Search trend "ООН"

Sign up, for leave a comments and likes
Gazeta.ua on gazeta.ua
Генсек ООН наголосив на необхідності негайного припинення вогню в Україні
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш наголосив на необхідності негайного припинення вогню в війні РФ проти України. Таким чином він прокоментував заяву президента Сполучених Штатів Дональда Трампа про 50-денний термін, протягом якого Росія має укласти мирну угоду з Україною, інакше він посилить санкції проти Москви, пише Укрінформ. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "50 днів - це смерть щодня": Каллас розкритикувала ультиматум Трампа Росії "Я б сказав, що нам абсолютно необхідно негайне припинення вогню, яке відкриє шлях до політичного рішення. А політичне рішення має ґрунтуватися на Статуті ООН, міжнародному праві й різних резолюціях органів ООН", - підкреслив Гутерреш. Він зазначив, що усе, що може сприяти досягненню цих цілей, буде, звичайно, важливим, якщо відповідатиме міжнародному праву. Президент США Дональд Трамп висловив розчарування діями президента РФ Володимира Путіна в контексті війни в Україні та попередив про можливе запровадження жорстких економічних санкцій у разі відсутності мирної угоди найближчим часом. Трамп зазначив, що очікував прориву в переговорах із Кремлем ще два місяці тому, однак мирних домовленостей досі не досягнуто. У разі, якщо протягом 50 днів не буде досягнуто мирної угоди, Трамп пригрозив запровадити вторинні торговельні тарифи, які можуть сягати 100%.
we.ua - Генсек ООН наголосив на необхідності негайного припинення вогню в Україні
Укрінформ on ukrinform.ua
Генсек ООН про заяву Трампа щодо 50-денного терміну для РФ: Потрібне негайне припинення вогню
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш наголосив на необхідності негайного припинення вогню в російській війні проти України.
we.ua - Генсек ООН про заяву Трампа щодо 50-денного терміну для РФ: Потрібне негайне припинення вогню
Еспресо on espreso.tv
Ми виставляємо вчорашнього стажера на нерівний бій: Довгополий про кандидатуру Умєрова на посла в США
Про це в ефірі Еспресо сказав кандидат історичних наук, американіст, співробітникСекретаріату ООН (1987-2019) Дмитро Довгополий."По-перше, дуже невдало озвучувати кандидатуру до того, як отримано агреман. Агреман - це лист із погодженням кандидатури. Це вже другий випадок за президентства Зеленського, коли він публічно оголошує кандидатуру до погодження. От коли вже дали агреман, тоді це стає відкритою інформацією. До того моменту кандидатуру посла не розголошують. В Умєрова агреману ще немає. Кандидатура обговорювалася, але, як то кажуть, ще можуть навісити гарбуза.По-друге, вважаю кандидатуру Умєрова невдалою. На мою думку, її було підібрано з позиції слабкості, а не сили. Потрібен був хтось, хто залишить американський напрям під контролем керівника Офісу президента", - вважає Довгополий.За словами колишнього співробітника Секретаріату ООН, виходить, що сильний і професійний посол України в США не потрібен, а потрібен той, хто виконуватиме волю Києва і передаватиме головну лінію комунікації саме до Офісу президента, не створюючи хвиль."Сьогодні основні анонси про зустріч із Келлогом, ще до зустрічі з Зеленським, робив саме пан Єрмак. Якщо у вас є кандидат на посаду посла, то дайте йому щось сказати. Але це показує, де насправді залишаються головні канали комунікації.Що нового Умєров може внести? Він перемовник, може домовлятися про конкретні речі, транзакції. Але я не бачу в ньому стратегічного підходу. Йому доведеться мати справу не лише з американцями. Посол РФ у Вашингтоні Дарчиєв має 30 років досвіду в американістиці. Радник Путіна із зовнішньої політики Ушаков, колишній посол у Вашингтоні, також має 30 років досвіду. Разом - 60 років. Проти них ми виставляємо вчорашнього стажера Державного департаменту - Умєрова. Це нерівний бій.У Києві є посли Шамшур, Моцик, Єльченко - серйозні фахівці з американського напряму. Я не розумію, чому професіоналів не розглядають на цю позицію", - наголосив Довгополий.У четвер, 10 липня, президент Володимир Зеленський повідомив про можливість призначення міністра оборони Рустема Умєрова послом України в Сполучених Штатах.
we.ua - Ми виставляємо вчорашнього стажера на нерівний бій: Довгополий про кандидатуру Умєрова на посла в США
Еспресо on espreso.tv
"Росія – це балтійська держава": Кремль відреагував на стрільби з НІМАRS в Естонії
Про це пише Інтерфакс.Пєскова запитали, чи сприймають у Кремлі перші естонські бойові стрільби реактивних систем залпового вогню НІМАRS як спробу ескалації."Зрозуміло, зараз Балтика завдяки вельми агресивній політиці прибережних держав Європи – регіон, де зараз, можна сказати, панує атмосфера напруженості. Росія має намір твердо відстоювати свої законні інтереси у цьому регіоні, Росія – це балтійська держава", - відповів він.Пєсков назвав ці стрільби провокацією."Але те, що багато країн займаються там провокаційними діями - це теж є цілком очевидною реальністю", - наголосив речник Путіна.Що передувалоУ п’ятницю, 11 липня, на острові Сааремаа в Естонії вперше провели стрільби з реактивних систем залпового вогню НІМАRS, які прибули до країни навесні, передає ЕRR.Після чотиримісячної підготовки ракети вразили цілі на відстані до 15 км у морі."Насправді великої шкоди морю ми не завдали, оскільки використовувалися навчальні боєприпаси без бойових частин. Максимальна дальність стрільби у цієї системи в багато разів більша. А що стосується точності - можна сказати, що ми здатні стріляти дуже далеко і потрапляти у відро", - сказав фельдфебель ракетно-артилерійського підрозділу Маргус Орас.Таким чином, Естонія, крім артилерії, отримала й власні ракетні війська. Навчальні ракети, випущені з узбережжя, досягли цілей менш ніж за хвилину.Підготовка до використання НІМАRS тривала кілька місяців, але, як зазначив підполковник Рауно Війтман, артилеристи швидко освоїли нову зброю. Він назвав стрільби історичними, адже участь у них брали резервісти, які впоралися з усіма труднощами самостійно.У червні Естонія повідомила ООН про вихід із договору про протипіхотні міни через загрозу з боку РФ.
we.ua - Росія – це балтійська держава: Кремль відреагував на стрільби з НІМАRS в Естонії
Еспресо on espreso.tv
Проблема останньої милі: американіст Довгополий про три питання, які стоять перед Келлогом
Про це в ефірі Еспресо сказав кандидат історичних наук, американіст, співробітникСекретаріату ООН (1987-2019) Дмитро Довгополий."Візит Келлога є дуже цікавим. Але я б сказав, що першопричиною цього візиту є сама адміністрація Трампа. У комунікаціях існує таке поняття - проблема останньої милі, коли збирається масив інформації, але на останньому етапі, так званій останній милі, ця інформація не доходить до споживача", - зазначив Довгополий.За словами колишнього співробітника Секретаріату ООН, глава держави отримує інформацію з трьох джерел - від військових, дипломатів і розвідників."Що маємо зараз у Трампа? Військові - незрозуміло, що з Геґсетом і зупинками постачання в Україну, тобто їм не можна довіряти. Дипломати - минулого тижня розпочалася руйнація Держдепартаменту, три з половиною тисячі співробітників звільняють, посла в Києві немає. Розвідники - за даними Тhе Nеw Yоrk Тіmеs, на фронті маємо 12 резидентур ЦРУ, але національну розвідку США очолює Тулсі Габбард, яка має відкрито проросійську позицію. Тобто потрібно посилати когось незалежного, щоб зібрати інформацію й зрозуміти, що насправді відбувається в Україні", - пояснив Довгополий.Кандидат історичних наук припустив, що спецпредставник президента США Дональда Трампа Кіт Келлог має реальні завдання - і це три ключових питання."Перше - реальна ситуація на фронті. Вчора була заява Зеленського, в якій він запевнив, що говоритиме правду й лише правду. Друге - реальні потреби: що саме потрібно постачати. Третє - про що прямо не говорять - яка внутрішня ситуація в Україні. Які настрої, який баланс сил, кого підтримувати, а кого - ні. Тобто вважаю, що саме відповіді на ці три питання є найважливішими, а не меседжі, які Келлог може привезти", - наголосив Довгополий.У понеділок, 14 липня, до України з візитом прибув спецпредставник президента США Дональда Трампа Кіт Келлог. У Києві він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. 
we.ua - Проблема останньої милі: американіст Довгополий про три питання, які стоять перед Келлогом
Суспільне on suspilne.media
Пошкоджене внаслідок атаки РФ майно: куди звертатися у Чернівцях
У Чернівцях можна отримати міжнародну або державну компенсацію пошкодженого від атаки РФ житла. Подати заявку можна у Дії для програми єВідновлення, у ЦНАПі або отримати допомогу від ООН
we.ua - Пошкоджене внаслідок атаки РФ майно: куди звертатися у Чернівцях
Дзеркало Тижня on zn.ua
Іран заявляє, що відповість на поновлення санкцій ООН — Rеutеrs
Західні країни звинувачують Іран у намірах створити ядерну зброю, що Тегеран заперечує.
we.ua - Іран заявляє, що відповість на поновлення санкцій ООН — Rеutеrs
Come Back Alive on we.ua
Charitable Foundation «Come Back Alive»
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
we.ua - Charitable Foundation «Come Back Alive»
Новини.Live on novyny.live
УВКБ ООН виплатить українцям по 11 тис. грн — де приймають заявки
Детектор медіа on disinfo.detector.media
ООН звинувачує Україну в масових тортурах військовополонених — російська маніпуляція
Російські пропагандистські медіа повідомили, що ООН засудила Україну за жорстоке поводження з військовополоненими, посилаючись на останню доповідь Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ). Це — маніпуляційна тактика, метою якої є спотворення інформації, ...
we.ua - ООН звинувачує Україну в масових тортурах військовополонених — російська маніпуляція
Новини.Live on novyny.live
РФ знищує природу Криму — до ООН направлено доповідь
AgroPortal on agroportal.ua
ФАО допоможе Україні у розробці стратегій сталого розвитку
Міністерство аграрної політики та продовольства і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) підписали Угоду про впровадження Програми технічного співробітництва (ТСР Fасіlіty).
we.ua - ФАО допоможе Україні у розробці стратегій сталого розвитку
Gazeta.ua on gazeta.ua
Росіяни атакували Вінницю ракетами: як це було
Трьома ракетами атакували окупанти Вінницю вранці 14 липня 2022-го. Загинули 27 людей, а 202 отримали поранення. Росіяни ударили по місту "Калібрами", які випустили з підводного човна у Чорному морі. Влучили у будівлю з офісними приміщеннями. Від ударів також постраждали Будинок офіцерів, Будинок побуту "Ювілейний" та житлові будівлі. "Вінниця. Ракетні удари по центру міста. Є поранені та вбиті, серед них маленька дитина. Щодня Росія знищує мирне населення, вбиває українських дітей, спрямовує ракети на цивільні об'єкти. Де немає нічого воєнного. Що це як не відкритий теракт? Країна вбивць. Країна терористів", - висловився про удар по місту президент України Володимир Зеленський. У Росії наступного дня визнали атаку на Вінницю. Але при цьому заявили, що нібито били виключно по Будинку офіцерів, де нібито проходила "нарада командування українських ВПС" з представниками іноземних постачальників озброєнь. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог скинув майже сотню КАБів: Генштаб повідомив про ситуацію на фронті Українські журналісти писали, що наказ ударити по Вінниці віддав російський офіцер Анатолій Варочкін. Командував атакою з підводного човна капітан Станіслав Ржицький. Він був застрелений у Краснодарі. 8 липня російські війська здійснили повітряну атаку різними видами ракет по Україні і столиці. Внаслідок ворожої атаки були руйнування і пошкодження цивільної інфраструктури у семи районах Києва. У Шевченківському районі постраждала дитяча лікарня "Охматдит".Є велика ймовірність, що Росія цілеспрямовано атакувала дитячу лікарню "Охматдит", заявила голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Даніель Белл.
we.ua - Росіяни атакували Вінницю ракетами: як це було
Еспресо on espreso.tv
В "Азові" закликали встановити 28 липня Днем пам'яті загиблих у полоні
Відповідне повідомлення опублікували у Теlеgrаm-каналі 1-го корпусу НГУ "Азов"."За понад 11 років війни з окупантами тисячі українців – військових і цивільних – піддавалися тортурам і приниженням у ворожому полоні. Багато хто не витримав знущань і помер в неволі. Або ж був цілеспрямовано і жорстоко вбитий, як полонені азовці в ніч з 28 на 29 липня 2022 року в Оленівці", - йдеться у повідомленні.Заступник командира 1-го корпусу НГУ "Азов" по роботі з особовим складом, підполковник Святослав "Калина" Паламар поділився своїми думками про необхідність пам'ятати тих, хто так і не побачив свободи та загинув у ворожому полоні."Україна зробила багато, щоб вшанувати пам’ять загиблих героїв. Але є ода категорія, яка досі залишається поза увагою – це наші військовополонені. Ті, хто загинув у полоні. Ті, кого закатували у російських тюрмах. Ми маємо зафіксувати в національній пам’яті цих людей. Маємо встановити символічний фундамент, знакову дату – 28 липня. У цей день ми маємо нагадувати світу про жорстокість, нелюдську поведінку нашого ворога – Росії. Ворога, який нехтує правилами ведення війни та міжнародним правом", - зазначив Паламар.Він нагадав, що саме цього дня – 28 липня, три роки тому Росія вчинила один із найцинічніших воєнних злочинів – масову страту українських військовополонених в Оленівці.  "Щонайменше 53 захисники України були вбиті в колонії № 120 після того, як виконали наказ і склали зброю, сподіваючись на дотримання міжнародного права під наглядом міжнародних організацій. Більшість з них – оборонці Маріуполя, зокрема бійці "Азову", які пройшли пекло "Азовсталі", - зазначив Паламар.Він додав, що згідно з останніми даними ООН, понад 90% українських військовополонених піддаються тортурам у російському полоні.  "І справжня цифра, ймовірно, ще вища. Катування не є окремими випадками – це цілеспрямована державна політика Росії", - заявив Паламар.Він звернувся до президента України, а також до Верховної Ради з проханням встановити 28 липня Днем пам’яті закатованих українських військовополонених.  "Це – наш моральний обов’язок. Це визнання того, що навіть у неволі наші люди залишались воїнами і держава не має права їх забути", - резюмував Паламар. Теракт в Оленівці: що відомоЗбройні сили РФ у ніч на 29 липня 2022 року здійснили прицільний навмисний артилерійський обстріл виправної установи в населеному пункті Оленівка, Донецької області, де утримувалися українські полонені.Тоді від вибуху зруйнувало приміщення, в якому перебували полонені українці: 53 людини загинули та понад 130 зазнали поранення. У здійсненні теракту Росія звинуватила Україну: нібито удар здійснили реактивною системою залпового вогню Ніmаrs, яку Київ отримав від США. Загарбники навіть продемонстрували уламки, за їхніми словами, боєприпасу, нібито знайдені на місці події. Міноборони РФ запросило експертів, фахівців з ООН і Червоного Хреста в колонію в Оленівці. Однак доступ представникам міжнародних організацій до місця трагедії не надали. 11 жовтня 2022 року Україна змогла повернути тіла 62 військових, серед них – загиблі під час масової страти в Оленівці. Однак точну кількість жертв цього злочину та список загиблих можна буде визначити лише після ідентифікації.25 липня Верховний комісар ООН із прав людини Волкер Тюрк спростував твердження Росії про те, що Оленівську в’язницю нібито обстріляли з ракетних систем НІМАRS, та засудив відсутність відповідальності за вбивства українських військовополонених.29 липня Служба безпеки України повідомила про підозру причетним до масового вбивства українських полонених в Оленівці Донецької області в липні 2022 року - ексочільнику Волноваської колонії "ДНР" Сергію Євсюкову та його колишньому першому заступнику Дмитру Нейолову.У грудні 2024 року правозахисники надіслали повідомлення до Міжнародного кримінального суду з закликом розслідувати масове вбивство та катування українських військовополонених в Оленівці. 
we.ua - В Азові закликали встановити 28 липня Днем пам'яті загиблих у полоні
Українська правда on pravda.com.ua
WР: Держдепартамент США звільняє всіх працівників офісу з питань клімату
Держдепартамент США у п'ятницю звільнив майже десяток працівників Офісу глобальних змін - останніх співробітників, які займалися міжнародною кліматичною політикою та переговорами в межах ООН. Джерело: Тhе Wаshіngtоn Роst з посиланням на джерела, обізнаних із ситуацією Деталі: Більшість співробітників звільнилися після того, як президент Трамп вивів Сполучені Штати з Паризької угоди в січні.
we.ua - WР: Держдепартамент США звільняє всіх працівників офісу з питань клімату
Українські Національні Новини on unn.ua
Будинок стоїть, потрібен ремонт: у ООН звітували про кошти українцям для відновлення пошкодженого агресором житла
Будинок стоїть, потрібен ремонт: у ООН звітували про кошти українцям для відновлення пошкодженого агресором житла Понад 2,2 мільйона українців, переважно жінки та діти, отримали "життєво важливу" грошову допомогу від УВКБ ООН для відновлення пошкодженого житла. Це дозволило деяким родинам повернутися до своїх домівок та відремонтувати їх.
we.ua - Будинок стоїть, потрібен ремонт: у ООН звітували про кошти українцям для відновлення пошкодженого агресором житла
Еспресо on espreso.tv
Завдають шкоди здоров'ю, економіці та довкіллю: в ООН застерегли про вплив пилових бур на 330 мільйонів людей у більш ніж 150 країнах
Про це повідомила Всесвітня метеорологічна організація ООН, передає АР."Щороку викидається близько 2 мільярдів тонн пилу – це еквівалентно 300 Великим пірамідам Гізи в Єгипті", - заявила представниця організації в ООН Лора Патерсон на засіданні Генеральної Асамблеї.Вона додала, що понад 80% світового пилу походить із пустель Північної Африки та Близького Сходу, але вплив бур розповсюджується глобально, бо частинки можуть долати сотні й навіть тисячі кілометрів через континенти та океани.Президент Асамблеї Філемон Янг зазначив, що бурі "швидко стають однією з найбільш недооцінених, але масштабних глобальних проблем нашого часу"."Їх спричиняють зміни клімату, деградація земель і нестійкі практики", - додав він.Наслідки для здоров’я та економіки За інформацією Янга, частинки пилу та піску спричиняють щороку близько 7 мільйонів передчасних смертей, викликають респіраторні та серцево-судинні захворювання, а також знижують урожайність до 25%, що призводить до голоду і міграції.Заступниця генерального секретаря ООН Рола Дашті, керівниця Економічної та соціальної комісії ООН для Західної Азії, заявила, що "економічні збитки від штормів приголомшливі".За її словами, на Близькому Сході і в Північній Африці щорічні витрати на боротьбу з пиловими і піщаними бурями дорівнюють 150 мільярдам доларів, що становить приблизно 2,5% ВВП."Цієї весни арабський регіон зазнав гострих потрясінь", - зазначила Дашті, наводячи приклади сильних бур в Іраку, після яких лікарні переповнені  пацієнтами з респіраторними проблемами, а також бур у Кувейті та Ірані, де закривалися школи та офіси.Вона акцентувала, що пил із пустелі Сахара в Африці доходив аж до Карибського басейну та Флориди.Протидія проблемі Дашті також повідомила, що понад 20 міжнародних і органів ООН працюють над узгодженням зусиль у сфері систем раннього попередження про бурі та з іншими проблемами, зокрема у галузі охорони здоров’я та фінансування.Вона закликала всі країни включити боротьбу з піщаними та пиловими бурями до своїх глобальних і національних пріоритетів."Від відновлення земель і сталого сільського господарства до інтегрованих систем раннього попередження – у нас є інструменти для дій. Зараз нам потрібна колективна рішучість і фінансування, щоб масштабувати ці рішення", - наголосила Рола Дашті. У травні Чикаго накрила пилова буря з видимістю майже до нуля. Це був перший такий випадок для американського міста.  
we.ua - Завдають шкоди здоров'ю, економіці та довкіллю: в ООН застерегли про вплив пилових бур на 330 мільйонів людей у більш ніж 150 країнах
Новини.Live on novyny.live
Виплати від ООН — що хочуть змінити для українців
Українські Національні Новини on unn.ua
Міжнародний день боротьби з піщаними та пиловими бурями та Всесвітній день рому: що ще відзначають 12 липня
Міжнародний день боротьби з піщаними та пиловими бурями та Всесвітній день рому: що ще відзначають 12 липня12 липня відзначають Міжнародний день боротьби з піщаними та пиловими бурями, започаткований ООН у 2023 році, та Всесвітній день рому, який святкують у другу суботу липня. Також цього дня відзначають Міжнародний день купання голяка, Всесвітній день бортпровідника, День різнокольорових очей та День паперового пакета.
we.ua - Міжнародний день боротьби з піщаними та пиловими бурями та Всесвітній день рому: що ще відзначають 12 липня
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
В ООН закликали підготувати Україну до зими
Агентство ООН у справах біженців в Україні працює з урядом України над планом "реагування на зиму".
we.ua - В ООН закликали підготувати Україну до зими
Межа on mezha.net
Загибель майже 800 палестинців під час отримання гуманітарної допомоги в Газі – ООН
Як повідомляє речниця ООН Згідно з інформацією Управління ООН з прав людини, з кінця травня 2025 року внаслідок спроб отримати продовольчу допомогу в пунктах, контрольованих Гуманітарним фондом Гази, загинуло майже 800 палестинців. Про це повідомила речниця ООН Равіна Шамдасані. “Станом на 7 липня ми зафіксували 798 вбивств, зокрема 615 поблизу Гуманітарного фонду Гази та 183, […] Тhе роst Загибель майже 800 палестинців під час отримання гуманітарної допомоги в Газі – ООН fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Загибель майже 800 палестинців під час отримання гуманітарної допомоги в Газі – ООН
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules