Search trend "переговори 15 травня"

Sign up, for leave a comments and likes
24 Канал on 24tv.ua
Не 15 травня: російські ЗМІ назвали нову дату перемовин з Україною в Туреччині
Переговори між російською та українською стороною у Туреччині, ймовірно, не відбудуться 15 травня. Попередньо, для розмови було обрано інший день. Повний текст новини
we.ua - Не 15 травня: російські ЗМІ назвали нову дату перемовин з Україною в Туреччині
New Voice on nv.ua
Зеленський залишив Туреччину після зустрічі з Ердоганом, Путін не приїде у Стамбул, Трамп може приєднатися до переговорів 16 травня — онлайн
У четвер, 15 травня, у Стамбулі можуть відбутися переговори між Україною і Росією — перші публічні перемовини відтоді, як Москва висунула Києву низку неприйнятних вимог під час зустрічей навесні 2022 року, у перші місяці повномасштабного вторгнення.
we.ua - Зеленський залишив Туреччину після зустрічі з Ердоганом, Путін не приїде у Стамбул, Трамп може приєднатися до переговорів 16 травня — онлайн
we.ua on we.ua
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Українські Національні Новини on unn.ua
Переговори України та росії у Стамбулі відбудуться 16 травня - росЗМІ
Переговори України та росії у Стамбулі відбудуться 16 травня - росЗМІПереговори української та російської делегацій у Стамбулі перенесено на 16 травня. Українська делегація прибуде до Стамбула пізно ввечері 15 травня.
we.ua - Переговори України та росії у Стамбулі відбудуться 16 травня - росЗМІ
Еспресо on espreso.tv
Зеленський вилетів до Албанії з Туреччини, - ЗМІ
Про це пише Сlаsh Rероrt."Зеленський завершує свій візит до Туреччини та прямує до Албанії", - йдеться у дописі.Zеlеnsky соnсludеs hіs vіsіt tо Тürkіyе аnd hеаds tо Аlbаnіа. ріс.twіttеr.соm/осХgRLМWY2— Сlаsh Rероrt (@сlаshrероrt) Маy 15, 2025 Переговори з РФ у Туреччині: що відомоПід час нічного звернення 11 травня російський диктатор Володимир Путін заявив, що нібито налаштований на прямі переговори з українською стороною в Туреччині вже наступного тижня. Водночас він проігнорував ідею 30-денного перемир'я. На це американський лідер Дональд Трамп заявив, що продовжить працювати з обома сторонами, а майбутній тиждень буде "великим".12 травня в уряді Німеччини заявили: якщо Росія не погодиться на припинення вогню в Україні до кінця доби, європейські партнери запустять процес підготовки нових санкцій. Натомість у Кремлі сказали, що "мова ультиматумів для Росії неприйнятна".Радник глави офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Зеленський 15 травня в Туреччині не зустрічатиметься з будь-яким іншим представником РФ, крім диктатора Володимира Путіна. Пізніше сам президент підтвердив, що особисто полетить у Туреччину для зустрічі з Путіним.Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що на перемовинах у Стамбулі з Києвом повинні визнати "реалії на землі", зокрема - входження у склад Росії тимчасово окупованих територій України.Президент Зеленський розповів, що в разі перемовин 15 травня в Туреччині з російським диктатором  буде говорити про повне припинення вогню та обмін усіх полонених.Увечері 14 травня Російська Федерація оприлюднила склад своєї делегації для переговорів з Україною в Стамбулі. Речник російського диктатора Дмитро Пєсков пізніше заявив, що Володимир Путін не буде присутній під час переговорів.
we.ua - Зеленський вилетів до Албанії з Туреччини, - ЗМІ
Gazeta.ua on gazeta.ua
США мають активніше тиснути на Росію, а не лише на Україну - Зеленський
Президент Володимир Зеленський заявив, що на початкових етапах мирних ініціатив Сполучені Штати здійснювали більший тиск на Україну, ніж на Росію. Про це він сказав 15 травня під час пресконференції в Анкарі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський відмовився бути на переговорах у Стамбулі з делегацією РФ "Спершу позиція президента Трампа передбачала тиск на обидві сторони. Але, на мою думку, тиснули більше саме на нас. Україна при цьому демонструвала: справа не в нас, ми не агресори. Ми захищаємо свою землю та життя",- наголосив Зеленський. Він підкреслив, що Київ готовий до компромісів, але тиск з боку Заходу має бути спрямований передусім на Росію та її лідера. "Ми хочемо бачити реальний тиск на Путіна. Це можуть бути санкції, озброєння для України, дипломатичні дії - усе, що посилює тиск на агресора", - додав глава держави. Зеленський також зазначив, що вже сама готовність України говорити про припинення вогню без попередніх умов - це суттєвий компроміс. Президент України Володимир Зеленський не дочекався очільника Кремля Володимира Путіна у Туреччині. Український політик не поїде на переговори з російською стороною в Стамбулі. За словами чиновника, Зеленський "наразі вирішує", кого відправити в Стамбул на переговори із росіянами.
we.ua - США мають активніше тиснути на Росію, а не лише на Україну - Зеленський
24 Канал on 24tv.ua
Переваг і недоліків буде в однаковій мірі: в Путіна дуже простий вибір щодо перемовин
Путін на переговори у Стамбул 15 травня не прибув. Трамп заявив, що без його зустрічі з очільником Кремля зрушень в переговорному процесі не буде. Повний текст новини +Відео
we.ua - Переваг і недоліків буде в однаковій мірі: в Путіна дуже простий вибір щодо перемовин
Межа on mezha.net
Мирні переговори між Росією та Україною у Стамбулі: позиції сторін та міжнародна підтримка!
Росія сприймає мирні переговори, що проходять у Стамбулі, як продовження діалогу, який розпочався між Москвою та Києвом у 2022 році. За словами Володимира Мединського, помічника президента РФ та голови російської делегації, Київ нещодавно зупинив ці переговори, що викликало занепокоєння в Москві. Цю інформацію він озвучив 15 травня під час свого виступу в генеральному консульстві Росії […] Тhе роst Мирні переговори між Росією та Україною у Стамбулі: позиції сторін та міжнародна підтримка! fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Мирні переговори між Росією та Україною у Стамбулі: позиції сторін та міжнародна підтримка!
Українські Національні Новини on unn.ua
Точної інформації про перенесення переговорів у Стамбулі на 16 травня немає - росЗМІ
Точної інформації про перенесення переговорів у Стамбулі на 16 травня немає - росЗМІДостеменно невідомо, чи відбудуться переговори між Україною та росією у Стамбулі сьогодні, 15 травня, чи їх перенесено на завтра, 16 травня. Делегації вже прибули до міста.
we.ua - Точної інформації про перенесення переговорів у Стамбулі на 16 травня немає - росЗМІ
Gazeta.ua on gazeta.ua
ЄС готує нові санкції проти РФ через відмову припинити вогонь - Мерц
Європейський Союз спільно з партнерами розробляє нові обмежувальні заходи проти Росії у відповідь на її небажання йти на припинення вогню. Про це заявив канцлер Німеччини Фрідріх Мерц в інтерв'ю Zеіt. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина готова посилити санкції проти Росії "Ми, глави держав і урядів, погоджуємося: настав час задіяти всі наявні інструменти. Це стосується додаткових санкцій у банківському та енергетичному секторах, а також обмежень щодо активів і фізичних осіб", - наголосив Мерц. За його словами, ЄС також розглядає можливість конфіскації заморожених російських активів, однак підходить до цього питання з обережністю. "Якщо з'явиться можливість мобілізувати ці кошти на юридично надійній основі - ми скористаємось нею. Водночас слід зважати на ризики для фінансової стабільності Євросоюзу", - підкреслив канцлер. Україна, США і "коаліція рішучих" фактично висунули Путіну ультиматум: або з 12 травня він починає повне і безумовне 30-денне перемир'я, або будуть введені нові санкції. Натомість Путін проігнорував тему 30-денного припинення вогню, але запропонував відновити прямі переговори з Україною вже цього четверга, 15 травня, у Стамбулі.
we.ua - ЄС готує нові санкції проти РФ через відмову припинити вогонь - Мерц
Depo.ua on depo.ua
Україна направить делегацію на переговори з рф у Стамбулі, проте президент Зеленський не поїде
Делегація на чолі з міністром оборони України Рустемом Умєровим відправиться до Стамбула, щоб 15 травня провести мирні переговори із російською стороною
Telegraf on war.telegraf.com.ua
Хронологія війни – день 1177: переговори у Стамбулі та новий наступ росіян
15 травня "Телеграф" продовжує в режимі реального часу розповідати про всі останні події на фронті. На 1177 день війни бої на фронті продовжуються, а обстріли не припиняються
we.ua - Хронологія війни – день 1177: переговори у Стамбулі та новий наступ росіян
Цензор.НЕТ on censor.net
РФ розглядає переговори з Україною як продовження "перерваних перемовин" у 2022 році, - Мединський
Російська Федерація розглядає перемовини з Україною у Стамбулі 15 травня як "продовження переговорів мирного процесу", які були між Росією та Україною у 2022 році. Кремль звинувачує Київ у "підриві" тодішніх переговорів.
we.ua - РФ розглядає переговори з Україною як продовження перерваних перемовин у 2022 році, - Мединський
New Voice on nv.ua
У Кремлі не ставляться серйозно до прямих переговорів у Туреччині, хоча їх і запропонували самі — Зеленський
Країна-агресор РФ серйозно не сприймає переговори, організовані за їхньою ініціативою в Стамбулі, заявив президент України Володимир Зеленський 15 травня на пресконференції в Анкарі, коментуючи склад російської делегації.
we.ua - У Кремлі не ставляться серйозно до прямих переговорів у Туреччині, хоча їх і запропонували самі — Зеленський
Еспресо on espreso.tv
Не обовʼязково проводити зустрічі, щоб припинити вогонь на 30 днів, - Зеленський
Про це Зеленський сказав на пресконференції в Анкарі."Я жодних пропозицій про зустрічі Путіну не робив. Ми всі сприймали те, що він пропонує прямі перемовини з Україною. Чому він їх запропонував? Тому що він не хотів припинення вогню. Насправді Путін може не зустрічатись з нами, щоб зупинити вогонь, а лише погодитись на припинення вогню. Були ж відповідні спроби на Великдень, і ми не зустрічались і не домовлялись. Він сказав, що Росія не буде атакувати Україну. Там половина брехні була, але дійсно зменшення обстрілів відбулось. Тобто ми не зустрічались, він оголосив про припинення вогню, і ми вирішили, що теж будемо діяти дзеркально", - заявив Зеленський.Президент наголосив, що російський диктатор Путін намагається відтермінувати санкції США й намагається продемонструвати зацікавленість у переговорах."Усі наші партнери говорили, щоб ми підтримали пропозицію Путіна про припинення вогню на Великдень. Ми це підтримали. Теж саме Путін може зробити й зараз. Просто вийти й сказати, що вони готові до припинення вогню на 30 днів. Можна навіть не зустрічатись. Натомість він намагається відтермінувати санкції США і хоче показати, що він конструктивний та готовий до перемовин, але в нього багато різних питань, які вони готові обговорити на цих переговорах. Ми готові, президент Трамп це підтримав. І як би ми не відносились один до одного, це надія всього світу, що велика війна нарешті може закінчитись", - додав президент.Переговори з РФ у Туреччині: що відомоПід час нічного звернення 11 травня російський диктатор Володимир Путін заявив, що нібито налаштований на прямі переговори з українською стороною в Туреччині вже наступного тижня. Водночас він проігнорував ідею 30-денного перемир'я. На це американський лідер Дональд Трамп заявив, що продовжить працювати з обома сторонами, а майбутній тиждень буде "великим".12 травня в уряді Німеччини заявили: якщо Росія не погодиться на припинення вогню в Україні до кінця доби, європейські партнери запустять процес підготовки нових санкцій. Натомість у Кремлі сказали, що "мова ультиматумів для Росії неприйнятна".Радник глави офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Зеленський 15 травня в Туреччині не зустрічатиметься з будь-яким іншим представником РФ, крім диктатора Володимира Путіна. Пізніше сам президент підтвердив, що особисто полетить у Туреччину для зустрічі з Путіним.Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що на перемовинах у Стамбулі з Києвом повинні визнати "реалії на землі", зокрема - входження у склад Росії тимчасово окупованих територій України.Президент Зеленський розповів, що в разі перемовин 15 травня в Туреччині з російським диктатором  буде говорити про повне припинення вогню та обмін усіх полонених.Увечері 14 травня Російська Федерація оприлюднила склад своєї делегації для переговорів з Україною в Стамбулі. Речник російського диктатора Дмитро Пєсков пізніше заявив, що Володимир Путін не буде присутній під час переговорів. 
we.ua - Не обовʼязково проводити зустрічі, щоб припинити вогонь на 30 днів, - Зеленський
Еспресо on espreso.tv
"Російська делегація готова до компромісів на переговорах", - помічник Путіна Мединський
Про це він сказав журналістам 15 травня, повідомляє ТАСС.За словами Мединського, російська сторона готова до відновлення переговорного процесу в Стамбулі, перерваного у 2022 році."Готові до обговорення та до відновлення ходу стамбульських переговорів, готові до можливих компромісів та їхнього обговорення", - заявив він."У нас робочий настрій", - додав Мединський.Як пише РИА Новости, раніше Мединський зауважив, що "сенс цих переговорів – вийти на усунення першопричин конфлікту і побудову міцного миру".Пізніше Мединський виступив із пресконференцією, на якій заявив, що зустріч в Стамбулі є "продовженням" переговорів з Україною 2022 року. За його словами, завдання делегації Росії у Стамбулі - "встановлення довгострокового миру та усунення причин конфлікту". Переговори з РФ у Туреччині: що відомоПід час нічного звернення 11 травня російський диктатор Володимир Путін заявив, що нібито налаштований на прямі переговори з українською стороною в Туреччині вже наступного тижня. Водночас він проігнорував ідею 30-денного перемир'я. На це американський лідер Дональд Трамп заявив, що продовжить працювати з обома сторонами, а майбутній тиждень буде "великим".12 травня в уряді Німеччини заявили: якщо Росія не погодиться на припинення вогню в Україні до кінця доби, європейські партнери запустять процес підготовки нових санкцій. Натомість у Кремлі сказали, що "мова ультиматумів для Росії неприйнятна".Радник глави офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Зеленський 15 травня в Туреччині не зустрічатиметься з будь-яким іншим представником РФ, крім диктатора Володимира Путіна. Пізніше сам президент підтвердив, що особисто полетить у Туреччину для зустрічі з Путіним.Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що на перемовинах у Стамбулі з Києвом повинні визнати "реалії на землі", зокрема - входження у склад Росії тимчасово окупованих територій України.Президент Зеленський розповів, що в разі перемовин 15 травня в Туреччині з російським диктатором  буде говорити про повне припинення вогню та обмін усіх полонених.Увечері 14 травня Російська Федерація оприлюднила склад своєї делегації для переговорів з Україною в Стамбулі. Речник російського диктатора Дмитро Пєсков пізніше заявив, що Володимир Путін не буде присутній під час переговорів російської та української делегацій у Туреччині 15 травня. 
we.ua - Російська делегація готова до компромісів на переговорах, - помічник Путіна Мединський
Межа on mezha.net
Українська делегація в Стамбулі: переговори з Росією про припинення вогню 2025
15 травня 2025 року українська делегація, очолювана міністром оборони Рустемом Умєровим, вирушила до Стамбула для проведення переговорів з Росією. У складі делегації також будуть військові та розвідники. Основною темою обговорення стане безумовне припинення вогню, про що Умєров повідомив під час брифінгу в Туреччині. Президент України Володимир Зеленський зазначив, що кремлівський лідер Володимир Путін не прибуде […] Тhе роst Українська делегація в Стамбулі: переговори з Росією про припинення вогню 2025 fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Українська делегація в Стамбулі: переговори з Росією про припинення вогню 2025
Межа on mezha.net
Зеленський закликає Путіна до особистих переговорів для миру
Володимир Зеленський, президент України, звернувся до Володимира Путіна, президента Росії, з пропозицією провести особисті переговори. Він підкреслив важливість прояву справжнього лідерства для завершення війни. Цю заяву було зроблено під час пресконференції в Анкарі 15 травня 2025 року. Зеленський зазначив: «Лідер Кремля має продемонструвати своє лідерство. Якщо він готовий до переговорів – давайте зустрічатись. Без жодних […] Тhе роst Зеленський закликає Путіна до особистих переговорів для миру fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Зеленський закликає Путіна до особистих переговорів для миру
Еспресо on espreso.tv
"Ми ж не можемо бігати по всьому світу й шукати людину": Зеленський вважає відсутність Путіна та склад делегації РФ неповагою до США і Туреччини
Про це Зеленський сказав на пресконференції в Анкарі. "Я вважаю, що лідер Кремля повинен продемонструвати своє лідерство. Якщо він готовий до перемовин, треба зустрічатися без будь-яких умов тощо. Так не може бути: ми зараз в Анкарі, прилетіли сюди, після цього відправляємо групу в Стамбул. Тут його немає, у Стамбулі його немає. Ми ж не можемо бігати по всьому світу й шукати людину", - заявив президент України. Зеленський вважає, що відсутність у Росії чіткої адженди й високого рівня делегації є особистою неповагою до президента Туреччини Реджепа Ердогана й очільника США Дональда Трампа. "Я не говорю, що росіяни не поважають нас, це і так зрозуміло, у нас це дзеркально, так. Але тут це неповага до Ердогана, неповага до Трампа. Трамп відправляє велику групу людей, держсекретар Рубіо… Сторони війни хто - Росія і Україна. Держсекретар Рубіо - є, міністр закордонних справ Туреччини - є, очільник МЗС України Сибіга - є. Де відповідні люди від РФ? Це неповага і до США, і до Туреччини", - підсумував він.Переговори з РФ у Туреччині: що відомоПід час нічного звернення 11 травня російський диктатор Володимир Путін заявив, що нібито налаштований на прямі переговори з українською стороною в Туреччині вже наступного тижня. Водночас він проігнорував ідею 30-денного перемир'я. На це американський лідер Дональд Трамп заявив, що продовжить працювати з обома сторонами, а майбутній тиждень буде "великим".12 травня в уряді Німеччини заявили: якщо Росія не погодиться на припинення вогню в Україні до кінця доби, європейські партнери запустять процес підготовки нових санкцій. Натомість у Кремлі сказали, що "мова ультиматумів для Росії неприйнятна".Радник глави офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Зеленський 15 травня в Туреччині не зустрічатиметься з будь-яким іншим представником РФ, крім диктатора Володимира Путіна. Пізніше сам президент підтвердив, що особисто полетить у Туреччину для зустрічі з Путіним.Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що на перемовинах у Стамбулі з Києвом повинні визнати "реалії на землі", зокрема - входження у склад Росії тимчасово окупованих територій України.Президент Зеленський розповів, що в разі перемовин 15 травня в Туреччині з російським диктатором  буде говорити про повне припинення вогню та обмін усіх полонених.Увечері 14 травня Російська Федерація оприлюднила склад своєї делегації для переговорів з Україною в Стамбулі. Речник російського диктатора Дмитро Пєсков пізніше заявив, що Володимир Путін не буде присутній під час переговорів.15 травня Зеленський заявив, що відправить делегацію на переговори. Її очолить міністр оборони України Рустем Умєров. Президент наголосив, що основною ціллю перемовин є припинення вогню в Україні. Натомість делегація України продовжить свій візит у п'ятницю, 16 травня.
we.ua - Ми ж не можемо бігати по всьому світу й шукати людину: Зеленський вважає відсутність Путіна та склад делегації РФ неповагою до США і Туреччини
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Путін не прийде без мене": Трамп про провал переговорів у Туреччині
Президент США Дональд Трамп заявив, що прогрес у мирних переговорах між Україною та Росією є малоймовірним без його особистої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це він сказав у розмові з журналістами на борту літака Аіr Fоrсе Оnе. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Участь Путіна в переговорах передчасна - заява Кремля Відповідаючи на запитання щодо складу російської делегації в Стамбулі, Трамп зауважив, що не має достатньої інформації, тому нічим не розчарований."Нічого не відбудеться, доки я не зустрінуся з Путіним", - наголосив американський лідер. У Кремлі тим часом заявили, що підготовка до такої зустрічі наразі не ведеться. "Це питання поки не узгоджувалося на практичному рівні", - зазначив речник президента РФ Дмитро Пєсков у коментарі російським ЗМІ. Раніше Трамп уже коментував відсутність Путіна на переговорах у Туреччині, заявивши, що це не стало для нього несподіванкою. "Навіщо йому їхати, якщо там немає мене? Я не думав, що Путін з'явиться без моєї присутності", - підкреслив він. Україна разом із партнерами закликала Росію до повного 30-денного режиму тиші з 12 травня. У разі відмови Європейський Союз пригрозив запровадити проти Москви нові жорсткі санкції. У відповідь Путін заявив, що Росія не приймає ультиматумів і запропонував поновити мирні переговори 15 травня в Стамбулі, де посередницьку роль згодилася відіграти Туреччина. Президент України Володимир Зеленський висловив готовність до перемовин та особистої зустрічі з Путіним. Однак Кремль відправив у Стамбул чиновників низького рівня на чолі з Володимиром Мединським - помічником Путіна, який вже був задіяний у перемовинах 2022 року.
we.ua - Путін не прийде без мене: Трамп про провал переговорів у Туреччині
УНІАН on unian.ua
Чи піде Україна на переговори з РФ без припинення вогню: Зеленський дав відповідь
Якщо домовитися 15 травня про припинення вогню на рівні технічних груп можливо - Україна не буде проти, заявив президент.
we.ua - Чи піде Україна на переговори з РФ без припинення вогню: Зеленський дав відповідь
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules