Росіяни лякають запуском міжконтинентальної ракети РС-24 "Ярс". Його нібито мають здійснити в ніч на 19 травня 2025 року з мобільного комплексу у Свердловській області. Повний текст новини +Відео
У ГУР попередили, що Росія готується до навчально-бойового запуску міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу "Ярс" у ніч на 19 травня. На що здатна ця ракета та яку потенційну загрозу несе Україні. Повний текст новини
Росіяни готують запуск міжконтинентальної ракети РС-24 "Ярс". Аналітики звернули увагу, що названий район є на нетиповим для пусків. Повний текст новини
ГУР попередило українців, що росіяни готують "навчально-бойовий" пуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24. Ймовірним місцем запуску називають населений пункт Свободний Свердловської області. Повний текст новини
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
росія у ніч проти 19 травня має намір здійснити «навчально-бойовий» запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу «Ярс». Розвідники кажуть, що це для демонстративного тиску та залякування України, а також ЄС і НАТО. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони, пише Рубрика. Запуск ракети, оснащеної навчальним боєприпасом, із мобільного ґрунтового комплексу наказали здійснити розрахунку 433 полку […] Тhе роst росія планує “навчально-бойовий” запуск міжконтинентальної балістичної ракети: у ГУР кажуть про тактику залякування арреаrеd fіrst оn Рубрика.
Російська Федерація готується до демонстративного запуску міжконтинентальної балістичної ракети, що має на меті залякування України, а також країн Європейського Союзу та НАТО. Про це стало відомо 18 травня 2025 року з повідомлення Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Згідно з інформацією ГУР, у ніч на 19 травня 2025 року планується “навчально-бойовий” запуск ракети РС-24 “Ярс” […] Тhе роst Росія планує запуск міжконтинентальної ракети РС-24 “Ярс” для психологічного тиску fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Росія в ніч на 19 травня 2025 року має намір здійснити “навчально-бойовий” запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу “Ярс”. Мета - тиск та залякування України, а також держав-членів ЄС і НАТО.
Російська Федерація продовжує застосовувати тактику залякування. У ніч на 19 травня росіяни хочуть здійснити "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу "Ярс".
У ніч на понеділок, 19 травня, Росія планує здійснити демонстративний "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 "Ярс". Джерело: Головне управління розвідки МО України Деталі: За даними розвідки, мета запуску - залякування України та тиск на держави-члени ЄС і НАТО, що розцінюється як елемент тактики ядерного шантажу.
Країна-агресор Росія в ніч проти 19 травня планує здійснити «навчально-бойовий» запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу Ярс. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.
Росія планує в ніч на 19 травня здійснити "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу "Ярс" задля демонстративного тиску та залякування України, держав-членів Європейського Союзу та НАТО.
рф планує “навчально-бойовий” запуск міжконтинентальної балістичної ракети у ніч на 19 травня - ГУРросія має намір здійснити навчально-бойовий запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу "Ярс" 19 травня. Запуск буде здійснено з району поблизу населеного пункту Свободний.
Росія планує навчально-бойовий запуск міжконтинентальної балістичної ракети типу РС-24 з комплексу “Ярс”. Таким чином окупанти продовжують свою тактику залякування та демонстраційного тиску на Україну та Захід. Повний текст новини
Про це інформує Радіо Свобода. Вказано, що USАGМ зобов'язалося виділити кошти, які покриють період з 1 по 14 березня, тобто охоплюватимуть час до моменту оголошення про припинення федерального фінансування. Йдеться про суму 7,46 мільйона доларів. Виплата має відбутися до 26 березня, а RFЕ/RL отримає кошти до кінця місяця."Агентство вжило негайних адміністративних заходів, щоб розпочати виплату коштів", – йдеться в листі USАGМ. 24 березня під час судового засідання юристка Департаменту юстиції Ебігейл Стаут, яка представляє USАGМ, стверджувала, що агентство може розірвати угоду, позаяк це передбачено Законом про міжнародне мовлення, у випадку, якщо RFЕ/RL не дотримується положень, викладених у ній.Водночас один з адвокатів РВЄ/РС Девід Зайонц зазначив, що для конгресу "не було б жодного сенсу" затверджувати фінансування лише для того, щоб агентства могли робити все, що їм заманеться."РВЄ/РС все ще намагається отримати решту грантових коштів, передбачених за повний 2025 бюджетний рік, який закінчується 30 вересня 2025 року, і прагне отримати попередню судову заборону з цією метою. Очікується, що суддя Ройс Ламберт ухвалить рішення про видачу судової заборони найближчими тижнями", - йдеться у повідомленні. 14 березня президент США Дональд Трамп підписав указ про скорочення семи незалежних федеральних агенцій. "Радіо Свободу" залишили без фінансування.17 березня в Брюсселі міністри закордонних справ країн Євросоюзу розглянули майбутнє функціонування Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода після того, як США оголосили про припинення його фінансування.Чехія оголосила пропозицію країнам ЄС стосовно купівлі "Радіо Свобода". ЇЇ підтримали 7 країн Євросоюзу.Згодом "Радіо Свобода" подала до суду на американську агенцію з глобальних медіа та їх чиновників, щоб унеможливити спробу припинити дію федерального гранту.
У США в понеділок, 24 березня, відбудеться слухання за позовом Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFЕ/RL) проти Агентства глобальних медіа США (USАGМ) через призупинення фінансування мовників.
14 січня 1994-го в Москві оприлюднили спільну заяву президентів України, США та РФ щодо вивезення з України стратегічної ядерної зброї. Заява фіксувала міжнародні зобов'язання України отримати без'ядерний статус попри спротив парламенту. "Три президенти дійшли рішення про вжиття одночасних дій щодо вивезення ядерних боєзарядів з України і надання компенсації Україні у формі тепловидільних збірок для атомних електростанцій. Для започаткування процесу надання компенсації Україні Росія надасть Україні протягом десяти місяців тепловидільні збірки для АЕС, що міститимуть 100 т низькозбагаченого урану. У той же термін принаймні 200 ядерних боєзарядів ракет РС-18 (СС-19) і РС-22 (СС-24) будуть перевезені з України до Росії для розукомплектування", йшлося у заяві. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міноборони погодилося знищити частину військових літаків Також президенти Білл Клінтон та Борис Єльцин проінформували президента України Леоніда Кравчука, що США і Росія готові надати Україні гарантії безпеки та грошову допомогу. Наголосили, що зміна кордонів може бути здійснена тільки мирним шляхом за взаємною згодою. Підтвердили зобов'язання утримуватися від використання сили проти її територіальної цілісності та політичної незалежності, не чинити економічного тиску. Верховна Рада проголосила без'ядерний статус України 24 жовтня 1991-го. Країна відмовилась від арсеналу, який був за розмірами третім у світі. На той момент мала 176 міжконтинентальних балістичних ракет і стратегічні ядерні бомбардувальники. У відповідній заяві проголошувалося, що наявність на території України ядерної зброї колишнього СРСР тимчасова.