, найбільше видатків на сферу освіти
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. "Київрада ухвалила бюджет столиці на наступний рік – на рівні понад 90 млрд грн. Бюджет збалансований. Важливо, щоб фінансово забезпеченими були найважливіші сфери і проєкти. Щоб ми могли і військовим допомагати, і забезпечувати життєдіяльність столиці", - йдеться у повідомленні. Розподіл бюджету за напрямками: на сферу освіти передбачили майже 32,4 млрд грн;на транспортну галузь – понад 18,6 млрд грн;на житлово-комунальну сферу – понад 7 млрд грн; на соціальний захист – майже 10 млрд грн; на сферу медицини – майже 6,5 млрд грн;на допомогу Збройним Силам України – попередньо 5 млрд грн Кличко уточнив, що у видатках на ЗСУ йдеться тільки про матеріально-технічне забезпечення військових частин. За його словами, суму, як і в попередні роки, збільшуватимуть. 28 листопада президент України Володимир Зеленський підписав закон про Державний бюджет на 2025 рік. 
we.ua - Київрада ухвалила бюджет на 2025 рік, найбільше видатків на сферу освіти
В Україні запускають програму єКнига: хто та як може отримати 908 грн на книжки
Про це повідомила пресслужба Мінкульту.Так, громадяни України, які у 2024 році досягли 18-річного віку, можуть протягом року з дати народження отримати від держави 908 гривень на книжки. Ці кошти можна витратити на паперові, електронні чи аудіокниги українською мовою.Як отримати грошіПодати заявку на отримання коштів можна через застосунок "Дія". Там треба буде обрати послугу "єКнига", а потім перейти за посиланням, відкрити спеціальну віртуальну банківську картку "єКнига" в одному з банків України. Якщо заявку схвалять, гроші зарахують на картку, використати їх потрібно буде протягом 3 місяців.Програму фінансують із державного бюджету.Які книжки можна купуватиУ відомстві зазначили, що купувати книжки можна лише українською мовою, у книгарнях, які беруть участь у програмі. Перелік книгарень буде опубліковано на сайтах "Дія" та Українського інституту книги.Оплатити придбання книг карткою "єКнига" можна у безготівковій формі: безконтактно з використанням смартфона (NFС) на терміналі в книгарні або з використанням реквізитів картки "єКнига" на сайті книгарні.У січні 2023 року письменники й видавці звернулися до влади з проханням запровадити сертифікати на книжки в Україні.Верховна Рада України на засіданні 8 листопада 2023 року ухвалила закон про субсидії для книгарень на оренду приміщень і надання сертифікатів на придбання книжок.Президент Володимир Зеленський 17 червня 2024 року підписав закон, який передбачає надання сертифікатів на книжки 18-річним українцям.30 серпня Український інститут книги висловив сподівання, що програма єКнига стартує у вересні. 
we.ua - В Україні запускають програму єКнига: хто та як може отримати 908 грн на книжки
Президент підписав указ про заборону переводити медиків на військові посади, не повʼязані з фахом
Про це йдеться на сайті Офісу президента.Указом Зеленський ввів у дію рішення РНБО "Щодо протидії загрозам національній безпеці України у сфері охорони здоров’я в особливий період".Тепер уряд протягом місяця має ухвалити додатковий закон про заборону на час воєнного стану призначати людей з медичною освітою на військові посади, які безпосередньо не повʼязані з медичною службою і практикою. Винятком є призначення, які відбуваються за бажанням медиків.Також Кабінет міністрів має опрацювати перегляд умов і механізму бронювання військовозобов’язаних медичних працівників та інших працівників сфери охорони здоровʼя у воєнний стан.У листопаді народний депутат від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що фахових медиків переводять з військових шпиталів на бойові посади у піхоті.
we.ua - Президент підписав указ про заборону переводити медиків на військові посади, не повʼязані з фахом
Зеленський підписав указ про заборону переведення медиків на військові посади, не пов’язані з медичною службою
Президент Володимир Зеленський підписав указ, який уводить в дію рішення РНБО про заборону переводити медиків на військові посади, не пов’язані з медичною службою. Про це йдеться в самому указі. Зазначається, що Кабмін протягом місяця має ухвалити додатковий закон про заборону призначення людей з медичною освітою на посади військової служби, що безпосередньо не пов’язані з медичною... Запис Зеленський підписав указ про заборону переведення медиків на військові посади, не пов’язані з медичною службою спершу з'явиться на Громадське радіо.
we.ua - Зеленський підписав указ про заборону переведення медиків на військові посади, не пов’язані з медичною службою
Доступного житла для переселенців має стати більше - Зеленський підписав закон
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про збільшення доступного житла для внутрішньо переміщених осіб, який, зокрема, передбачає інвентаризацію нерухомості.
we.ua - Доступного житла для переселенців має стати більше - Зеленський підписав закон
50 мільярдів доларів від російських активів: Зеленський підписав відповідний закон
Президент Володимир Зеленський підписав закон, який визначає умови отримання Україною кредиту на 50 мільярдів доларів від країн "Великої сімки". Погашення цих коштів відбудеться лише в разі отримання репарацій від Росії. Повний текст новини
we.ua - 50 мільярдів доларів від російських активів: Зеленський підписав відповідний закон
Військовий збір: Гетманцев пояснив, як новий податок допоможе профінансувати армію
Про це повідомила кореспондентка Еспресо Тетяна Голунова.За словами народного обранця, відповідне рішення полягає в тому, що саме та сума, яка необхідна для армії цього року та наступного, розподіляється між усіма рівномірно, пропорційно до доходу. "Це рішення про рівність і загальність оподаткування оцим додатковим податком, додатковим військовим збором у 3,5%", - заявив Гетманцев.Він пояснив, що підвищення податку передбачає додаткові 3,5% від доходів громадян та 1% від обороту для фізичних осіб-підприємців. Для ФОПів першої та другої груп податок фіксований - 800 грн на місяць, що відповідає специфіці їхнього оподаткування.Нардеп заявив, що зібрані кошти дозволять профінансувати 38,3 млрд грн, закладених у бюджет. Однак через затримку з підписанням закону цього року до бюджету надійде лише близько 8 млрд грн. Для покриття тимчасового дефіциту Міністерство фінансів використає резерви.Що відомо про закон про підвищення податківНардеп Ярослав Железняк ще навесні повідомляв, що влада готується до підвищення ПДВ і військового збору.22 липня очільник Мінфіну Сергій Марченко пояснив, що підвищення військового збору дасть змогу залучити додаткові 121,8 млрд грн для сектору безпеки й оборони. Міністр зазначив, що влада не розглядає підвищення ПДВ, позаяк це матиме негативні наслідки для добробуту українців, зокрема найуразливіших категорій. Марченко сказав, що підвищення цього податку автоматично призведе до зростання цін на основні товари, зокрема ліки та базові харчові продукти, як-от хліб, молоко, масло тощо. Для вразливих категорій громадян навіть незначне підвищення цін на базові харчі може стати значним фінансовим тягарем, підкреслив він.17 вересня Рада у першому читанні підтримала законопроєкт про підвищення податків.2 жовтня голова фінкомітету ВР Данило Гетманцев заявив, що в Україні потрібно підвищувати не лише військовий збір, а й ПДВ.10 жовтня Верховна Рада України остаточно схвалила законопроєкт про збільшення податків (№11416-д). При цьому нардеп Олексій Гончаренко стверджував, що зміни до податкового кодексу набудуть чинності "заднім числом" – з 1 жовтня.27 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що підвищення податків "заднім числом" не буде, а президент Зеленський заявив, що підпише закон 28 листопада.Читайте також: Підвищення податків в Україні: хто і скільки платитиме, якщо закон набуде чинностіТак, Володимир Зеленський 28 листопада підписав закон про підвищення податків. Документ набув чинності з 1 грудня.
we.ua - Військовий збір: Гетманцев пояснив, як новий податок допоможе профінансувати армію

What is wrong with this post?