Search trend "байден"

Sign up, for leave a comments and likes
Gazeta.ua on gazeta.ua
В Байдена діагностували рак простати з метастазами - NYТ
У експрезидента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена діагностували рак простати "в агресивній формі". Хвороба дала метастази в кістки, пише видання Тhе Nеw Yоrk Тіmеs. Байден проходив обстеження після того, як лікарі виявили на його простаті "невеликий вузлик", який потребував додаткових досліджень та аналізів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міністра оборони США Остіна виявили рак "Хоча це являє собою більш агресивну форму захворювання, рак, схоже, чутливий до гормонів, що дозволяє проводити ефективне лікування", - цитує видання речника експрезидента. Байден разом зі своєю сім'єю розглядають варіанти лікування хвороби зі своїми лікарями. Ще в лютому 2024 року Байден пройшов плановий медичний огляд у Національному військово-медичному центрі імені Волтера Ріда. За його результатами, лікар визнав політика "придатним до служби" й про значні проблеми зі здоров'ям не повідомлялося.
we.ua - В Байдена діагностували рак простати з метастазами - NYТ
Telegraf on news.telegraf.com.ua
В експрезидента США Байдена діагностували агресивну форму раку – ЗМІ
Зараз Байден та його близькі розглядають варіанти лікування, консультуючись з лікарями
we.ua - В експрезидента США Байдена діагностували агресивну форму раку – ЗМІ
Межа on mezha.net
Джозеф Байден діагностований з агресивним раком передміхурової залози
Джозефу Байдену, колишньому президенту США, нещодавно поставили діагноз – агресивна форма раку передміхурової залози. Цю інформацію оприлюднив його речник у неділю, повідомляє Тhе Nеw Yоrk Тіmеs. Діагноз був встановлений після виявлення “невеликого вузла” на простаті Байдена, що вимагало проведення додаткових обстежень. Хоча рак виявився агресивним, лікарі зазначили, що він чутливий до гормональної терапії, що дозволяє […] Тhе роst Джозеф Байден діагностований з агресивним раком передміхурової залози fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Джозеф Байден діагностований з агресивним раком передміхурової залози
we.ua on we.ua
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Главком on glavcom.ua
Джо Байден бореться з тяжкою формою раку – офіс експрезидента США
У 46-го президента США Джо Байдена діагностували агресивну форму раку простати
we.ua - Джо Байден бореться з тяжкою формою раку – офіс експрезидента США
Еспресо on espreso.tv
У Байдена діагностували агресивну форму раку простати, - NYТ
Про це пише Тhе Nеw Yоrk Тіmеs.Речник Джо Байдена повідомив, що колишньому президенту поставили діагноз "агресивна форма раку простати". Діагноз був поставлений після того, як лікарі виявили "невеликий вузол" на простаті Байдена, який вимагав "подальшої оцінки"."Хоча це більш агресивна форма захворювання, рак, схоже, чутливий до гормонів, що дозволяє ефективно його лікувати. Президент і його сім'я розглядають варіанти лікування разом зі своїми лікарями", - йдеться у заяві речника.Влітку 2024 року Джо Байден захворів на коронавірус.
we.ua - У Байдена діагностували агресивну форму раку простати, - NYТ
Еспресо on espreso.tv
США цьогоріч розпочнуть перемовини з союзниками щодо скорочення своїх військ в Європі
Про це пише Rеutеrs із посиланням на посла США при НАТО Метью Вітакера.На прохання прокоментувати повідомлення про те, що американська адміністрація розглядає можливість вивести війська з Європи, він відповів, що "нічого не визначено"."Але щойно ми це зробимо, ми проведемо ці переговори в структурі НАТО... Це точно буде після саміту, десь пізніше цього року, ми збираємося розпочати ці переговори... Усі наші союзники готові до цього", - додав Вітакер.Водночас на конференції в Естонії посол заявляв: Вашингтон обговорюватиме із союзниками будь-які зміни, повʼязані з військами, аби уникнути будь-яких прогалин у безпеці."Це більше 30 років бажання США (зменшити війська в Європі), щойно сказав президент Трамп, досить, це станеться, і це станеться зараз, це буде впорядковано, але у нас більше не буде терпіння, щоб затягувати цю ситуацію... Нам просто потрібно працювати над практичними наслідками", - підкреслив Вітакер.Що передувало 8 березня повідомлялося, що президент США Дональд Трамп розглядає можливість виведення близько 35 тис. американських військових із Німеччини та їхньої передислокації до Східної Європи, зокрема в Угорщину.Згодом NВС Nеws із посиланням на американських і європейських чиновників написало, що в міноборони США розглядають можливість виведення 10 тисяч американських військових, які зараз перебувають у Східній Європі. Ці підрозділи є частиною 20-тисячного угруповання військовослужбовців, яких 2022 року, на тлі російського повномасштабного вторгнення в Україну, відправив до Європи колишній президент США Джо Байден.9 квітня в міністерстві оборони США зазначали, що рішення про те, що США можуть вивести свій контингент із країн Східної Європи, офіційно ще не ухвалили.Натомість президент Науседа розповів про план "Б" Литви на випадок, якщо війська США підуть з Європи.
we.ua - США цьогоріч розпочнуть перемовини з союзниками щодо скорочення своїх військ в Європі
КоментаріUA on world.comments.ua
У Трампа може бути деменція: американці шоковані його поведінкою в Саудівській Аравії
Трамп під час візиту в Саудівську Аравію під час зустрічі куняв, як колись Байден
we.ua - У Трампа може бути деменція: американці шоковані його поведінкою в Саудівській Аравії
КоментаріUA on world.comments.ua
У США назвали п’ятьох людей, які керували країною замість Байдена
Байден нібито був неспроможний виконувати обов’язки президента, тому країною керували замість нього
we.ua - У США назвали п’ятьох людей, які керували країною замість Байдена
Дзеркало Тижня on zn.ua
Трамп — не перший президент США , який має надто ілюзорне уявлення про Путіна — WSJ
Клінтон, Буш, Обама і Байден — всі вони намагалися задобрити російського лідера і стали жертвами маніпуляцій.
we.ua - Трамп — не перший президент США , який має надто ілюзорне уявлення про Путіна — WSJ
КоментаріUA on world.comments.ua
У Байдена виявили нові проблеми зі здоров’ям: що показало медичне обстеження
Нове обстеження виявило, що Байден має нові проблеми зі здоров’ям
we.ua - У Байдена виявили нові проблеми зі здоров’ям: що показало медичне обстеження
New Voice on nv.ua
Байден провів минулу п’ятницю у лікарні й потребував додаткового обстеження — речник експрезидента США
Колишній президент США Джо Байден провів минулу п’ятницю в лікарні після того, як у нього виявили «невеликий вузлик» на простаті, що потребував додаткового обстеження.
we.ua - Байден провів минулу п’ятницю у лікарні й потребував додаткового обстеження — речник експрезидента США
New Voice on nv.ua
«Грьобаний кошмар». Головний радник передвиборчої кампанії Гарріс заявив, що Байден їх «повністю обдурив» — книга
Колишній головний помічник передвиборчої кампанії Камали Гарріс Девід Плафф заявив, що Джо Байден «повністю обдурив», занадто пізно відмовившись від участі в президентських виборах у США 2024 року.
we.ua - «Грьобаний кошмар». Головний радник передвиборчої кампанії Гарріс заявив, що Байден їх «повністю обдурив» — книга
КоментаріUA on world.comments.ua
Демократи розкрили шокуючу суму, яку витратили, щоб довести, що Байден не надто старий
Демократи витратили мільярди на те, щоб довести виборцям, що Баден нібито є не надто старим для другого президентського терміну
we.ua - Демократи розкрили шокуючу суму, яку витратили, щоб довести, що Байден не надто старий
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Усе залежить від того, коли, на яких умовах і в якій точці завершаться бойові дії"
В угоді про мінерали не прописано екологічної складової. Треба створювати власні замкнені технологічні цикли видобутку копалин, каже економіст Борис Кушнірук. Україна і Сполучені Штати Америки підписали угоду про мінерали, тобто угоду щодо економічного співробітництва та створення Фонду інвестицій у відновлення України. Чим це для нас корисно? &еnsр;Ідеться про спробу знайти модель співпраці з новою адміністрацією США, яка вимагає інших підходів, ніж президентства Джо Байдена. У нас є претензії до попередньої команди Білого дому. Вони не хотіли поразки України, та водночас не хотіли й поразки Росії. Тож давали нам зброю в обмежених обсягах і не завжди ту, якої ми потребували. Але давали безкоштовно. З адміністрацією президента Дональда Трампа все складніше. Їм потрібно, щоб принаймні зовні все відбувалося не так, як за Байдена. Тому нова адміністрація Білого дому намагається вибудовувати інакшу зовнішню політику. Наша пропозиція, щоб США брали участь у розробленні й видобуванні рідкісноземельних металів, була продиктована бажанням розпочати співпрацю. Але український уряд і президент припустилися помилки вони запропонували ідею, не наповнивши її змістом. Відповідно, склалася ситуація, коли американці почали наповнювати її змістом, який нас абсолютно не влаштовував, і це створювало напруженість. Також ми хотіли обміняти цю угоду на гарантії безпеки з боку США, але Штати цього не планували. І як показує час, жодні підписані угоди нічого не гарантують. Якщо укладається угода про безпеку, а сторона її не виконує, що тоді робити? Кому скаржитися, якщо на вас нападе Росія, а Вашингтон умиє руки? На жаль, безпекові складові нині формуються не так, як це було протягом багатьох десятиліть. Угода про мінерали створила формальний фон, що ми тепер не просто отримуємо від Штатів допомогу, а і США натомість отримують доступ до наших родовищ. Це ключова відмінність від співпраці, що була за адміністрації Байдена. Якщо розглядати угоду по пунктах, то вона точно не порушує української Конституції, не порушує Угоди про асоціацію, тому не є для нас проблемою в юридичному плані. Власне, копалини, що лежать у землі, не варті нічого. Щоб вони отримали якусь ціну, треба організувати розроблення, побудувати інфраструктуру, забезпечити видобуток, провести збагачення, а тоді вже виставити на продаж. І це реальні витрати. У розроблення корисних копалин треба вкладати великі кошти. Тому, коли говорять, як багато ресурсів у нашій землі, це доволі ілюзорні твердження. Кажуть: надра належать народу. Насправді народу належить лише різниця між доходом від продажу копалин і витратами, пов'язаними з їхнім видобутком. Ця різниця передається народу у вигляді так званих рентних платежів до держбюджету. Запропонували ідею, не наповнивши її змістом Слід зазначити, що угода із США про Інвестиційний фонд відбудови не передбачає, що вони мають щось брати з наявних родовищ, там ідеться лише про нові розробки. І тут ми підходимо до цікавої цифри: із наявних родовищ ми отримуємо рентні платежі від видобутку копалин це стаття держбюджету за цей рік 52 мільярди гривень. Якщо поділити цю суму навпіл буде 26 мільярдів. З точки зору США, ця сума мізерна. Це та сума, яку на рік могли б переказати в цей фонд. Якщо говоримо про нові родовища, на розроблення яких треба витратити купу коштів, то це ще дорожча справа. Якщо стосовно наявних родовищ усі основні витрати на видобуток уже зроблено, лишилися тільки витрати поточні, то нові родовища треба розробляти з нуля, а первинні витрати для фізичного видобутку найбільш суттєві. Спершу треба провести розвідку, потім пробні занурення чи справді в надрах є те, що вам потрібне, і чи достатній обсяг. Тільки після цього починається будівництво інфраструктури, щоб видобувати копалини, і якщо потрібно збагачувати. У чому суть процедури збагачення? Залізну руду видобувають не в чистому вигляді, а з домішками, що можуть становити до половини маси видобутого. Везти все це на металургійний комбінат безглуздо. Тому спочатку проводять збагачення, коли прибирають непотрібні домішки. Так само з рідкісноземельними металами. Вони не так рідкісноземельні, як розпорошені по великій кількості родовищ. Щоб їх відокремити й отримати в концентрованому вигляді, потрібні значні фінансові витрати. Притому деякі види копалин під час розроблення потребують складних хімічних процесів. І тут постає проблема екології. Чому Китай є одним із найбільших експортерів рідкісноземельних металів? Бо там нікого не цікавить громадська думка. Вирішили видобувати, а яка буде екологія на території видобутку цих металів, нікого не цікавить. Хоча хімічні процеси, що супроводжують цей видобуток, можуть обернутися хімічною катастрофою. В Європі і Штатах рідкісноземельних металів часто не видобувають не тому, що їх немає, а через можливі протести населення. Недоліком укладеної нами угоди про копалини є те, що в частині видобутку рідкісноземельних металів не прописано екологічної складової. А вона необхідна, особливо у плані дотримання українського законодавства. Важливо, щоб видобуток рідкісноземельних металів не створював екологічних загроз. Бо він може бути справді корисний для України. Наприклад, літій для створення акумуляторів, уранова руда для створення замкненого циклу виробництва ядерного палива, яке нам потрібне, щоб не залежати від зовнішніх факторів і забезпечувати паливом власні атомні станції. Раніше ми повністю залежали від "Рос­атома", тепер залежимо від "Вестінхауза" (японсько-американська електротехнічна та ядерно-енергетична компанія. Країна). Залежність від інших країн завжди проблематична. Нам треба створити власні замкнені цикли. А для цього слід не лише видобувати уранову руду в нас це роблять у Жовтих Водах, а на місці створити весь технологічний цикл, враховуючи екологічний фактор. А яку вигоду від цієї угоди отримають Сполучені Штати? &еnsр;У США особливих вигод від цієї угоди немає, крім того, що вони вчинили не так, як робив Байден. Мовляв, за його каденції Штати допомагали Україні, але нічого не мали натомість. А от тепер почнуть отримувати. Хоча особливих профітів у найближчому майбутньому очікувати не варто. Але ми вже тепер можемо формувати відповідні процедури, щоб визначати пріоритети, залучати американських фахівців-технологів для ефективнішої роботи. Замкнений цикл виробництва ядерного палива високотехнологічна річ, якої на коліні не зробиш. Тому з цієї точки зору Україні ця угода вигідна. Також у ній досить обмежено, але прописано, чим для нас важливі США зброєю. Краще, коли ми її отримуємо безоплатно, але якщо ні, то хоча б на платній основі, щоб наші європейські партнери могли купувати чи давати нам гроші на купівлю американського озброєння, щоб його постачання не зупинилося. Бо на сьогодні європейські компанії неспроможні забезпечити нас усім тим, що давали американці. Це найперше стосується протиповітряної оборони. Закладена в угоді норма, що надання зброї може вважатися внеском у фінансування Фонду відбудови України, для нас великий плюс. Коли Фонд заробить багато грошей, тоді ми зможемо повертати кошти, внесені США. Але це буде в далекій перспективі. А те, що ми знову отримуватимемо зброю, добра новина для України. Чи можна сказати, що ця угода поновлює військову допомогу США і наближає мир в Україні? &еnsр;Ні, вона не наближає миру напряму. Вона створює перед­умови для співпраці України із США. Якщо ця спів­праця відбуватиметься й у плані постачання зброї добре. Ще нещодавно у протрампівських американських ЗМІ лаяли Україну, але тепер усе змінилося: Україна тепер союзник, а Росія погана. Така зміна меседжів може опосередковано впливати на досягнення миру. Трамп припустився помилки, бажаючи якомога швидшого завершення війни, він виклав свої козирі Росії на стіл іще до початку переговорів. Саме через це в Путіна немає інтересу до припинення війни. Тому Кремль вестиме війну всю весну, літо й осінь. Коли він досягне чи не досягне певних результатів на кінець осені, тоді ми зможемо розпочати якийсь переговорний процес, бо Путін зрозуміє, що далі воювати не зможе. Особливо якщо Штати продовжуватимуть постачати зброю Україні. Лише в такому контексті ця угода наближає нас до миру. Щодо військової допомоги якщо раніше нам часто постачали зброю, яка нам була непотрібна, то тепер купуватимемо у Вашингтона найнеобхідніше, чого не зможемо купити дешевше в інших країн. І значно відповідальніше ставитимемося до того, що хочемо отримати від США. Як Кремль реагує на підписання цієї угоди між Києвом і Вашингтоном? &еnsр;У Москви знову змінилася концепція. Раніше США були ворогом, потім, коли прийшов Трамп, настала "вічна дружба", а тепер знову починається розворот до концепції "Америка найбільший ворог". Путін розраховує на те, що Трампу набридне займатися Європою Але Путін розраховує на те, що Трампу набридне займатися Європою. І тоді Росія завдасть їй воєнної поразки. Європейці відверто кажуть, що припинення бойових дій в Україні може створити ­передумови для нападу Росії на Європу. Воювати на два фронти Росія не наважиться, тому якщо вона завдасть поразки Україні або зупинить війну проти неї, то за деякий час спробує атакувати країни Балтії, найперше Сувальський коридор, пов'язаний із доступом до Калінінграда. Який вплив ця угода матиме на українську економіку? &еnsр;Деякі розроблення надр ми можемо розпочинати просто тепер, не чекаючи завершення бойових дій. Якщо ми щось починаємо фінансувати, то таким чином запускаємо технологічний цикл: гроші податки робоча сила. За цим стоїть вигода для України загалом. У цьому плані угода може мати позитивний вплив найближчим часом. Усе інше залежить від того, коли, на яких умовах і на якій точці завершаться бойові дії. Щоб ми знали, де можемо видобувати, де ні. Я вже казав про важливість виробництва ядерного палива, але запустити його можливо лише після завершення воєнних дій. Хоча певні кроки можна робити вже тепер. Те саме стосується видобутку літію для акумуляторів маємо створити їх виробництво в Україні, але в умовах війни це неможливо. Щоб налагодити виробництво літієвих акумуляторів, знадобиться 10 років. А за такий час вони можуть перестати бути найбільш ефективними. Уже почалося розроблення графенових акумуляторів графену у природі значно більше, ніж літію, видобувати його легше. Потреба в літії не зникне, але як складова акумуляторів він не матиме попиту. Проте нині літій актуальний, особливо для виробництва електромобілів. Передплатити журнал "Країна"
we.ua - Усе залежить від того, коли, на яких умовах і в якій точці завершаться бойові дії
Еспресо on espreso.tv
"Якби Трамп був президентом, то ніяка індо-пакистанська війна не почалася б": голова ВГО "Україна в НАТО" Романюк про безпекову роль США у світі
Про це він розповів в етері Еспресо."Якби Трамп був президентом, то ніяка індо-пакистанська війна не почалася б. Сподіваюсь, ви розумієте мій сарказм. Трамп прошльопав ще й індо-пакистанську війну, до якої він ніби не має ніякого відношення, але це сталося саме за його президентства. Але прямої вини, звісно, нема. Відомо, що це довга історія, яка тягнеться від 1948 року. Тому мало хто може на це вплинути, як і на арабо-ізраїльський конфлікт. Хоча слід зазначити, що юридично права та сильніша Індія, але пакистанського населення в Кашмірі більше, тому Пакистан і хоче відвойовувати", - прокоментував експерт із міжнародних питань.На його думку, Трамп самоізолюється, скоріш за все, він не буде ніяким чином втручатися в індо-пакистанський конфлікт, тому що це не принесе жодних дивідендів, також він не зможе натиснути ні на Індію, ні на Пакистан – це дві ядерні країни. А влізати Трампу туди, знаючи, що зазнає дипломатичного фіаско, він не захоче."Росія послабляється у війні з Україною – це вигідно Китаю. Індія послабляється у війні з Пакистаном – також вигідно Китаю, адже Індія - найбільший його суперник у регіоні. Відповідно, Китаю не потрібне ніяке перемир'я, навпаки – вигідно загострення. А далі буде зростання ціни на нафту, що вигідно Росії. Щодо НАТО, то на чотири роки в колишньому сприйнятті цієї організації вже не існує. Є нове НАТО, де 32 мінус 1, тобто 31 плюс США, які не хочуть захищати Європу. А 5-та стаття якщо і буде використана, то як мінімум 31 країною без Сполучених Штатів, це точно. НАТО переживе ці чотири роки трампізму, прийде новий президент США, переможуть демократи, і все повернеться на свої кола. І знову буде НАТО цементовано так, як Байден його цементував у 2020 році", - резюмував Юрій Романюк. Рано-вранці 7 травня збройні сили Індії почали військову операцію, завдавши ударів по інфраструктурі Пакистану. Пакистан провів атаку у відповідь. За даними пакистанських джерел у службах безпеки, під час атаки Індії Пакистан збив п'ять літаків індійських ВПС та один безпілотник.СNN писало, що між Індією та Пакистаном відбувся один із найбільших повітряних боїв в історії сучасної авіації: загалом у повітрі понад годину боролися 125 винищувачів. 8 травня Індія скасувала цивільні рейси понад 25 аеропортів на тлі зростання ескалації з Пакистаном. 10 травня в Пакистані заявили, що Індія атакувала ракетами три їхні авіабази в Нур Хані, Муріді і Шоркоті. Після цього пакистанські військові розпочали операцію "Незламна стіна" у відповідь на "індійську агресію".
we.ua - Якби Трамп був президентом, то ніяка індо-пакистанська війна не почалася б: голова ВГО Україна в НАТО Романюк про безпекову роль США у світі
Gazeta.ua on gazeta.ua
Представник Трампа визнав: мир без участі Путіна неможливий
Спеціальний представник президента США Стів Віткофф заявив, що припинити війну Росії проти України без безпосереднього діалогу з Володимиром Путіним неможливо. Про це він сказав в інтерв'ю для Вrеіtbаrt Nеws. Віткофф прокоментував критику щодо його регулярних особистих зустрічей із кремлівським диктатором. За його словами, така комунікація є частиною стратегії адміністрації Трампа, яка прагне активного підходу до врегулювання війни. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін відкинув пропозицію Віткоффа щодо припинення бойових дій по нинішній лінії фронту "Президент Трамп поставив переді мною завдання налагодити контакт із Путіним, аби спробувати знайти реальний вихід з конфлікту. Інакше мир неможливий", - наголосив він. Він також заявив, що зустрічався з Путіним без свідків і перекладачів, оскільки вважає, що прямий діалог у вузькому колі є ефективнішим. "Чи мав я відмовлятися від розмови тільки через те, що це Путін? Байден не говорив із ним понад три роки. Це абсурд. Путін ключова фігура цього конфлікту, і без контактів з ним досягти врегулювання неможливо", - заявив він. За словами Віткоффа, формат приватних переговорів дозволив налагодити продуктивнішу комунікацію. "Все пройшло значно краще, коли я був там сам", - додав він. Російський президент Володимир Путін відхилив ініціативу спеціального представника Дональда Трампа Стіва Віткоффа щодо зупинення бойових дій на поточній лінії фронту. За наявною інформацією, Путін наполягає, що Росія повинна встановити повний контроль над чотирма українськими регіонами, які частково залишаються поза окупацією, і лише за цієї умови може розглядатися угода про припинення війни.
we.ua - Представник Трампа визнав: мир без участі Путіна неможливий
КоментаріUA on world.comments.ua
Лікар Комаровський оцінив здоров’я президента США: що не так з Трампом
Лікар Комаровський вважає, що Байден мав ознаки деменції, тоді як у Трампа серйозні когнітивні збої та проблеми з логікою.
we.ua - Лікар Комаровський оцінив здоров’я президента США: що не так з Трампом
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
Байден назвав причини поразки Гарріс на виборах
Колишній очільник Білого дому вважає сексизм і расизм серед американців причинами поразки Гарріс.
we.ua - Байден назвав причини поразки Гарріс на виборах
Главком on glavcom.ua
Байден вперше розповів про причини поразки Гарріс на виборах
Байден вважає сексизм і расизм серед американців причинами поразки Гарріс
we.ua - Байден вперше розповів про причини поразки Гарріс на виборах
Дзеркало Тижня on zn.ua
Радник Путіна заявив про "розуміння" з боку США щодо війни в Україні
У Кремлі вважають, що Трамп демонструє м’якший підхід до Росії, ніж Байден.
we.ua - Радник Путіна заявив про розуміння з боку США щодо війни в Україні
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules