Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
20.4 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Gazeta.ua on gazeta.ua
Гарячий початок травня: дивіться свіжі фото українок цього "хтивого понеділка"
Щотижня сміливі користувачі Тwіttеr діляться відвертим контентом. У підписі до еротичних кадрів використовують хештег #хтивийпонеділок або #sехymоndаy. Більшість українок, які підтримали пікантну традицію, фотографувалися у сексуальній білизні та оголювали інтимні частини тіла. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Сагайдачна показала ідеальні ноги в короткій спідниці на вулицях Києва Gаzеtа.uа зібрала найяскравіші фото, які публікували у Тwіttеr цього понеділка. Хтивийпонеділок - флешмоб, у якому користувачі Тwіttеr публікують фото в стилі ню під хештегом #хтивийпонеділок або #sехymоndаy і збирають коментарі. Роблять це з різною метою: щоб прийняти власне тіло, привернути увагу до політичної події чи задля самовираження. До появи хтивихпонеділків вже існували позначення для "оголених" днів тижня. Періодично в англомовному Тwіttеr намагалися влаштувати Національний день нюдсів. Цього дня кожен міг попросити нюдси й отримати їх в особисті повідомлення. Уперше таке провели 2012 року в мережі. Проблема була в тому, що таких днів нюдсів було приблизно 10, і проводили їх у різний час. Учасники флешмобу не завжди повністю роздягаються. Найчастіше публікують фото в спідньому або в сарафані із приспущеною бретелькою, піднятою спідницею чи футболкою тощо.
we.ua - Гарячий початок травня: дивіться свіжі фото українок цього хтивого понеділка
Gazeta.ua on gazeta.ua
Ізраїль анонсував інтенсивну військову операцію у Секторі Гази
Ізраїльські війська можуть захопити територію Сектора Гази. Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив 5 травня, що новий наступ у Газі буде інтенсивною військовою операцією. Про це повідомляє Rеutеrs. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хусити атакували аеропорт імені Бен-Гуріона в Ізраїлі Такі заходи спрямовані на розгром ХАМАСу. "Населення буде переміщено для його власного захисту", - сказав Нетаньягу у відео, розміщеному в соціальній мережі Х. За його словами, ізраїльські солдати не будуть входити в Сектор Гази, здійснювати рейди, а потім відступати. "Наміри протилежні", - додав він. В ООН заявили, що Ізраїль порушує в Секторі Гази ключові принципи гуманітарної діяльності. Гуманітарна команда ООН у Палестині закликає світових лідерів негайно вплинути на владу Ізраїлю з метою відновлення доступу допомоги для мешканців Гази.
we.ua - Ізраїль анонсував інтенсивну військову операцію у Секторі Гази
Gazeta.ua on gazeta.ua
Росіяни перевели у Сибір літаки, з яких атакують Україну
Російські військові стягують стратегічні далекобійні бомбардувальники Ту-95 на авіабазу "Біла" у Сибіру. Про це повідомляє ОSІNТ-дослідника МТ Аndеrsоn у Тwіttеr. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія бомбардує Україну літаками, які ми їм віддали за газовий борг "Триває нарощування кількості стратегічних далекобійних бомбардувальників Ту-95 на авіабазі "Біла" на сході Сибіру (за повідомленнями, використовуються для ударів по Україні )", - повідомив дослідник. Російські терористи обстріляли балістикою Київ. Внаслідок падіння уламків зафіксовані пожежі у трьох районах столиці: Оболонському, Солом'янському та Дарницькому. Також у Дарницькому районі є постраждалі.
we.ua - Росіяни перевели у Сибір літаки, з яких атакують Україну
Gazeta.ua on gazeta.ua
Вибори у Румунії: переможець першого туру висловився про війну в Україні
Кандидат у президенти Румунії Джордже Сіміон, який здобув перемогу в першому турі виборів, закликав зупинити війну та підтримати припинення вогню. Він наголосив, що цього хоче й адміністрація США. У розмові з DW Україна Сіміон сказав, чому виступає проти передачі зброї Україні. Політик вважає, що така допомога шкодить інтересам низки країн. За його словами, від постачання озброєнь не виграє ані Румунія, ані Німеччина, Франція чи Польща. "Ми сказали, що будемо сприяти миру. Єдине рішення, яке ми бачимо, - це деескалація конфлікту. Допомога зброєю обом сторонам невигідна Німеччині, Франції, Румунії, Польщі", - заявив Сіміон. Він підкреслив, що війна завдала значної шкоди, і саме тому, за його словами, потрібно домагатися миру. Сіміон нагадав про позицію колишнього президента США Дональда Трампа, яка також передбачає припинення бойових дій. "Ми дуже постраждали від цієї війни. Нам потрібен мир, як того хоче адміністрація Трампа", - наголосив він. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентські вибори у Румунії: у першому турі виграв лідер ультраправих Сіміон Політик заявив, що головною метою має стати припинення вогню. Він зазначив, що це потрібно зробити заради порятунку мирного населення. "Ми повинні зупинити цю війну. Ми повинні зупинити будь-які жертви серед цивільного населення. Саме тому ми повинні досягти припинення вогню", - сказав Сіміон. Він також висловив надію, що мирна ініціатива Трампа все ж спрацює. "Ми повинні молитися і сподіватися, щоб мирні переговори Дональда Трампа спрацювали", - додав кандидат. Позаяк жодному з кандидатів не вдалося набрати понад 50% голосів на виборах, має відбутися другий тур. Планується, що він відбудеться за два тижні - 18 травня. На ньому праворадикальному політику Сіміону доведеться зіткнутися з колишнім мером столиці Даном, який здобув репутацію успішного борця з корупцією. Сіміон заявив, що у разі перемоги планує призначити прем'єр-міністром Келіна Джорджеску - політика, якому заборонено балотуватися через кримінальні звинувачення та зв'язки з фашистською організацією.
we.ua - Вибори у Румунії: переможець першого туру висловився про війну в Україні
Gazeta.ua on gazeta.ua
У Словаччині запустили петицію щодо санкцій проти Росії
У Словаччині зареєстрували петицію з вимогою провести референдум щодо скасування санкцій проти Росії. Під нею вже підписалося близько 400 тис. осіб, повідомляє DеnnіkN. Ініціативу офіційно передали новообраному президенту Петеру Пеллегріні. Її подав рух "Словацьке національне відродження". За словами організаторів, документ підтримали сотні тисяч громадян. У тексті петиції зазначено головне питання, яке пропонують винести на референдум. Воно звучить так: "Чи погоджуєтеся ви з тим, щоб Словацька Республіка не застосовувала санкції проти Російської Федерації, які шкодять словацьким громадянам, підприємцям і бізнесу?" Роберт Швец, лідер ініціативної групи, висловив надію, що Пеллегріні не проігнорує цю вимогу. Він нагадав, що раніше той неодноразово критикував антиросійські санкції та називав їх шкідливими для економіки країни. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фіцо не сподобалося те, що деякі країни ЄС заборонили проліт його літака до Москви Серед політиків, які підтримали петицію, є Андрей Данко з партії SNS і Мілан Угрік, голова партії "Республіка". Обидві сили відкрито виступають за зміну санкційної політики. В офісі президента підтвердили, що отримали документ. Там пообіцяли діяти відповідно до чинного законодавства. За законами Словаччини, для ініціювання референдуму потрібно щонайменше 350 тис. підписів. Після передачі петиції у президента є 30 днів, щоб ухвалити рішення. Перед цим він має право звернутися до Конституційного суду, щоб перевірити відповідність питання Основному закону. Референдум буде вважатися дійсним лише за умови, що участь у ньому візьмуть понад 50% виборців. Також більшість з них має підтримати винесене на голосування питання. Раніше прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що має намір поїхати на парад до Москви 9 травня. Він заявив, що є легітимним прем'єр-міністром суверенної країни і ніхто не може вказувати йому, куди він має чи не має права подорожувати.
we.ua - У Словаччині запустили петицію щодо санкцій проти Росії
Gazeta.ua on gazeta.ua
Український посол назвав стрімке зближення Бразилії з Росією стратегічним
З початку великомасштабної війни проти України "формальне" стратегічне партнерство між Бразилією та Росією стало стратегічним і по суті. РФ та Бразилія розвивають тісні зв'язки у різних галузях. Про це розповів посол України в Бразилії Андрій Мельник. За словами Мельника, наразі Бразилія націлена на співпрацю з Росією, і дипломатичні цілі цієї країни "помчали у протилежний від України бік". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп заявив про "хороші" дискусії щодо України і РФ "Як на мене, треба бути завжди реалістами і ставити перед собою не ілюзорні цілі. Правда полягає в тому, що політичний бомонд Бразилії, і я маю на увазі не лише нинішній лівацький уряд, а й взагалі заточеність усієї політеліти, не бачить для себе вигоди у розвитку відносин з Україною. Ми не входимо до пріоритетів, Ні з точки зору геополітики, ні з погляду економіки і торгівлі", - розповів посол. За останні три роки Росія стала для Бразилії не просто одним із головних торгівельних партнерів, увійшовши у топ-5 найбільших імпортерів. А й перетворилася на одного з найбільших постачальників товарів, котрі мають дійсно критичне значення для економіки Бразилії: дизелю і мінеральних добрив. "Станом на сьогодні Росія стала фактичним монополістом щодо імпорту дизеля. Її частка на бразильському ринку становить 65% всього імпорту дизелю. Ви лише вдумайтеся - 65%, це дві третини! Перед великомасштабним вторгненням ця частка становила менше 1%, на 2021 рік", - зауважив дипломат. На його думку, завдяки демпінговим цінам через західні санкції росіяни змогли витіснити американців з бразильського ринку. Наразі частка США на ринку Бразилії лише 15%. "За 6,5 млн тонн дизелю Бразилія сплатила Росії майже 10 мільярдів доларів. Іншими словами, для порівняння, ідеться про одну десяту всього оборонного бюджету РФ. За ці гроші Кремль може понад місяць фінансувати свою воєнну кампанію проти України. Це наше бачення дизельних поставок", - розповів посол. Мельник розповів, чи вийдуть США з мирних переговорів. З його слів, політика стала дуже непередбачуваною, але американській владі буде важко пояснити, чому Київ залишився на самоті проти Москви.
we.ua - Український посол назвав стрімке зближення Бразилії з Росією стратегічним
Gazeta.ua on gazeta.ua
Забудете про хвороби: назвали головну користь від коротких тренувань
Мікротренування можуть поліпшити фізичну форму, запобігти хворобам і продовжити життя. Науковці провели дослідження і визначили, що кілька 20-секундних підйомів по сходах, чотирисекундний спринт на велотренажері або дві хвилини бігу за автобусом можуть принести користь, пише nytіmеs. Докази користі мікротренувань Ця концепція заснована на більш ніж двадцятирічних дослідженнях НІІТ - високоінтенсивних інтервальних тренувань. НІІТ передбачає серію майже максимальних зусиль, як правило, від 20 до 60 секунд, перемежованих короткими перервами, а потім повторюваних знову і знову. Деякі дослідження показують, що НІІТ-тренування приносять ті ж переваги, що і постійні вправи середньої інтенсивності, включаючи поліпшення аеробної підготовки і функції кровоносних судин, але за менший час. Тож дослідники задалися питанням, чи будуть ефективними лише кілька жорстких інтервалів, розкиданих протягом дня. Чи можуть короткі сплески активності все ж принести користь, якщо між ними буде кілька годин відпочинку, а не кілька секунд. Чим корисні мікротренування На даний момент невеликі лабораторні дослідження показали, що мікротренування можуть покращити деякі показники здоров'я. В одному дослідженні 12 молодих людей, які не займалися спортом, долали три сходові прольоти (60 сходинок) три рази на день, три дні на тиждень. Через шість тижнів їх аеробна підготовка, виміряна за споживанням кисню, покращилася на п'ять відсотків. "Це приблизно те, що ви очікуєте від трьох днів швидкої ходьби по 30 хвилин щотижня", - сказав Джонатан Літтл, провідний автор дослідження та професор Університету Британської Колумбії. Інше дослідження за участю більш ніж 25 тисяч дорослих британців показало, що всього лише одна-дві хвилини енергійних рухів три рази на день були пов'язані з приблизно на 40 відсотків меншим ризиком смерті і приблизно на 50 відсотків меншим ризиком смерті від серцево-судинних захворювань в порівнянні зі звичайними людьми, які не займалися активною діяльністю. Деякі вчені скептично ставляться до цього "Вправи роблять нас більш витривалими і здоровими, створюючи навантаження на наші м'язи і серцево-судинну систему, які потім стають сильнішими і ефективнішими, говорить доктор Філіп Скіба, фізіолог і лікар з Парк-Ридж, штат Іллінойс. Інтенсивні зусилля стимулюють м'язи сильніше, ніж помірні тренування, але інтервали тривалістю всього 20 секунд навряд чи призведуть до значного поліпшення здоров'я, сказав він. Хоча дослідження показують, що інтенсивні інтервальні тренування безпечні навіть для людей, які проходять курс серцевої реабілітації, напружені вправи в деяких випадках можуть підвищити ризик раптових проблем з серцем. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від чого збільшується талія - пояснення Аніти Луценко Мікротренування насправді може не мотивувати людей займатися спортом; дослідження показують, що часові обмеження насправді не є найбільшою перешкодою. Більш важливим є те, що багатьом людям це не подобається, особливо коли вони починають. А інтенсивні тренування часто більш неприємні, ніж помірні. Інтенсивні сплески зусиль по п'ять хвилин або менше один або кілька разів на день, ймовірно, принесуть певну користь, особливо якщо у вас дійсно немає іншого часу для тренувань. Однак десятиліття досліджень, в яких брали участь багато тисяч учасників, чіткіше підтверджують користь для здоров'я від 150 хвилин помірної активності або 75 хвилин енергійних рухів на тиждень. Часто люди думають, якщо не було крепатури - тренування пройшло дарма. Адже ми хочемо відчувати ефект одразу після заняттям спортом. Зіркова тренерка Аніта Луценко розповіла, чи справді потрібно гнатися за болісними відчуттями після тренування.
we.ua - Забудете про хвороби: назвали головну користь від коротких тренувань
Gazeta.ua on gazeta.ua
До Риму прибули всі кардинали, які будуть обирати нового Папу
5 травня до столиці Риму прибули всі 133 кардинали-виборці. Вони будуть брати участь у таємному голосуванні за нового Папу Римського, повідомляє Vаtісаn Nеws. Того ж дня у Ватикані відбулося вже десяте зібрання кардиналів. Захід пройшов у залі синодальних засідань і був частиною підготовки до майбутнього конклаву. Загалом у зустрічі взяли участь 179 кардиналів. З них 132 мають право голосу в обранні понтифіка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа Франциск зробив несподіване пожертвування перед смертю Ще 2 травня на даху Сикстинської капели встановили спеціальний димохід. Через нього віряни дізнаються про результати голосування. Білий дим означатиме, що Папу обрано. Разом із димарем встановили дві чавунні печі. Вони знаходяться на глибині приблизно 30 метрів. Конклав офіційно стартує 7 травня. Це буде закрите голосування. Участь у ньому можуть взяти до 138 кардиналів з різних куточків світу. З 28 квітня Сикстинська капела зачинена для туристів. Це зробили для повноцінної підготовки до виборчого процесу. Папа Римський Франциск помер 21 квітня вранці на 89-му році життя. У лютому він був госпіталізований через двосторонню пневмонію і тривалий час перебував на апараті штучної вентиляції легенів. Однак, з часом він почав відновлюватися і повернувся до своїх апартаментів у Ватикані.
we.ua - До Риму прибули всі кардинали, які будуть обирати нового Папу
Gazeta.ua on gazeta.ua
Підозра ексзаступнику Єрмака, або "треба просто пересидіти біля моря"
Вищий антикорупційний суд відправив у СІЗО Андрія Смирнова, колишнього заступника керівника ОП Андрія Єрмака. Йому надали право на заставу у 18 мільйонів гривень. Андрій Смирнов поповнив свою колекцію підозр у корупції. Їх у нього тепер вже дві. Цього разу ще й за відмивання грошей біля моря на Одещині. За даними слідства, Смирнов міг фінансувати будівництво котеджів біля моря, аби у такий спосіб легалізувати незаконно отримані мільйони за хабарі. Попередня підозра у незаконному збагаченні була оголошена ще у травні 2024 року. Приятель Портнова Андрій Смирнов курував юридичний напрям. В історію Смирнов увійшов як давній приятель Андрія Портнова, першого заступника глави адміністрації Віктора Януковича та радника президента-втікача. Саме Андрію Портнову приписують негативний, демонічний вплив на всю судову систему України. Утім, це не завадило чинній владі доручити Смирнову реформу судів. Здавалося б, ну що може піти не так? І коли всі небайдужі гучно вимагали від Банкової ліквідувати скандальний Окружний адміністративний суд Києва, де процвітала політична проституція, саме Смирнов пояснював суспільству, що цей суд дуже потрібний і його ніяк не можна ліквідувати. А здалась Банкова лише після того, коли американці наклали санкції на голову Окружного суду Павла Вовка. Під час повномасштабного вторгнення Смирнов курував санкційний напрямок. У грудні 2022 року тодішній голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков звинуватив Андрія Смирнова у тому, що він блокував запровадження санкцій РНБО. По декілька місяців не передавав на підпис президенту Володимиру Зеленському укази про запровадження санкцій. допомагав російським і проросійським підсанкційним персонажам виграти час, щоб вони теоретично могли врятувати активи Цим самим фактично допомагав російським і проросійським підсанкційним персонажам виграти час, щоб вони теоретично могли врятувати активи й мінімізувати наслідки. Як тоді пояснювали в правоохоронних органах, тема санкцій, які Україна накладала сама на росіян і проросійських діячів, зрушилась з місця тоді, коли теж втрутились американці. Вони вже не добирали слів, дорікаючи, що Київ з Вашингтона вимагаєте санкцій, а сам? Також голос Смирнова фігурував на записах з кабінету першого (наразі звільненого) директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби. Зокрема, звучали вказівки й з'ясовування ситуації у певних справах. Андрій Смирнов працював в ОП заступником Єрмака з вересня 2019 року. У лютому 2023 року журналіст розслідувач Михайло Ткач показав відео про те, як брат Смирнова в перший рік вторгнення придбав апартаменти в елітній новобудові у Львові, земельну ділянку в Карпатах, паркомісце в Києві, автомобілі "Фольксваген", ВМW і мотоцикл. У кінці березні 2024 року Андрія Смирнова завбачливою звільнили з офісу президента. А в травні НАБУ і САП вручили йому підозру за незаконне збагачення на понад 15 млн грн. За даними слідства, у період з 2020 по 2022 рр. посадовець набув активи вартістю 17,1 млн грн, маючи заощадження та офіційний дохід за цей період у розмірі понад 1,3 млн грн. Таким чином різниця між вартістю придбаного майна та коштами чиновника становила 15,7 млн грн. Тоді суд обрав запобіжний захід у вигляді 10 мільйонів гривень застави для Смирнова. Її було внесено без затягувань. Переписати хатинки "на кота" І от днями Андрію Смирнову НАБУ і САП вручили нову підозру в отриманні неправомірної вигоди і легалізації незаконно набутих коштів. Ця підозра стосується фінансів, які, за версією слідства, фігурант незаконно набув у 2019-2021 роках. За твердженням правоохоронців, для легалізації грошей "накопичених" у цей період, він вирішив побудувати приватні будинки загальною площею понад 300 квадратних метрів у рекреаційній зоні Одещини. Як стверджують слідчі, Смирнов маскувався, переписуючи своє майно на різних кінцевих власників Як стверджують слідчі, Смирнов маскувався, переписуючи своє майно на різних кінцевих власників. Для цього посадовець звернувся до бенефіціара - товариства, яке володіло землею на березі моря, та передав для зведення об'єктів майже 6,5 мільйона гривень. "Готове майно, яким фактично користувався топпосадовець, спочатку оформили на товариство, а після повідомлення йому про підозру у травні 2024 року переоформили на довірену особу", - зазначили у НАБУ. Володар тендерів Крім того, за даними правоохоронців, у 2022 році до підозрюваного звернувся власник будівельної компанії з пропозицією хабаря у вигляді робіт та послуг на суму 100 тисяч доларів для зведення одного зі згаданих будинків на тому ж одеському узбережжі. За це підприємець просив посприяти у вирішенні його питання. А саме повпливати на Антимонопольний комітет України (АМКУ), щоб той скасував тендер, в якому переміг його конкурент, та провести новий тендер, в якому перемога мала бути забезпечена компанії прохача. Як вказують правоохоронці, експосадовець "пристав на пропозицію, використав службове становище та виконав взяті на себе зобов'язання", а АМКУ - ухвалив "потрібне" рішення. У результаті, підозри отримав не лише експосадовець ОПУ, але й згаданий власник будівельної компанії, якому інкримінують "пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі". У ході засідання НАБУ, Смирнову "пригадували" вплив не лише на результати тендерів, а й на суди. Так прозвучало, що Смирнов давав потрібні вказівки, скажімо, тодішньому голові Верховного суду України Всеволоду Князєву. "Ці руки нічого не крали" Звісно сам Андрій Смирнов стверджує, що "ці руки нічого не крали", що НАБУ й САП маніпулюють, а нову підозру йому вручили, бо спливали терміни старої. Мовляв, нові підозри антикорупційні органи вручили йому через те, що закінчуються строки розслідування у справі про незаконне збагачення, "а перспектива доказування слабка". "Мені б дійсно хотілося написати великий текст і додати до нього весь цей сюр, з так званими "доказами", який ми читаємо у вручених документах. Але збережемо його на потім", - написав Смирнов у Fасеbооk. У коментарях до допису Смирнова прийшов зі співчуттям колишній заступник голови Окружного суду Павла Вовка, автор фрази: "Шеф, давай учудим!", - Євген Аблов. Він написав: "Так і мене з ПВ (напевне, Пашею Вовком ред.) маринували з 2016 по 2019 роки, а потім захоплення влади до тепершінього часу. Треба правильно, спокійно сприймати ці дії НАБУ. Не звертайте уваги, життя йде і це все пройде. До речі, зараз, якщо за столом 10 осіб обідають, у 9 є підозра. Все норма, чекаємо біля моря". Тож, їм тупо смішно, що система не змогла їх покарати. Отже, юрист із зашквареним бекграундом і дружбою одним із тих, кого вважають архітектором корумпованої судової сиситеми Андрієм Портновим, потрапляє на роботу в офіс президента України й отримує широчезні повноваження та можливість впливати на чиновників, суддів, АМКУ одним своїм телефонним дзвінком. І цей вплив конвертується в гроші, а ті в нерухомість, автівки, земельні ділянки в Карпатах. Принаймні, так стверджують слідчі НАБУ. Ми не думаємо, що Андрій Смирнов єдиний такий "завзятий". Зважаючи на те, що відбувається у країні довкола, складається враження, що модель держави функціонує ще й так. На жаль.
we.ua - Підозра ексзаступнику Єрмака, або треба просто пересидіти біля моря
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Це безглузда війна": Трамп планує долучити Ердогана, щоб зупинити РФ в Україні
Президент США Дональд Трамп прагне залучити президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана до припинення війни Росії проти України. Він назвав бойові дії безглуздими. Про це політик повідомив у Тruth Sосіаl. З його слів, він вже розмовляв із турецьким лідером. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Венс прокоментував переведення Волца на посаду посла в ООН "У мене щойно відбулася дуже хороша і продуктивна телефонна розмова з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, яка торкалася багатьох тем, включно війни Росії з Україною, все, що стосується Сирії, Гази і багато чого іншого", - написав Трамп. Він розповів, що Ердоган запросив його відвідати Туреччину, а також анонсував його візит до Вашингтона. Трамп зауважив, що під час попереднього президентського терміну мав прекрасні стосунки з президентом Ердоганом. Трамп зауважив, що співпрацював з Ердоганом з багатьох питань, включно з тим фактом, що він допоміг повернути пастора Ендрю Брансона, якого було ув'язнено, назад до Сполучених Штатів "У будь-якому разі, я з нетерпінням чекаю можливості працювати з президентом Ердоганом над тим, щоб покласти край безглуздій, але смертельно небезпечній війні між Росією та Україною - зараз", - написав президент США. Віцепрезидент Сполучених Штатів Америки Джей Ді Венс заявив, що процес закінчення війни в Україні зупинився. Найближчим часом нічого не завершиться, як вважає він.
we.ua - Це безглузда війна: Трамп планує долучити Ердогана, щоб зупинити РФ в Україні
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules