Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua

18.2 thous. of news

These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Парламент Словаччини відмовився засудити російські удари по Сумах і Кривому Рогу
Парламент Словаччини відхилив резолюцію, яка засуджувала російські атаки на Кривий Ріг і Суми. Резолюція, яку подав опозиційний євродепутат від SаS Ондрей Достал, також закликала Росію вивести свої війська з території України, повідомляє SМЕ. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООН: Атака РФ по Кривому Рогу - найтрагічніша для дітей за весь час війни Палата депутатів не підтримала процедурну пропозицію. Це сталося через день після того, як прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо відмовився прямо засудити атаку Росії на Суми і зазначив, що у нього "недостатньо інформації". Росіяни 13 квітня завдали двох ракетних ударів по центру Сум. Станом на вечір 15 квітня - загинули 36 людей, серед них двоє дітей. За медичною допомогою звернулися 127 постраждалих, серед них - 109 дорослих і 18 дітей. 4 квітня окупанти вдарили по Кривому Рогу. Відомо про 20 загиблих, серед них дев'ять дітей. Постраждали понад 60 людей.
we.ua - Парламент Словаччини відмовився засудити російські удари по Сумах і Кривому Рогу
Трамп переконаний, що Путін хоче завершити війну - заява з Білого дому
Президент США Дональд Трамп вважає, що глава Кремля Володимир Путін зацікавлений у припиненні війни проти України. Про це заявила речниця штабу Трампа Керолайн Левітт, коментуючи зустріч спецпредставника Стіва Віткоффа з російським лідером. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мирна угода щодо України: після візиту до Росії Віткофф розповів, які питання в неї включені "Стів Віткофф зазначив, що, на його думку, Росія хоче завершення війни. Президент Трамп поділяє цю точку зору. У Москви є мотивація завершити конфлікт - зокрема можливі економічні перспективи у співпраці зі США", - сказала Левітт. Водночас вона наголосила, що першим кроком до будь-якого врегулювання має стати припинення вогню з боку Росії. За її словами, ця позиція була чітко донесена до російської сторони. Президент США Дональд Трамп висловився про хід переговорів щодо завершення війни в Україні, заявивши, що вони йдуть добре, але настає момент, коли треба або змиритися, або замовкнути. Трамп зазначив, що він вірить у позитивний розвиток відносин між Україною та Росією і сподівається, що ситуація скоро стане зрозумілою.
we.ua - Трамп переконаний, що Путін хоче завершити війну - заява з Білого дому
OpenAI хоче створити конкурента Twitter - ЗМІ
Компанія ОреnАІ, відома створенням СhаtGРТ, працює над створенням нової соціальної мережі. Вона може стати прямим конкурентом платформи Х, що належить Ілону Маску. Про це пише Тhе Vеrgе, посилаючись на кілька джерел, які обізнані з внутрішніми планами компанії. Наразі проєкт перебуває на ранньому етапі розробки. Вже існує внутрішній прототип, головна функція якого створення зображень за допомогою СhаtGРТ. Керівник ОреnАІ Сем Альтман неодноразово питав про проєкт у сторонніх експертів, намагаючись зібрати зворотний зв'язок. Поки не зрозуміло, чи буде нова мережа окремим додатком, чи ж її інтегрують у вже популярний сервіс СhаtGРТ. Минулого місяця він став найбільш завантажуваним застосунком у світі. ОреnАІ наразі не надала офіційного коментаря з цього приводу. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОреnАІ представила функцію, яка аналізує дані з інтернету за 5 хв. Запуск власної соцмережі або її функціоналу всередині СhаtGРТ може ще більше загострити суперництво між Альтманом і Маском. У лютому Маск запропонував викупити ОреnАІ за $97,4 мільярда. У відповідь Альтман іронічно написав: "Ні, дякую, але ми купимо Тwіttеr (Х) за 9,74 мільярда, якщо ви хочете". Коли раніше з'явилась інформація, що Меtа розробляє конкурента СhаtGРТ, Альтман у відповідь натякнув, що може створити соцмережу. Власна соціальна платформа дозволить ОреnАІ отримати доступ до унікальних і актуальних даних користувачів. Такі дані вже активно використовуються Х і Меtа для навчання своїх ШІ-моделей. Ілон Маск купив Тwіttеr, який перейменував на Х, у жовтні 2022 року за $44 млрд. "Прекрасна річ у Твіттері полягає в тому, що він розширює можливості громадянської журналістики - люди можуть поширювати новини без упередженості в установі", - написав Маск в дописі.
we.ua - ОреnАІ хоче створити конкурента Тwіttеr - ЗМІ
Між зображенням чашки є різниця: знайдіть три відмінності за 11 с
Головоломки "Знайди різницю" - чудовий спосіб зміцнити здоров'я мозку, оскільки він задіює як мозок, так і очі. Такі вправи покращують концентрацію та розумову активність. Сьогоднішня головоломка "Знайди відмінності" пропонує читачам відшукати три відмінності між двома картинками за 11 секунд, пише jаgrаnjоsh. На картинці зображено дві чашки чаю із зануреним пакетиком чаю. Хоча на перший погляд обидва зображення виглядають ідентичними, але це не так. Є три відмінності між двома картинками. Ваше завдання полягає в тому, щоб визначити три відмінності протягом 11 секунд. Будьте готові перевірити гостроту свого зору прямо зараз. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевірте гостроту зору за 19 с: спробуйте знайти три відмінності між зображенням дівчини Дослідження показують, що ті, хто регулярно займається розгадуванням відмінностей, мають підвищену концентрацію, розум і зосередженість. Читачі, які можуть швидко розгадувати головоломки, мають гострий зір та чудову увагу до деталей. Якщо дехто з вас не зміг помітити відмінності протягом визначеного часу, не хвилюйтеся; продовжуйте займатися такими головоломками, щоб відточити свої навички. Тепер перегляньте наведене нижче рішення. На зображенні нижче показано відмінності між двома зображеннями. Оптичні ілюзії змушують нашу зір бачити речі, яких насправді немає, або неправильно тлумачать те, що ми спостерігаємо. Одна з таких оптичних загадок представлена сьогодні, де потрібно знайти пінгвіна за 5 с
we.ua - Між зображенням чашки є різниця: знайдіть три відмінності за 11 с
Оператори дронів атакують Україну з "Москва-Сіті": пропагандисти спалили позиції
Російське державне агентство "РИА Новости" випадково розкрило місцезнаходження одного з командних пунктів управління ударними дронами, які Росія використовує для атак на Україну. Про це повідомляє Тhе Іnsіdеr. 15 квітня у Теlеgrаm-каналі "РИА Новости" з'явилися два пости, в яких йшлося про керування FРV-дроном із бізнес-центру "Москва-Сіті". Зокрема, стверджувалося, що дрон із дистанційним керуванням із Москви вразив український об'єкт у місті Часів Яр на Донеччині. В іншому повідомленні йшлося про координацію запуску безпілотника екіпажем із підрозділу "Еспаньйола", що діє в цьому ж районі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад пів сотні дронів і "Іскандер" - розкрили подробиці останньої атаки РФ До публікацій було прикріплено шести хвилинне відео, яке демонструвало сам процес дистанційного керування дроном. Один із учасників відео після вибуху заявив: "Командир уразив ціль, сидячи в Москва-Сіті". Інший додав, що оператор не відчуває стресу, оскільки працює на безпечній відстані. Втім, вже за півтори години обидва дописи були видалені. Їх встиг помітити Теlеgrаm-канал "ЧТД". Як повідомляють у Теlеgrаm-каналі самої бригади "Еспаньйола", дронами керував командир підрозділу з позивним "Іспанець" (Станіслав Орлов). Вказано, що удар було здійснено з апартаментів у "Москва-Сіті", а сама операція проходила із застосуванням програмно-апаратного комплексу "Орбіта", який дозволяє дистанційне управління з будь-якої точки. Цей "витік" викликав обурення серед проросійських воєнних блогерів. Зокрема, воєнкор Володимир Романов висловив занепокоєння: "Я правильно зрозумів, що тепер у разі удару по хмарочосах у Москві, супротивник зможе заявити, що бив по операторах дронів?". Служба безпеки затримала у Харкові співробітника однієї з найбільших теплоелектроцентралей України, який готував російські дронові удари по енергооб`єкту. Чоловік намагався виявити шпарини у системі протиповітряної оборони. Як зазначають у відомстві, найбільше ворога цікавили локації базування та маршрути руху мобільних вогневих груп, які захищають повітряний простір у районі ТЕЦ.
we.ua - Оператори дронів атакують Україну з Москва-Сіті: пропагандисти спалили позиції
Сі Цзіньпін скликає сусідів, щоби збороти Трампа
Результати візиту китайського лідера до проамериканського В'єтнаму змусили Білий дім зробити паузу у тарифному шаленстві. У столиці В'єтнаму Сі Цзіньпін не був упевнений, що його візит буде успішним. Та прийом у Ханої перевершив усі сподівання китайської сторони: китайський лідер зустрівся з усіма найвищими посадовцями: президентом В'єтнаму Луонг Куонгом, із секретарем правлячої партії То Ламом, прем'єром Чінем, головою Національних зборів Чан Тхань Маном. Про успіх переговорів свідчать заяви Сі Цзіньпіна: треба спільно протистояти політиці сили, а Китай і В'єтнам мають побудувати суспільство спільної долі. Суспільство спільної долі - геополітична "фішка" Сі Цзіньпіна Суспільство спільної долі - геополітична "фішка" Сі Цзіньпіна, котра означає вищий від поглибленого стратегічного партнерства ступінь зближення двох держав. Він зазвичай робить таку пропозицію публічно, коли результати перемовин успішні для КНР. Обидві сторони обговорили дорожню карту співробітництва на трьох рівнях: партійному, урядовому і народному. В'єтнаму Трамп запровадив митний тариф у 46%. Для офіційного Ханоя це відчутний удар, оскільки в'єтнамські товари посідають шосту позицію у структурі імпорту США, а доходи від цього складають третину ВВП країни. Альянс із Китаєм дозволить В'єтнаму покращити свою переговорну позицію Навряд чи пауза у тарифах заспокоїла То Лама, котрий першим зі світових лідерів зателефонував американському президенту після "дня звільнення". Альянс із Китаєм дозволить В'єтнаму покращити свою переговорну позицію зі США, адже Пекін відкриває свій ринок для в'єтнамських товарів. Після пишної церемонії проводів з В'єтнаму Сі Цзіньпін вирушив до Малайзії. Цій країні від США дістався менший, ніж В'єтнаму, митний тариф 24%. В аеропорту його зустрів прем'єр Анвар Ібрагім. Там Сі заявив, що з цим його візитом можуть розпочатися "золоті 50 років" двосторонніх відносин. Далі запланована зустріч з королем Малайзії, султаном Ібрагімом Іскандаром. І тут китайці напрацювали низку угод, підпис яких заплановано на 16 квітня. За першими ознаками, Сі може розраховувати на успіх і у Малайзії. Країна є великим експортером нафти, у котрій Китай може бути зацікавлений після відмови від американської. За поїздками Сі Цзіньпіна стежать у Білому домі Щойно китайський лідер відбув у турне по сусідах, Дональд Трамп помітно знизив градус своїх заяв про тарифи. Наприклад, зараз він анонсує 25% мита на фармацевтичну продукцію та деякі секторальні санкції. До стриманості президента США могли спонукати перші успішні результати візитів Сі. Таке сприйняття Трампом китайського тарифного спротиву може нашкодити президенту США і - полегшити задачу Сі, вважає виконавчий директор Інституту глобального співробітництва Пекінського університету Ван Дун. Сі Цзіньпін поки успішно протидіє Трампу Тож Сі Цзіньпін поки успішно протидіє Трампу: ґуртується з сусідами і розсудливо реагує на його заяви. "Йому не потрібно вбивати клин між США та союзниками. Залякування і жорсткість, з якими адміністрація Трампа запровадила каральні мита, а також непередбачуваність та егоїзм, проявлені Сполученими Штатами Америки, уже наблизили партнерів Вашингтона до Пекіна", - звернув увагу Ван Дун. Утім, можливості Сі Цзіньпіна згуртувати фронт проти Трампа обмежені. "Багато людей не поділяють політичні цінності Китаю", - пояснив Керрі Браун, директор Інституту Китаю при Королівському університеті Лондона. у малазіїської монархії - до "червоного" лідера може бути прохолодніше ставлення Експерт має на увазі правлячу Комуністичну партію. І якщо у В'єтнамі при владі комуністи, тож генсек То Лам явно на боці Сі, то у малазіїської монархії - до "червоного" лідера може бути прохолодніше ставлення, котре обмежує рівень зближення. Водночас надмірна інтеграція може загрожувати і монопартійності КНР, оскільки інші погляди, традиції та політичні формати просочуватимуться до закритого суспільства Китаю. І тоді або Пекіну доведеться запровадити багатопартійність заради розширення зовнішніх зв'язків - або трансформувати Компартію, що складно і що посилить внутрішньопартійну опозицію Сі. А це занадто ризиковані маневри в умовах тарифного шторму. Американські форпости в Азії На додачу, звернув увагу Браун, китайській стороні буде непросто активізувати відносини з Японією та з Південною Кореєю. Останніми тижнями Сі Цзіньпін доклав до цього чимало зусиль і має певні зрушення у стосунках з Японією. Але обидві країни, котрі отримали 24% мита від Дональда Трампа, у безпековому сенсі орієнтовані на США. Щоб не виникало сумнівів, у понеділок, 15 квітня, МЗС Південної Кореї наголосило на двосторонньому діалозі як на "найбільш ефективному способі рішення тарифного питання зі США". Таємна зброя Тим не менш, Сі упевнений у собі. Як припускає Браун, Пекін має останню зброю проти тарифів Трампа, котра може бути задіяна у крайньому випадку. Йдеться про урядові облігації США на суму понад 700 мільярдів доларів, один із найбільших пакетів таких облігацій у світі. На доходи із цих цінних паперів казначейство США фінансує важливі державні видатки. "Якщо Китай продасть ці облігації, здатність США фінансувати свій борг буде поставлена під загрозу", - пояснив Браун. Пекін влаштував показовий жест: за даними агенції Вlооmbеrg, після відмови китайської сторони купляти літаки Воеіng, акції компанії обвалилися на 4,6%. Водночас у Білому домі теж не дрімають. Схоже, технологи Дональда Трампа підштовхують його до переводу відносин із Китаєм із економічної до безпекової площини, де позиції США в регіоні набагато сильніші. Про це може свідчити висловлювання міністра оборони Піта Хегсета про відносну слабкість американської армії проти китайських гіперзвукових ракет.
we.ua - Сі Цзіньпін скликає сусідів, щоби збороти Трампа
Командири "Азову" та "Хартії" очолили два новостворені корпуси Нацгвардії
Національна гвардія України сформувала два нові корпуси в межах реформи військового управління. Їх очолили командир 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" полковник Денис Прокопенко (позивний "Редіс") та командир 13-ї бригади оперативного призначення "Хартія" полковник Ігор Оболєнський (позивний "Корнет"). Про це в коментарі Інтерфакс-Україна розповів командувач НГУ Олександр Півненко. За його словами, перехід до корпусної структури є частиною загальної трансформації ЗСУ, яка передбачає відмову від тимчасових оперативно-тактичних угруповань на користь сталої, гнучкої системи управління. "Корпусна система дозволяє командиру безпосередньо керувати підрозділами, знати їхній стан, ресурси та особовий склад, а отже - діяти єдиним фронтом. Це вирішує одну з ключових проблем координації, коли бригади розосереджені й взаємодія між ними ускладнена", - пояснив Півненко. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський оглосив про важливі зміни в ЗСУ. Та чи на ліпше? Очільник Нацгвардії підкреслив, що "Редіс" і "Корнет" - досвідчені командири, які мають повагу не лише в лавах НГУ, а й серед військових ЗСУ. Їхнє призначення покликане посилити бойову ефективність та узгодженість дій на фронті. Реформа також передбачає розширення повноважень корпусів - кожен матиме власний штаб, розвідувальні, артилерійські та логістичні підрозділи, що зробить їх більш автономними. За словами Півненка, це дозволить зменшити кількість втручань з боку вищого командування й підвищити мобільність та стійкість військ. Серед переваг нового формату також - краща взаємодія в наступальних та оборонних операціях, зменшення витоків інформації через обмеження кола осіб, які матимуть доступ до планування. Створення корпусів погоджено з міністром внутрішніх справ Ігорем Клименком і головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським. Штатна структура вже затверджена, розподіл підрозділів завершено, однак реформа впроваджуватиметься поступово через активні бойові дії. Перший корпус Національної гвардії України "Азов", як повідомили у його пресслужбі, включає: 1-шу Президентську бригаду оперативного призначення "Буревій"; 12-ту бригаду спецпризначення "Азов"; 14-ту бригаду оперативного призначення "Червона Калина"; 15-ту бригаду оперативного призначення "Кара-Даг"; новостворену 20-ту бригаду оперативного призначення "Любарт". Півненко зазначив, що об'єднання кількох бригад і допоміжних підрозділів під єдиним командуванням дозволить ефективніше координувати дії на великих ділянках фронту та оптимізувати управління ресурсами. 3 лютого Зеленський затвердив план переходу на нову організаційну структуру ЗСУ та створення корпусів.
we.ua - Командири Азову та Хартії очолили два новостворені корпуси Нацгвардії
Пісторіус висловився щодо передачі Україні ракет Taurus
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус висловив сумніви щодо можливості передачі Україні ракет Таurus великої дальності. Про це повідомляє видання Таgеssсhаu. За словами Пісторіуса, він не знає жодної європейської країни, яка володіє такими ракетами. Це, на його думку, ускладнює координацію, особливо якщо зважати на заклик лідера ХДС Фрідріха Мерца погоджувати постачання з європейськими партнерами. Очільник Міноборони також відхилив звинувачення в тому, що він нібито завжди підтримував ідею передати Таurus Україні. Пісторіус підкреслив, що подібної позиції він ніколи не висловлював. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про крилату ракету Таurus: характеристики та можливості Він визнав, що аргументи на користь передачі ракет дійсно існують. Але наголосив, що не менше аргументів - проти. Частину з них, на його думку, не варто обговорювати публічно. Німецькі медіа повідомляють, що Пісторіус, попри політичну напругу, збереже своє місце в уряді, якщо Фрідріх Мерц сформує новий кабінет. Фрідріх Мерц, зі свого боку, відкрито виступає за передачу ракет Таurus Україні. Водночас він вважає, що таке рішення має бути прийняте спільно з європейськими союзниками. Офіційний Берлін раніше послідовно відмовлявся надавати Україні далекобійну зброю такого типу. Наразі подібні ракети Київ отримав лише від трьох країн - Великої Британії, Франції та США. Майбутній канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив про готовність передати Україні ракети великої дальності Таurus. Мерц також дав зрозуміти, що ракети можуть бути використані для ураження стратегічних об'єктів, зокрема Керченського мосту. За словами Мерца, такі поставки мають на меті посилити позиції Києва на полі бою та змусити президента РФ Володимира Путіна піти на поступки. Політик наголосив, що підтримка України необхідна, зокрема, після нещодавнього російського удару по Сумах, який він назвав серйозним воєнним злочином.
we.ua - Пісторіус висловився щодо передачі Україні ракет Таurus
Виплати у полоні: військові зможуть самостійно обрати одержувача коштів
Кабінет Міністрів України 15 квітня ухвалив постанову, яка дозволяє військовослужбовцям особисто визначати, кому саме буде надходити їхнє грошове забезпечення у випадку потрапляння в полон. Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров у Fасеbооk. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати пільги, виплати та компенсації родинам загиблих (померлих) військовослужбовців Згідно з нововведенням, кожен військовий може скласти індивідуальне розпорядження, в якому зазначить уповноважену особу для отримання виплат. Документ має бути засвідчений командиром або нотаріусом, а його оригінал зберігатиметься в особовій справі військовослужбовця. Рішення стосується також тих, хто опинився в заручниках, інтернований у нейтральних державах або вважається безвісно зниклим. Крім того, постанова передбачає спрощення доступу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки до державних реєстрів, що допоможе швидше ідентифікувати осіб. "Ми робимо все, щоб кожен захисник України був упевнений: держава його не залишить - ані в строю, ані поза ним", - наголосив Умєров. У Верховній Раді ухвалили законопроєкт №7353, що встановлює додаткові одноразові виплатиукраїнцям, які постраждали від російської агресії. Розмір виплати коливається від 100 тис. грн до 1 млн грн. Однак розраховувати на такі виплати можуть лише працівники об'єктів критичної інфраструктури, держслужбовці та журналісти - а також члени їхніх сімей.
we.ua - Виплати у полоні: військові зможуть самостійно обрати одержувача коштів
Не бояться спеки і бідного грунту: які квіти посадити на кладовищі
Коли впорядковуємо могили рідних перед поминальними днями, намагаємось не лише прибрати сухоцвіт, а й висадити нові квіти. Для місць пам'яті найкраще обирати рослини, які не потребують постійного догляду, добре витримують сонце й посуху та символізують вічність. Розповімо, які саме квіти варто посадити на кладовищі наприкінці квітня. Барвінок - вічнозелений символ памʼяті, росте килимом і не боїться морозів. Посадите один раз - і він буде тихенько розростатись, не заважаючи іншим квітам. Не вимогливий, витримує півтінь, а навесні милує око фіолетовими квітами. Маргаритки - скромні, довгоквітучі, як молитва без слів. Невисокі, але тримають форму, не розлітаються і цвітуть майже до літа. Висаджуйте в середині або наприкінці квітня - і вже до Троїці буде квітник. Нігтики (календула) - прості, яскраві, витримують все, що може дати погода. Якщо хочете трохи сонця на могилі - це вони. І догляд простий, і сходять легко, і тримаються довго. А ще - зворушливо прості, як сільська пісня. Портулак - як кольоровий килим, що не боїться спеки і бідного ґрунту. Низький, розстилається по землі, квітне дрібними, але яскравими квітками. Гарно виглядає у формі обрамлення - і догляд мінімальний. Справжній солдат серед квітів. Братки (віола) - символ ніжності і тиші, добре почуваються на сонці і в півтіні. Можна підібрати кольори - від білого до фіолетового. А ще вони ніби трохи схиляють голівки - мовчазна пошана. Лаванда - пахне спокоєм і тримається довго, як спогад у серці. Якщо місце сонячне - лаванді там буде добре. Вона не любить надмірної вологи, зате прекрасно переносить спеку і виглядає благородно. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які квіти посадити навесні, щоб сад квітнув усе літо: сім найароматніших Очиток (седум) - невибагливий, живе і в тіні, і на камінні. Має декоративне листя і скромні квіти, але головне - росте там, де інші в'яне, і не потребує майже нічого. На кладовищі - ідеальний сусід для інших культур. Цинерарія - для тих, хто хоче витонченості без примх. Сріблясте листя робить її особливою. Гарно виглядає у поєднанні з іншими квітами, але й самостійно - стримана, акуратна, не перетягує увагу на себе. Алісум - дрібна, духмяна квітка, що розростається килимком. Особливо красиво виглядає в білому кольорі. Витримує сонце, півтінь, не вимагає поливу щодня. А головне - несе в собі щось світле й тепле. Гвоздика багаторічна - низька, стійка, квітне довго і пахне спогадами. Триматиметься і в дощ, і в спеку, й виглядатиме урочисто. Не треба часто пересаджувати, а якщо правильно посадити - на одному місці цвіте кілька років. Чорнобривці вважаються найпопулярнішими квітами, які садять на клумбах і цвітуть до пізньої осені. За посівним календарем висаджувати квіти у відкритий ґрунт потрібно наприкінці першого місяця весни, або на початку квітня. Якщо клімат прохолодний, перенесіть посів на кінець квітня. Або можете висіяти на розсаду, а потім, коли стане тепліше - у грунт.
we.ua - Не бояться спеки і бідного грунту: які квіти посадити на кладовищі

What is wrong with this post?