Search trend "іран"

Sign up, for leave a comments and likes
Еспресо on espreso.tv
Геґсет не інформував Трампа про рішення призупинити постачання зброї Україні, – СNN
Про це пише СNN з посиланням на джерела.Як наголошується, рішення Геґсета стало несподіванкою для Білого дому, включно з президентом, який у вівторок публічно заявив, що не санкціонував призупинення. Під час засідання Кабінету міністрів Трамп зазначив, що США продовжуватимуть постачати оборонну зброю Україні, а на запитання, хто ініціював паузу, відповів: "Я не знаю, чому б вам не сказати мені?"Видання зазначає що це вже друга подібна ситуація цьогоріч, адже схоже рішення Геґсет ухвалював і в лютому, проте тоді його швидко скасували. Цього разу пауза тривала кілька днів, допоки сам Трамп не оголосив про відновлення постачань.Прессекретарка Білого дому Каролайн Лівітт на запитання про те, чи повідомив Геґсет Білий дім перед тим, як схвалити призупинення поставок, відповіла, що Пентагон провів перевірку, "аби забезпечити відповідність усієї підтримки, яка надається всім іноземним державам, інтересам Америки". За її словами, Трамп ухвалив рішення продовжувати надавати оборонну зброю Україні, "щоб допомогти зупинити вбивства в цій жорстокій війні", над якою, за словами Пентагону, вони активно працюють. Також вона підкреслила, що президент США повністю довіряє міноборони.Крім того, виданню стало відомо, що невдовзі після того, як минулого тижня Трамп дізнався про паузу, він наказав Гегсету відновити постачання принаймні частини боєприпасів, зокрема, ракет-перехоплювачів для систем ППО Раtrіоt.Рішення про зупинку постачання зброї Україні було ухвалено після того, як Трамп минулого місяця попросив Геґсету оцінити запаси американської зброї. Іран та Ізраїль бомбардували один одного, і Трамп хотів бути впевненим, що американські війська в регіоні мають достатньо боєприпасів для самозахисту в разі потреби.Водночас Трамп не казав Геґсету припиняти військову допомогу Києву, така рекомендація надійшла від заступника міністра оборони з питань політики Елбріджа Колбі.Колбі надав свої рекомендації заступнику міністра оборони Стіву Файнбергу, який схвалив цей крок, зокрема через свої давні побоювання, що оборонна промисловість не рухається достатньо швидко, щоб поповнити запаси США. Натомість Геґсет дав остаточне схвалення.Що передувало2 липня стало відомо, що Сполучені Штати призупинили постачання Україні деяких зенітних ракет та високоточних боєприпасів через занепокоєння щодо власних запасів військової техніки.Наступного дня стало відомо, що Міністерство оборони США продовжує надавати президентові Дональду Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні.Пізніше медіа писали, що міністр оборони США Піт Геґсет одноосібно розпорядився зупинити постачання Україні деяких видів зброї, хоча за результатами аналізу такі поставки не ставили під загрозу боєготовність Вашингтона.Вже 8 липня Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати продовжать постачати зброю Україні. У Пентагоні оголосили про додаткову військову допомогу.
we.ua - Геґсет не інформував Трампа про рішення призупинити постачання зброї Україні, – СNN
Суспільне on suspilne.media
Ми ніколи не покинемо Україну — Макрон виступив у парламенті Британії
Макрон відвідує Велику Британію з офіційним візитом. 8 липня він виступив у британському парламенті та у своїй промові згадав Палестину, Іран, Вrехіt та Україну
we.ua - Ми ніколи не покинемо Україну — Макрон виступив у парламенті Британії
Українська правда on eurointegration.com.ua
Іран заперечив, що просив США про зустріч після ударів по своїх ядерних обʼєктах
24 Канал on 24tv.ua
Бомби не породжують демократію: як провалилася стратегія Трампа і Нетаньяху
Ми досі не знаємо, наскільки великої шкоди завдали авіаудари США по ядерних об'єктах Ірану. "Я вважаю, що це було повне знищення", – похвалився Трамп на саміті НАТО в червні. Але попередній звіт розвідки США свідчить про те, що Іран може знову розпочати збагачення урану через кілька місяців. Генеральний директор МАГАТЕ дійшов такого ж висновку. Повний текст новини
we.ua - Бомби не породжують демократію: як провалилася стратегія Трампа і Нетаньяху
Дзеркало Тижня on zn.ua
В Ірані збільшилась кількість жертв внаслідок війни з Ізраїлем — АР
Іран оновив дані про втрати.
we.ua - В Ірані збільшилась кількість жертв внаслідок війни з Ізраїлем — АР
Еспресо on espreso.tv
США мають близько 25% ракет для систем Раtrіоt для власних військових планів, - Тhе Guаrdіаn
Про це пише Тhе Guаrdіаn.За словами джерел видання, адміністрація президента Дональда Трампа розпочала перевірку запасів Раtrіоt та інших боєприпасів у лютому. Однак ситуація активізувалася після застосування американцями систем на Близькому Сході в операції проти єменських хуситів та для підтримки Ізраїлю у протистоянні з Іраном. Водночас Вашингтон у червні використав 30 ракет Раtrіоt для перехоплення іранських балістичних ракет, аби відбити іранський удар по авіабазі США Аль-Удейд у Катарі.Так, заступник міністра оборони з питань політики Елбрідж Колбі попередив про виснаження американських запасів у "рекомендаційній записці". У ній він окреслив варіанти збереження зброї.Читайте також: Призупинення постачання зброї зі США: хто насправді за лаштунками"У попередніх звітах ішлося, що Колбі, який викликав критику з боку демократів за те, що він віддав пріоритет переміщенню ресурсів з українського конфлікту під час підготовки до потенційної війни з Китаєм, призупинив передачу (зброї, – ред.), але двоє людей заявили, що офіс заступника міністра не має повноважень на такий односторонній крок", – зазначено в матеріалі.Тhе Guаrdіаn наголошує, що основне занепокоєння у США стосується Раtrіоt, яких вони виробляють близько 600 одиниць на рік. Проте лише Іран має понад тисячу балістичних ракет, котрі теоретично може використати для атак на американські бази в регіоні.2 липня стало відомо, що Сполучені Штати призупинили постачання Україні деяких зенітних ракет та високоточних боєприпасів через занепокоєння щодо власних запасів військової техніки.Пізніше медіа писали, що міністр оборони США Піт Геґсет одноосібно розпорядився зупинити постачання Україні деяких видів зброї, хоча за результатами аналізу такі поставки не ставили під загрозу боєготовність Вашингтона.8 липня Трамп заявив, що Сполучені Штати продовжать постачати зброю Україні. У Пентагоні оголосили про додаткову військову допомогу.
we.ua - США мають близько 25% ракет для систем Раtrіоt для власних військових планів, - Тhе Guаrdіаn
New Voice on nv.ua
«Заплатив нафтою». Іран закупив китайські системи ППО після провалу російських С-300 у війні з Ізраїлем — ЗМІ
Іран придбав у Китаю партію зенітних ракетних комплексів, щоб відновити свою протиповітряну оборону, яка зазнала значних втрат під час 12-денної війни з Ізраїлем. Про це повідомляє видання Міddlе Еаst Еyе з посиланням на джерела.
we.ua - «Заплатив нафтою». Іран закупив китайські системи ППО після провалу російських С-300 у війні з Ізраїлем — ЗМІ
Come Back Alive on we.ua
Charitable Foundation «Come Back Alive»
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
we.ua - Charitable Foundation «Come Back Alive»
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
Іран перейшов на системи ППО Китаю через провал російських С-300 - ЗМІ
Поставлені Ізраїлю американські винищувачі F-35, F-16 і F-15 без жодних перешкод скидали авіабомби на ядерні об'єкти.
we.ua - Іран перейшов на системи ППО Китаю через провал російських С-300 - ЗМІ
24 Канал on 24tv.ua
Росія – не Іран: що стримує президента США від рішучих дій щодо Кремля
Дональд Трамп заявив, що відправить додаткову зброю нашій країні, щоб Україна могла протистояти російським атакам. Проте президент США тривалий час йшов до ухвалення цього рішення. Повний текст новини +Відео
we.ua - Росія – не Іран: що стримує президента США від рішучих дій щодо Кремля
Українські Національні Новини on unn.ua
США анонсували нові ядерні переговори з Іраном після ударів
США анонсували нові ядерні переговори з Іраном після ударівСпеціальний посланець США Стів Віткофф анонсував новий раунд ядерних переговорів з Іраном протягом тижня. Президент Трамп заявив, що Іран сам попросив про зустріч після ударів США по ядерних об&ароs;єктах.
we.ua - США анонсували нові ядерні переговори з Іраном після ударів
Бабель on babel.ua
Ахіоs: Ізраїль готується знову атакувати Іран, якщо Тегеран спробує відновити ядерну програму
Ізраїльські посадовці вважають, що президент США Дональд Трамп може дати зелене світло для нових ізраїльських ударів.
we.ua - Ахіоs: Ізраїль готується знову атакувати Іран, якщо Тегеран спробує відновити ядерну програму
Telegraf on news.telegraf.com.ua
Шукають приводи для поновлення ударів: Ізраїль готує нову війну проти Ірану, пишуть ЗМІ
У Нетаньяху вважають, що Білий дім за певних умов підтримає відновлення атак на Іран
we.ua - Шукають приводи для поновлення ударів: Ізраїль готує нову війну проти Ірану, пишуть ЗМІ
Цензор.НЕТ on censor.net
Трамп може дати "зелене світло" на нові удари Ізраїлю по Ірану за певних обставин, - ЗМІ
Ізраїль готується до можливих подальших військових дій, якщо Іран спробує відродити свою ядерну програму, і ізраїльські чиновники вважають, що президент США Дональд Трамп може дати "зелене світло" на нові ізраїльські атаки.
we.ua - Трамп може дати зелене світло на нові удари Ізраїлю по Ірану за певних обставин, - ЗМІ
New Voice on nv.ua
В Ізраїлі вважають, що Трамп може дати «зелене світло» на нові удари по Ірану за певних умов — Ахіоs
Ізраїльські чиновники вважають, що президент США Дональд Трамп може погодити поновлення ізраїльських атак на Іран. Про це повідомляє Ахіоs у понеділок, 7 липня, посилаючись на два джерела, обізнані з питанням.
we.ua - В Ізраїлі вважають, що Трамп може дати «зелене світло» на нові удари по Ірану за певних умов — Ахіоs
Gazeta.ua on gazeta.ua
Чим Трампа розлютив саміт БРІКС та як цей альянс загрожує Україні
17-й саміт БРІКС, котрий завершився 6 липня у Ріо-де-Жанейро, чи не вперше за час існування цього альянсу привернув увагу президента США. Трамп пригрозив, що усі, хто захоче доєднатися до БРІКС, отримають 10% до митного тарифу. Не пожаліє, мовляв, нікого і винятків не робитиме. Альянс країн Глобального Півдня БРІКС (Бразилія - Росія - Індія - Китай-Південно-Африканська республіка) виник у 2006 році на противагу економічному домінуванню Колективного Заходу. Стати його членом можна лише за запрошенням. Крім згаданих вище, зараз до БРІКС належать Ефіопія, Іран, Об'єднані Арабські Емірати, Єгипет та Індонезія. Аргентина у 2024 році від участі у ньому відмовилася. Є ще категорія держав-партнерів. Зараз це: Білорусь, Болівія, Узбекистан, Таїланд, Малайзія, Узбекистан, Уганда, Казахстан, В'єтнам, Нігерія. У БРІКС намагалися запустити спільну валюту, але поки спроба виявилася невдалою. Погрозу Трампа миттєво прокоментував Путін. Сказав, що країни БРІКС не загрожують нікому. Так само відреагував і Китай. У БРІКС не вперше звернули увагу на нерівність у правилах світової торгівлі. Однак у підсумковому комюніке цього саміту були помітно різкіші формулювання. Наприклад, засудження "однобічних примусових заходів", у тому числі, тарифів, "що протирічать міжнародному праву, викривляють торгівлю і не відповідають правилам Світової організації торгівлі (СОТ)", сказано у документі. Утім, окрім економічних тлумачень, було достатньо інших, які могли розлютити Трампа. Останніми роками БРІКС дедалі активніше декларує політичні цілі. Саме на цій платформі вперше було проголошено курс на багатополярність задля зменшення панування Заходу. БРІКС виступає за реформування ООН, особливо Радбезу, чиї резолюції обов'язкові до виконання. Учасники цього альянсу вимагають, щоб там був ширше представлений Глобальний Південь. У 2024 році експерти НАТО оцінювали вірогідність перетворення БРІКС на військово-політичний союз. Тоді ж у підсумковому комюніке саміту в Казані було приділено увагу збройним конфліктам у світі, у тому числі - українському, що посилило політичне спрямування діяльності БРІКС. Цей тренд продовжився і 2025 року. Жодна з країн-членів досі не засудила РФ за агресію, в ООН вони або підтримують РФ, або утримуються при голосуваннях щодо війни в нашій країні. Це підриває зусилля Києва та партнерів усім світом натиснути на Росію. БРІКС також загрожує колективній економічній міці Заходу, що критично важливо з огляду на перспективу глобального збройного конфлікту. БРІКС офіційно з Україною не контактує, але на рівні деяких учасників (Індія, Бразилія, Китай, ПАР) деякий діалог існує. Кольорові берети? Китай і Росія з огляду на свій статус у Радбезі ООН закликали додати в якості постійних членів Бразилію та Індію. Країни альянсу також повторили намір співпрацювати заради безпеки, а це натяк на перспективу конкурувати з НАТО. США намагаються перехопити цей тренд посиленням своїх союзників в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (наприклад, Японія, Філіппіни). А прем'єр КНР Лі Цян закликав "захищати мир і спокій у всьому світі". Чи не про армію і миротворчий контингент від БРІКС йдеться? Офіційно про це поки не кажуть. Натяк на це можна помітити у підсумковому комюніке: крани-члени "погоджуються вивчити шляхи співпраці з метою попередження збройних конфліктів, миротворчих сил ООН, операцій Африканського союзу з підтримки миру". При цьому, в документі є занепокоєння через "поточну тенденцію критичного збільшення світових військових видатків" на шкоду адекватному фінансуванню країн, що розвиваються. Це прямий випад проти ЄС, Великої Британії, США, і окремо - проти Трампа, котрий вимагає різкого подвоєння членських внесків до НАТО. Народження багатополярності Замість однополярної системи "обслуговування "золотого мільярда" настає справедливіший багатополярний світ", заявив Путін. Та пологи "справедливішого світу" криваві і навряд чи ведуть до добра. Учасники БРІКС у Ріо засудили атаки на цивільну інфраструктуру в Ірані та на "мирні ядерні об'єкти", котрі під гарантіями ядерної безпеки МАГАТЕ. Позиція ж по Україні наочно продемонструвала "справедливість" нового багатополярного світу в дії. Країни-члени Альянсу рішуче засудили атаки на мости і залізничну інфраструктуру, які, на їхню думку, свідомо спрямовані проти мирних жителів Брянської, Курської та Воронезької областей РФ. Новий план Путіна Саміт у Ріо щонайменше підкреслив другорядність Росії порівняно з Китаєм, наголосив Gаzеtа.uа кандидат політичних наук Олексій Буряченко. За його словами, більшість тез у підсумковому комюніке - в інтересах Пекіна. Зокрема, по Україні. "Китаю вигідне загрузання РФ у війні, бо це полегшує йому захід в зони геополітичного впливу РФ. КНР, можливо, використовує БРІКС для переговорів з ЄС про вигідну для себе економічну угоду, під яку гарантуватиме, що Путін не атакуватиме Європу. Але я не виключаю, що Росія підпише тимчасові мирні угоди щоби перекинути цю шахівницю, щоб створити хаос", - припустив експерт.
we.ua - Чим Трампа розлютив саміт БРІКС та як цей альянс загрожує Україні
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Рішення не може бути військовим": у МАГАТЕ зробили заяву щодо ядерної програми Ірану
Нещодавні удари по ядерних обʼєктах країни завдали їм значної шкоди. Повністю знищити ядерну програму Ірану неможливо. Таку заяву під час пресконференції у Варшаві зробив генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі, пише Gаzеtа.uа. За словами Гроссі, для вирішення проблеми довкола іранської ядерної програми потрібні дипломатичні зусилля і переговори. При цьому він визнав, що нещодавні удари по ядерних обʼєктах країни завдали їм значної шкоди. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іран зупиняє співпрацю з МАГАТЕ: Гроссі позбавлений доступу до об'єктів "Рішення не може бути військовим, оскільки неможливо повністю знищити потенціал настільки важливої країни, яка володіє технологічною і промисловою базою. У кожному з можливих сценаріїв має бути досягнута дипломатична угода. Частиною такої угоди має стати відповідна системна верифікація, потрібна необхідна структура. Інакше ми матимемо справу з дуже крихкою угодою", - каже Гроссі. Очільник наголосив, що зараз тривають переговори через посередників. За його словами, зараз "ми перебуваємо в постконфліктній фазі, ми повинні її подолати". "Я сподіваюся, що незабаром ми наберемо темп і допоможемо в досягненні угоди", - констатував Рафаель Гроссі. МАГАТЕ терміново вивело інспекторів з Ірану. Ядерна прозорість під загрозою.
we.ua - Рішення не може бути військовим: у МАГАТЕ зробили заяву щодо ядерної програми Ірану
Українські Національні Новини on unn.ua
Іран обіцяє рішучу відповідь Ізраїлю, яка &quоt;вже підготовлена&quоt;, але нереалізована через перемир&ароs;я
Іран обіцяє рішучу відповідь Ізраїлю, яка "вже підготовлена", але нереалізована через перемир&ароs;яІранський генерал-майор Абдолрахім Мусаві погрожує Ізраїлю «нищівною» атакою у разі відновлення конфлікту. Ця відповідь, за його словами, настільки "потужна", що навіть США не зможуть врятувати главу уряду Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу.
we.ua - Іран обіцяє рішучу відповідь Ізраїлю, яка &quоt;вже підготовлена&quоt;, але нереалізована через перемир&ароs;я
Дзеркало Тижня on zn.ua
Нетаньягу вирушає до Білого дому, маючи всі козирі в переговорах щодо Гази — Тhе Guаrdіаn
Спільна атака на Іран ставить прем'єр-міністра Ізраїлю в сильну позицію.
we.ua - Нетаньягу вирушає до Білого дому, маючи всі козирі в переговорах щодо Гази — Тhе Guаrdіаn
24 Канал on 24tv.ua
Понад 4 мільйони афганців мають залишити Іран через наказ уряду
Уряд Ірану наказав понад чотирьом мільйонам афганських мігрантів залишити країну до неділі, 6 липня. Протягом останніх тижнів вже сотні тисяч людей покинули країну. Повний текст новини
we.ua - Понад 4 мільйони афганців мають залишити Іран через наказ уряду
Еспресо on espreso.tv
Трамп пригрозив ввести додаткові 10% мита проти країн, які підтримують "антиамериканську політику" БРІКС
Про це він написав на своїй сторінці в Тruth Sосіаl."Будь-яка країна, яка приєднається до антиамериканської політики БРІКС, буде обкладена додатковим митом у розмірі 10%. Винятків з цього правила не буде. Дякуємо за увагу до цього питання", - заявив Трамп.Як пише Rеutеrs, до початкового складу БРІКС входили Бразилія, Росія, Індія, Китай та ПАР. Пізніше до блоку приєдналися ще кілька держав, зокрема Єгипет, Ефіопія, Індонезія, Іран, Саудівська Аравія та ОАЕ. Довідка. БРІКС - міжнародна організація найбільших за площею і населенням країн, що розвиваються, утворена у 2006 році. БРІКС позиціює себе альтернативою таким інституціям, як Світовий банк і Міжнародний валютний фонд, де, як вважають члени союзу, домінують західні країни.У січні Трамп погрожував запровадити 100% мита на товари з країн БРІКС, якщо вони спробують створити нову валюту. 
we.ua - Трамп пригрозив ввести додаткові 10% мита проти країн, які підтримують антиамериканську політику БРІКС
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules