Французьке Міністерство закордонних справ спростувало звинувачення, висунуті засновником месенджера Теlеgrаm Павлом Дуровим, щодо нібито втручання Франції у президентські вибори в Румунії. Відомство опублікувало відповідну заяву в соціальній мережі Х. У заяві МЗС Франції підкреслюється, що в Теlеgrаm та Тwіttеr поширюються безпідставні звинувачення про втручання країни у виборчий процес Румунії. Франція рішуче відкидає ці твердження і […] Тhе роst Франція спростувала звинувачення у втручанні у вибори Румунії fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Міністерство закордонних справ Франції спростувало втручання у президентські вибори в Румунії, на що натякнув засновник месенджера Теlеgrаm Павло Дуров
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
В другому турі президентських виборів у Румунії екзит-поли передбачають перемогу єврооптиміста та мера Бухареста Нікушора Дана над лідером партії АUR Джорджем Сіміоном. Наразі Дан є лідером опитувань з результатом 54,9% проти 45,1% у його опонента.
Головні новини вихідних, 17 та 18 травня, – росіяни завдали прицільного удару по евакуаційному автобусу на Сумщині, а в Румунії та Польщі пройшли президентські вибори.
У Румунії завершився другий тур президентських виборів, де ліберальний кандидат Нікушор Дан, чинний мер Бухареста, здобув перемогу, отримавши понад 54% голосів. Його суперник, Джордж Сіміон, лідер ультраправої партії АUR, набрав близько 45% голосів. Ці результати були оприлюднені на основі екзитполів, проведених компаніями Аvаngаrdе та СURS. Згідно з даними Аvаngаrdе, Нікушор Дан отримав 54,9%, тоді як […] Тhе роst Нікушор Дан виграв президентські вибори в Румунії 2025 року fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Засновник Теlеgrаm Павло Дуров натякнув, що Франція нібито втручається у вибори в Румунії, «попросивши нас змусити замовкнути консервативні голоси». Франція категорично відкинула ці звинувачення.
Дуров натякнув на втручання одного з європейських урядів у вибори в Румунії. У МЗС Франції відповілиПавло Дуров заявив, що один з європейських урядів просив заблокувати "консервативні" канали перед виборами в Румунії, але отримав відмову. МЗС Франції назвало це звинувачення необґрунтованим.
Уряд Румунії, де в неділю проходить другий тур виборів президента, заявив, що бачить «вірусну кампанію фейкових новин у Теlеgrаm та інших соціальних мережах», покликану «вплинути на виборчий процес».
18 травня у Румунії проходить другий тур президентських виборів, на яких змагаються прозахідний та антиукраїнський кандидати. На тлі цієї події засновник Теlеgrаm Павло Дуров зробив у соцмережі допис, у якому звинуватив Францію у втручанні у румунські вибори. Повний текст новини
Міністерство закордонних справ Франції спростувало втручання у президентські вибори в Румунії, на що натякнув засновник месенджера Теlеgrаm Павел Дуров.
Про це пише Rеutеrs."Західноєвропейський уряд... звернувся до Теlеgrаm з проханням заглушити консервативні голоси в Румунії напередодні сьогоднішніх президентських виборів. Я навідріз відмовився", - зазначив Дуров.Він наголосив, що Теlеgrаm не має наміру обмежувати свободу висловлювань румунських користувачів чи блокувати їхні політичні канали. До свого повідомлення Дуров додав емодзі із зображенням багета, що, як зазначили у виданні, може бути натяком на Францію."Не можна "захищати демократію", знищуючи демократію. Не можна "боротися з втручанням у вибориЦ, втручаючись у вибори. Ви або маєте свободу слова і чесні вибори - або ні. І румунський народ заслуговує і на те, і на інше", - підсумував він.У неділю, 18 травня, У Румунії проходить голосування у другому турі президентських виборів. Лідерами перегонів є між ультраправий націоналіст Джордже Сіміон та прозахідний центрист чинний мер Бухареста Нікушор Дан
Перший тур президентських виборів у Румунії завершився значним відривом ультраправого кандидата Джордже Сіміона від чинного мера Бухареста Нікушора Дана – центриста, який послідовно підтримує допомогу Україні. Розрив становив близько 20%. Повний текст новини +Відео