А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
У ніч проти 1 травня ворог атакував Одесу ударними безпілотниками. У місті пролунало понад 12 вибухів. Один з БпЛА влучив у багатоповерховий будинок. Кадри руйнувань публікують місцеві пабліки, передає "Главком". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків атакували ворожі дрони: на АЗС виникла пожежа У місті є багато пошкоджень цивільної інфраструктури, зокрема, житлових будинків, повідомив очільник Одеської військової адміністрації Олег Кіпер. "У деяких місцях спалахнули пожежі. Наразі всі відповідні служби працюють над ліквідацією наслідків атаки. Інформація щодо постраждалих уточнюється", - написав він. У ніч проти 30 квітня ворог завдав масованого обстрілу по місту Дніпро ударними безпілотниками. Внаслідок повітряного удару загинула одна людина, ще одну - поранено. Загинув 53-річний чоловік. 78-річний місцевий житель отримав поранення. Найбільше руйнувань у приватному секторі. У частинах обласного центру спалахнули пожежі.
На початку лютого двоє мандрівників натрапили на цінну знахідку на південному заході пагорба поблизу гір Крконоше в Чехії. Вони виявили великий скарб, захований у землі на межі колишнього сільськогосподарського поля, що нині заросло деревами, передає Rаdіо Рrаguе Іntеrnаtіоnаl. У сховку було близько семи кілограмів предметів. Майже чотири кілограми з них становили золоті монети. Орієнтовна вартість - понад 7,5 млн чеських крон, що відповідає приблизно $340 тис. Мирослав Новак із Музею Східної Чехії підтвердив, що всередині металевої банки зберігалося майже 600 монет. Вони були складені охайними стопками, загорнуті в чорну тканину. Поруч знайшли іншу коробку з 16 портсигарами, десятьма браслетами, дротяним гаманцем, гребінцем, пудреницею та ланцюжком. Новак не виключає, що скарб заховали через політичні події. Серед можливих причин - депортації під час війни або грошова реформа. "Перелік можливих причин, через які скарб, ймовірно, був похований, є досить чітким", - сказав він. Нумізмат Войтех Брадел пояснив, що головним мотивом було золото. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Археологи знайшли загадковий скарб "Йшлося явно не про номінальну вартість монет. Це було навмисно приховано, тому що це був дорогоцінний метал", - зазначив він. Монети мали різне походження. Частина прибула з Франції, Туреччини, Бельгії та Австро-Угорщини. Серед них були також екземпляри з Румунії й Італії. Деякі монети мали ознаки пізнішої обробки. За словами експертів, кілька з них були спочатку призначені для територій колишньої Югославії, зокрема Сербії й Боснії. Їх могли перекарбувати після 1921 року, а вже потім вони потрапили до Чехії. Це дає підстави вважати, що принаймні частину скарбу привезли з-за кордону. Наразі предмети, що не є монетами, досі аналізують. Археологи сподіваються, що додаткові архівні дослідження зможуть допомогти дізнатися більше про обставини його приховування поблизу пагорба Звічіна. Цей випадковий скарб не лише розповідає про складні часи першої половини ХХ століття. Він нагадує, як історія іноді зберігається буквально під ногами. І розкриття таких історій дозволяє краще зрозуміти і приватні, і суспільні переживання минулого. У польському Слушкуві біля Каліша археологи знайшли 6,5 тис. срібних монет у лляних мішечках, злитки срібла, фрагменти свинцю, а також золоті персні. Одна з каблучок належала Марії - дочці київського князя Володимира Святославича.
Україна підписала зі США угоду про спільний видобуток корисних копалин. Про це повідомила перша віцепрем'єр-міністерка, міністерка економіки Юлія Свириденко.