Search trend "іван гаврилюк"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Військових, які воюють із 2022 року, почнуть поступово повертати додому - Міноборони
Українські військовослужбовці, які беруть участь у бойових діях від початку повномасштабного вторгнення Росії, поступово повертатимуться з передової. Про це 18 квітня під час години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк. "Завершується робота над механізмом, який дозволить за наявності необхідного людського ресурсу поступово ротаційно виводити з фронту військових, що несуть службу з 2022 року", - зазначив Гаврилюк. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні поки неможливо ухвалити закон про демобілізацію - нардеп За його словами, ключовою умовою реалізації цього плану є підготовка та заміна нинішніх підрозділів новими силами. Йдеться, зокрема, про доукомплектування армії новобранцями за контрактом, зокрема у віковій категорії 1824 роки. "Бусифікація - це ганебне явище, і ми робимо все, щоб цього уникнути", - наголосив генерал, маючи на увазі надмірне виснаження особового складу без ротації. У Міністерстві також повідомили, що для поповнення бойових підрозділів вже функціонують понад 50 рекрутингових центрів по всій країні. Крім того, ведеться робота із залучення іноземних добровольців до виконання завдань у районах бойових дій. Зазначимо, що того ж дня уряд звільнив Івана Гаврилюка з посади першого заступника міністра оборони. Міністерство оборони України обіцяло завершити роботу над законопроєктом про визначення порядку та умов звільнення військовослужбовців зі служби до 18 грудня 2024 року. Міноборони просить парламентський комітет з питань нацбезпеки, оборони і розвідки відтермінувати строки підготовки законопроєкту про демобілізацію до 18 березня 2025 року. Розроблений на цей час законопроєкт не підтримали у Генеральному штабі ЗСУ - аргументуючи тим, що його внесення на розгляд ВР можливе лише за умови накопичення на військовому обліку в ТЦК та СП достатньої кількості військово-навченого ресурсу та залучення громадян на службу до ЗСУ в задовільних обсягах.
we.ua - Військових, які воюють із 2022 року, почнуть поступово повертати додому - Міноборони
Ротація на фронті: в Міноборони розповіли, за яких умов планують замінювати військових, що воюють з 2022 року
Про це заявив ексзаступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, передає Укрінформ.Наразі завершується розробка механізму, який дозволить за потреби забезпечити надходження необхідного людського ресурсу для підготовки та ротації військових, що виконують завдання в зоні бойових дій. Першочергово процес поступової заміни стосуватиметься тих військовослужбовців, хто перебуває на фронті з 2022 року.Це стане можливим лише за умови достатньої кількості людських ресурсів для забезпечення підготовки та ротації діючих підрозділів.Гаврилюк назвав бусифікацію "ганебним явищем". За його словами, відомство робить "усе, щоб уникнути цього".Він додав, що проводиться робота для поповнення підрозділів на передовій. Розглядається можливість створення підрозділів з військовослужбовців, які підписали контракт "18-24". Також відкриті рекрутингові центри і проводиться робота щодо залучення до бойових дій іноземців."В нас на сьогодні вже діє більше 50 рекрутингових центрів по областях і містах України для залучення на добровільній основі також громадян України. Робота в цьому напрямку ведеться", - наголосив Гаврилюк.Читайте також: Мобілізація у квітні 2025 року: чи буде посилена та кого можуть призватиЗазначимо, у пʼятницю, 18 квітня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про звільнення генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка з посади першого заступника міністра оборони. Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров на своїй сторінці у Fасеbооk. Він подякував Івану Юрійовичу за роботу та сказав, що генерал-лейтенант залишається частиною команди. Найближчим часом буде оголошено про нову сферу відповідальності посадовця.Нагадаємо, 16 квітня Верховна Рада підтримала продовження загальної мобілізації та воєнного стану в Україні ще на 90 діб. 
we.ua - Ротація на фронті: в Міноборони розповіли, за яких умов планують замінювати військових, що воюють з 2022 року
«Бусифікація — це ганебне явище». У Міноборони розповіли про перспективи виведення з фронту військових, які воюють із 2022-го
Українських військовослужбовців, які беруть участь у боях проти військ країни-агресора РФ із 2022 року, поступово виводитимуть із фронту. Про це перед відходом з посади заявив перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.
we.ua - «Бусифікація — це ганебне явище». У Міноборони розповіли про перспективи виведення з фронту військових, які воюють із 2022-го
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Іван Гаврилюк залишається в команді Міноборони: що відомо
Іван Гаврилюк залишається в команді Міноборони: що відомоМіністр оборони Рустем Умєров заявив, що генерал-лейтенант Іван Гаврилюк продовжить роботу в команді. Незабаром буде оголошено про його нову посаду та сферу відповідальності.
we.ua - Іван Гаврилюк залишається в команді Міноборони: що відомо
Генерал-лейтенант Гаврилюк залишиться у команді Міноборони, - Умєров
Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, якого Кабмін звільнив з посади першого заступника міністра, продовжить роботу в команді Міністерства оборони.
we.ua - Генерал-лейтенант Гаврилюк залишиться у команді Міноборони, - Умєров
Іван Гаврилюк повідомив про звільнення з посади заступника міністра оборони
Іван Гаврилюк повідомив про звільнення з посади заступника міністра оборони
Перший заступник Умєрова йде з посади – ЗМІ
Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк залишає посаду заступника міністра оборони за власним бажанням.
Заступник Умєрова Гаврилюк звільняється
Перший заступник міністра оборони Рустема Умєрова генерал-лейтенант Іван Гаврилюк звільняється за власним бажанням. Він сказав про це у коментарі "Суспільному". Мотивів звільнення Гаврилюк не назвав. Деталей теж не надав. 7 березня уряд поповнив склад Наглядової ради Агенції оборонних закупівель (АОЗ) двома новими членами. До неї увійшли Іван Гаврилюк і Станіслав Гайдер. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандальні зміни Умєрова до статутів АОЗ та ДОТ можуть заблокувати закупівлю озброєння Гайдер раніше обіймав посаду заступника міністра оборони. Він відповідав за інституційний розвиток міністерства та має досвід у сфері антикорупційної діяльності. Гаврилюк у Міноборони координував питання оборонних закупівель. 17 травня 2024 року його призначили першим заступником міністра оборони. Зміни до статутів АОЗ і ДОТ викликали гостру критику з боку експертів та громадських організацій, зокрема голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. На його думку, такі нововведення фактично знищують незалежність цих структур і відкривають нові можливості для корупційних схем.
Іван Гаврилюк звільняється з посади першого заступника Міністра оборони, — ЗМІ
Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк звільняється за власним бажанням з посади першого заступника міністра оборони України.
Один із заступників міністра оборони залишить посаду: що відомо
Заступник очільника Міністерства оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк вирішив піти зі своєї посади.
Перший заступник Умєрова генерал Гаврилюк йде з посади — Суспільне
Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк залишає посаду першого заступника міністра оборони Рустема Умєрова за власним бажанням. Про це він сказав у коментарі Суспільному у п’ятницю, 11 квітня.
Міноборони розробило новий механізм ротації на фронті, - нардеп Веніславський
Про це розповів народний депутат від "Слуги Народу",  член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в ефірі "Радіо Свобода"."Це якраз той механізм, про який також зазначає в своєму зверненні міністр оборони, розроблений механізм ротації: після 90 днів участі безпосередньо в бойових діях, людина має право на відпочинок, знову ж таки, протягом декількох місяців. Це та альтернатива звільненню чи встановлення чітких термінів служби… Пан Умєров говорить, що ці рекомендації вже розроблені, будемо очікувати", - сказав нардеп.Поки ще невідомо, коли цей механізм набуде чинності. Інформації, щодо того скільки місяців буде виділено на відпочинок військових Веніславський також не назвав."Це має бути директива: або рішення ставки, або наказ головнокомандувача", - сказав нардеп. Він пояснив, що на законодавчому рівні вони  не можуть врахувати специфіку бойових дій, зокрема визначити конкретну кількість особового складу, яка може бути звільнена.Окрім цього Веніславський зазначив, що ухвалення такого закону спричинить звільнення багатьох військових, а в умовах, коли Росія тисне на різних напрямках, таке рішення призведе до поганих наслідків."Тому на цей момент говорити про те, що ми цей законопроєкт отримаємо, і він буде проголосований, це, як я вже неодноразово вам говорив, надто оптимістично", - додав він.9 січня Верховна Рада ухвалила рішення продовжити до 1 березня 2025 року термін, протягом якого військовослужбовці, які самовільно залишили частину, можуть добровільно повернутися на службу без наслідків.Згодом перший заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк заявив, що для фіналізації законопроєкту про демобілізацію та його направлення на розгляд до Верховної Ради потрібно ще як мінімум три місяці.За період з 29 листопада 2024 року до 1 березня 2025 року до лав Збройних Сил України повернулося близько 21 100 військовослужбовців, завдяки закону про СЗЧ. 
we.ua - Міноборони розробило новий механізм ротації на фронті, - нардеп Веніславський
Кабмін призначив нових членів наглядової ради Агенції оборонних закупівель
Про це повідомило Міністерство оборони України.Як представники держави, за поданням міністра оборони,  до складу Наглядової ради увійшли Іван Гаврилюк - перший заступник міністра оборони, а також Станіслав Гайдер - ексзаступник міністра оборони."Їхня експертиза сприятиме ефективній та прозорій роботі Агенції оборонних закупівель, яка є ключовим інструментом для забезпечення Сил оборони України", - написало МОУ.І додали, що Міноборони продовжуватиме реформу оборонних закупівель, щоб "українська армія отримувала необхідне оперативно, якісно та відповідно до сучасних стандартів".Що відомо про кадрові зміни в АОЗУ жовтні 2023 року Арсена Жумаділова призначили на посаду гендиректора Державного оператора тилу. 24 січня цього року міністр оборони України Рустем Умєров оголосив про кадрові зміни та перезапуск наглядової ради Агенції оборонних закупівель через "провалену роботу". Тоді він повідомив, що АОЗ очолить Арсен Жумаділов.Наприкінці січня стало відомо, що Міністерство оборони не продовжуватиме контракт з Мариною Безруковою, яка на той час була головою Агенції. Тимчасове виконання обов'язків керівника АОЗ поклали на Жумаділова.6 березня Арсен Жумаділов завершив роботу на посаді гендиректора Державного оператора тилу і його призначили на посаду директора Агенції оборонних закупівель.     
we.ua - Кабмін призначив нових членів наглядової ради Агенції оборонних закупівель
Міноборони: уряд погодив кандидатури двох нових членів наглядової ради АОЗ
За даними Міноборони, до складу Наглядової ради як представники держави увійшли Іван Гаврилюк та Станіслав Гайдер
we.ua - Міноборони: уряд погодив кандидатури двох нових членів наглядової ради АОЗ
Хто замість Чмута: Кабмін затвердив нових членів наглядової ради Агенції оборонних закупівель МОУ
Кабінет Міністрів України затвердив нових членів наглядової ради Агенції оборонних закупівель Міністерства оборони. Про це в п’ятницю, 7 березня, повідомили в пресслужбі Міноборони України. За поданням міністра оборони до складу наглядової ради як представники держави увійшли Іван Гаврилюк та Станіслав Гайдер. Іван Гаврилюк – генерал-лейтенант, перший заступник міністра оборони, член Ставки Верховного Головнокомандувача ЗСУ, фахівець […] Тhе роst Хто замість Чмута: Кабмін затвердив нових членів наглядової ради Агенції оборонних закупівель МОУ fіrst арреаrеd оn Новинарня.
we.ua - Хто замість Чмута: Кабмін затвердив нових членів наглядової ради Агенції оборонних закупівель МОУ
Україна отримає новий пакет допомоги від Польщі найближчим часом, - Міноборони
Про це інформує Міноборони України.Перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк провів зустріч із державним секретарем міністра національної оборони Республіки Польщі Павелом Залєвські. Посадовці обговорили потреби Сил оборони України та ключові напрями співпраці у військовій сфері.Під час зустрічі українські посадовці ознайомили польських партнерів з поточною ситуацією на полі бою та першочерговими запитами українських військових. Гаврилюк повідомив, що серед наших пріоритетних потреб залишається посилення спроможностей ППО та забезпечення боєприпасами калібру 155 мм. Він також підкреслив важливість розширення співпраці між підприємствами оборонно-промислового комплексу країн.Своєю чергою Залєвські підтвердив подальшу всебічну підтримку України в боротьбі з агресором та висловив наміри Польщі приєднатися до "коаліції охочих", націленої на забезпечення майбутнього миру в Україні."Ми віддані підтримці України. Ми розуміємо, що безпека і суверенітет України, міцність її Сил оборони є ключовим елементом безпеки Європи та Польщі. Ми підтримуємо створення "коаліції охочих" в Європі. Ми будемо її частиною, однак ми не відправлятимемо свої війська до України. Наша роль полягатиме в забезпеченні логістики та відповідної інфраструктури", - зазначив державний секретар міністра національної оборони Польщі.Крім того, він повідомив, що вже підготовлено новий пакет військової допомоги, його постачання розпочнеться найближчим часом.Сторони також обмінялися думками щодо розвитку геополітичної ситуації та її впливу на оборонні спроможності України та Європи."Сьогодні відбуваються динамічні події не тільки в історії України та Європи, але й світу. Ми  маємо бути готовими до всіх викликів. Від нас залежить доля майбутніх поколінь - як в Україні, так і в Польщі", - зазначив Гаврилюк.Наприкінці зустрічі перший заступник міністра оборони України ще раз висловив вдячність народу та уряду Польщі за надану значну військову та гуманітарну допомогу.Європа може захистити Україну та саму себе, оскільки має більше населення, військових, бойових літаків та артилерії, ніж у США, Росії чи Китаю, заявив прем'єр Польщі Дональд Туск.
we.ua - Україна отримає новий пакет допомоги від Польщі найближчим часом, - Міноборони
"Про демобілізацію не йшлося": нардеп Федієнко розповів, що Міноборони не подавало в парламент жодних пропозицій
Про це повідомив народний депутат Олександр Федієнко, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, передає кореспондентка Еспресо Катерина Галко.Він пояснив, що консультаційні зустрічі з робочою групою Міністерства оборони були - вони пропонували три типи законопроєктів, які стосувалися більшої частини механізму ротації і відновлення, але, як каже нардеп, "про демобілізацію у цих законопроєктах мови не йшло"."Тому станом на зараз у Комітеті з національної безпеки, оборони та розвитку немає жодної законодавчої позиції від Міністерства оборони. Ті, що про ротацію також поки ще не надійшли, бо над ними ще Міністерство оборони працює. Ми надали свої відповіді зауваження пропозиції від Комітету у рамках робочої групи, але поки що фідбек ми не отримали", - додав Федієнко.У законопроєкті, який має визначити умови та порядок звільнення військовослужбовців зі служби, основну увагу зосереджено на ротації підрозділів, які перебувають на першій лінії. Щодо демобілізації ведуться дискусії, повідомив народний депутат, секретар парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки полковник СБУ Роман Костенко.На початку січня перший заступник міністра оборони України генерал Іван Гаврилюк заявив, що для доопрацювання та передачі у Верховну Раду законопроєкту про демобілізацію потрібно ще хоча б 3 місяці.
we.ua - Про демобілізацію не йшлося: нардеп Федієнко розповів, що Міноборони не подавало в парламент жодних пропозицій

What is wrong with this post?