Search trend "наступ"

Sign up, for leave a comments and likes
Еспресо on espreso.tv
Буде масштабування театру бойових дій: військовий експерт Снєгирьов спрогнозував, чого очікувати після "перемир'я"
Таку думку він висловив в етері Еспресо."Після закінчення "перемир'я" слід очікувати загострення ситуації на лінії бойового зіткнення. До початку оголошення триденного "перемир'я" була різка активізація боєзіткнень на лінії фронту. Якщо за тиждень до цього у зведеннях Генштабу ЗСУ повідомлялося про 120-130 бойових зіткнень на добу, то останніми днями – 270. Це свідчить, що противник намагався прорвати нашу оборону, покращити своє тактичне становище, а за рахунок цього триденного "перемир'я" підтягнути оперативні резерви поза зоною ураження українських БПЛА та інших засобів, щоб надалі розширити наступ на позиції Сил оборони України із загрозою виходу на Дніпропетровську область", - прокоментував Дмитро Снєгирьов.На його думку, після цього "перемир'я" слід очікувати ескалацію напруженості на Покровському, Торецькому та Новопавлівському напрямках. Стратегічне завдання окупантів – вихід на адміністративні кордони Дніпропетровської області."Генштаб ЗСУ повідомляв, що під час "перемир'я" відбувалося понад 150 бойових зіткнень. Відповідно, активність російських окупантів не знижувалася. Ба більше, на окремих ділянках, зокрема на Покровському напрямку, загарбники намагалися перехопити тактичну ініціативу: бої в районі населеного пункту Шевченко, який вже на 70% контролюється ворогом. Противник буде посилювати тиск на цьому напрямку, розуміючи, що це є загрозою флангового охоплення Сил оборони України на Покровському напрямку. Слід сказати, що відстань від Шевченка до Покровська – приблизно 2,5 км", - зауважив військовий експерт.За його словами, окупанти будуть намагатися вийти на трасу Покровськ – Костянтинівка. Відповідно, є загроза флангового охоплення позицій Сил оборони України на Покровському напрямку, також загроза – вихід на Костянтинівку."Буде масштабування театру бойових дій. На мій погляд, основний театр бойових дій буде перенесений саме на Слов'янсько-Краматорську агломерацію", - резюмував Снєгирьов. 8 травня Генштаб ЗСУ повідомляв, що протягом минулої доби на російсько-українському фронті відбулося 196 бойових зіткнень. На Покровському напрямку Сили оборони відбили 61 ворожу атаку. 
we.ua - Буде масштабування театру бойових дій: військовий експерт Снєгирьов спрогнозував, чого очікувати після перемир'я
New Voice on sport.nv.ua
«Через місяць Росія пішла в наступ». Хокеїстам з РФ заборонили повертатися до українського клубу після окупації Донбасу у 2014 році
Хокеїст збірної України Ілля Коренчук згадав початок російської окупації частини Луганської та Донецької областей.
we.ua - «Через місяць Росія пішла в наступ». Хокеїстам з РФ заборонили повертатися до українського клубу після окупації Донбасу у 2014 році
Детектор медіа on detector.media
Все є, крім волі до перемоги: чому бюджет 2025 не працює на наступ
Чому, попри рекордні оборонні витрати, Україна досі не має воєнної економіки.
we.ua - Все є, крім волі до перемоги: чому бюджет 2025 не працює на наступ
Новини.Live on novyny.live
Російський наступ на південь України було зірвано, — Братчук
КоментаріUA on society.comments.ua
Він буде одним з найважчих за всю війну: коли Росія розпочне наступ
Росія зосереджена на літній наступальній кампанії
we.ua - Він буде одним з найважчих за всю війну: коли Росія розпочне наступ
we.ua on we.ua
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
УНІАН on unian.ua
Новий наступ ЗСУ у Курській області: експерт розкрив, що там відбувається
РФ продовжує утримувати близько 60 тисяч своїх військових на кордоні з Україною, розповів Андрій Крамаров.
we.ua - Новий наступ ЗСУ у Курській області: експерт розкрив, що там відбувається
Gazeta.ua on gazeta.ua
Сирський: Кремль не погоджується навіть на базове припинення вогню
Україна залишається відкрита до пошуку мирного вирішення війни, проте навіть базова пропозиція про 30-денне припинення вогню зустрічає спротив з боку Росії. Про це заявив головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський під час відеоконференції з головою Військового комітету ЄС генералом Робертом Брігером. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попри режим тиші, бої не припиняються: окупанти прориваються до Дніпропетровщини - ЗСУ Сирський поінформував європейського колегу про ситуацію на передовій, зокрема про реорганізацію української армії та її перехід до нової корпусної структури. "Ми прагнемо миру та відкриті до всіх форматів, які можуть до нього привести. Але Росія блокує навіть наші наймінімальніші ініціативи - зокрема запропоноване 30-денне припинення вогню", - підкреслив він. Сирський наголосив, що у таких умовах підтримка, принциповість і єдність міжнародних партнерів залишаються вирішальними для досягнення справедливого й сталого миру. У свою чергу міністр закордонних справ України Андрій Сибіга також заявив, незважаючи на гучні заяви Володимира Путіна про припинення вогню, російські війська продовжують масштабний наступ по всій лінії фронту. "Щойно мав розмову з українським військовим командуванням, яке надало оновлену інформацію про ситуацію на передовій. Як і передбачалося, так зване "припинення вогню", оголошене Кремлем, виявилось цинічною виставою", - зазначив Сибіга.
we.ua - Сирський: Кремль не погоджується навіть на базове припинення вогню
Gazeta.ua on gazeta.ua
Попри режим тиші, бої не припиняються: окупанти прориваються до Дніпропетровщини - ЗСУ
Попри гучні заяви Кремля про припинення вогню до Дня перемоги, російські війська продовжують активні бойові дії на кількох напрямках фронту. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" майор Віктор Трегубов у прямому ефірі національного телемарафону. За його словами, ворог зменшив активність на окремих ділянках, однак на низці напрямків зокрема Покровському, Торецькому, Лиманському, Вовчанському, Краматорському та Новопавлівському - тривають інтенсивні обстріли та штурми. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Режим припинення вогню не працює: Росія атакує по всій лінії фронту "Про жодне реальне перемир'я не йдеться. Навіть з опівночі, коли Кремль оголосив так зване припинення вогню, противник продовжував наступальні дії - зокрема у Вовчанську, Часовому Яру, Торецьку, Щербинці, а також по всьому фронту на Покровському й Новопавлівському напрямках", - підкреслив Трегубов. Він зазначив, що найбільш напружена ситуація залишається на Покровському напрямку. Там українські війська ведуть запеклі оборонні бої. Росіяни намагаються прорватися на захід від Покровська, атакують трасу Покровськ - Костянтинівка і прагнуть ускладнити логістику між населеними пунктами. "Мета ворога або перерізати транспортні шляхи, або просунутися у бік Павлограда, посилюючи тиск на наші позиції з боку Новопавлівського напрямку. Але станом на зараз їм це не вдається. Як і не вдасться реалізувати свої плани до 9 травня", - підсумував речник. У свою чергу міністр закордонних справ України Андрій Сибіга також заявив, незважаючи на гучні заяви Володимира Путіна про припинення вогню, російські війська продовжують масштабний наступ по всій лінії фронту. "Щойно мав розмову з українським військовим командуванням, яке надало оновлену інформацію про ситуацію на передовій. Як і передбачалося, так зване "припинення вогню", оголошене Кремлем, виявилось цинічною виставою", - зазначив Сибіга.
we.ua - Попри режим тиші, бої не припиняються: окупанти прориваються до Дніпропетровщини - ЗСУ
Gazeta.ua on gazeta.ua
Режим припинення вогню не працює: Росія атакує по всій лінії фронту
Незважаючи на гучні заяви Володимира Путіна про припинення вогню, російські війська продовжують масштабний наступ по всій лінії фронту. Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на своїй сторінці в соцмережі Х. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії оголосили про початок триденного перемир'я з Україною "Щойно мав розмову з українським військовим командуванням, яке надало оновлену інформацію про ситуацію на передовій. Як і передбачалося, так зване "припинення вогню", оголошене Кремлем, виявилось цинічною виставою", - зазначив Сибіга. За його словами, лише з опівночі до полудня ініційована Росією тиша обернулася 734 порушеннями режиму припинення вогню та 63 штурмовими операціями, з яких 23 ще тривають. Також зафіксовано 586 атак на позиції ЗСУ, більшість із застосуванням важкого озброєння, 176 ударів FРV-дронів і 10 авіаударів із використанням 16 керованих авіабомб. Глава МЗС наголосив, що українські сили реагують на кожну агресивну дію та оперативно передають детальну інформацію про порушення режиму припинення вогню міжнародним партнерам зокрема США, ЄС та іншим державам і організаціям. "Ми не дамо Путіну ввести світ в оману, особливо коли він не дотримується навіть власних слів", - підкреслив Сибіга. Водночас він підтвердив готовність України до щонайменше 30-денного повного припинення бойових дій, якщо воно буде реальним і дозволить створити умови для мирного діалогу та пошуку справедливого й сталого врегулювання. Російський диктатор Володимир Путін анонсував тимчасове припинення вогню з 8 по 11 травня - на період святкування "Дня перемоги" в Росії. Проте у США скептично сприйняли цю ініціативу. Спецпредставник президента США Кіт Келлог наголосив, що Вашингтон зацікавлений у повноцінному та тривалому припиненні бойових дій, а не тимчасових кроках. У британській розвідці також розцінили "перемир'я" як тактичний хід, покликаний створити видимість готовності до діалогу й водночас обмежити дії українських сил, не завдаючи шкоди власним позиціям на фронті.
we.ua - Режим припинення вогню не працює: Росія атакує по всій лінії фронту
Главком on glavcom.ua
«Путінське «парадне перемир'я» виявилося фарсом». Сибіга повідомив про наступ росіян
З опівночі до опівдня Російська Федерація здійснила 734 порушення режиму припинення вогню
we.ua - «Путінське «парадне перемир'я» виявилося фарсом». Сибіга повідомив про наступ росіян
УНІАН on unian.ua
Російське "перемир’я" непомітне: у ЗСУ розповіли про ситуацію на фронті
Російські окупанти продовжують наступ на ряді напрямків.
we.ua - Російське перемир’я непомітне: у ЗСУ розповіли про ситуацію на фронті
КоментаріUA on society.comments.ua
У РФ влаштували істерику через те, що ЗСУ пішли у наступ: подробиці
У Росії стверджують, що ЗСУ у перший день путінського перемир'я пішли у наступ
we.ua - У РФ влаштували істерику через те, що ЗСУ пішли у наступ: подробиці
Еспресо on espreso.tv
Скандал в оборонних закупівлях: три компанії з сумнівним бекграундом намагаються відсудити в держави гроші
Компанії, що не виконали свої зобов’язання або поставили товар сумнівної якості, ідуть в юридичний наступ: вимагають оплату, примушують приймати продукцію або навіть намагаються стягнути десятки мільйонів гривень з бюджету.Цей парадокс ставить під загрозу не лише ефективність оборонного забезпечення, а й саму логіку державних закупівель. Замість того щоб відповідати за зриви, недоброчесні постачальники намагаються перетворити судову систему на інструмент збагачення. І роблять це в той час, коли на фронті бійці потребують амуніції, форми й спорядження. Розберемо три приклади таких судів сумнівних постачальників проти держави. "Альфа Секʼюріті": 63 мільйони за непотріб — і ще спроба навʼязати його через суд. ТОВ "Альфа Секʼюріті" — фірма, яка за короткий проміжок часу встигла отримати державних підрядів на 171,6 млн грн. Серед предметів постачання — термобілизна, флісові светри, акумулятори для БПЛА. Уже сам асортимент викликав подив у профільного ринку: компанія демонструвала надмірну універсальність, характерну радше для посередника, а не для виробника.Як показали результати експертиз, з якими Федерація роботодавців України звернулася до Державного оператора тилу (ДОТ), якість продукції не відповідала технічним умовам. Зокрема, вироби мали низьку розтяжність тканини, натирали шкіру, а частина комплектів була взагалі непридатною для військових умов.Попри це компанія встигла отримати передплату в обсязі 63 млн грн. Після того як ДОТ ініціював процедуру розірвання угод та подав до суду позов про повернення авансу, "Альфа Секʼюріті" вчинила несподівано: подала зустрічний позов. У ньому компанія вимагала зобов’язати ДОТ… прийняти товар, який за висновками експертиз — непридатний. Справа розглядається Господарським судом Києва.Іншими словами, фірма, яка не впоралася з базовим обов’язком — постачати якісно і вчасно, тепер намагається через суд легалізувати провалене виконання контракту. Це вже не економічне непорозуміння — це прецедент. За словами відомого підприємця Олександра Соколовського, який одним із перших публічно привернув увагу до проблеми таких постачальників, ситуація типова: "Фірми, які провалюють контракти, не несуть відповідальності, а ще й отримують гроші".У випадку з "Альфою" державу поставили перед вибором: або повернення коштів через тривалу судову тяганину, або прийняття неякісного товару для фронту. Обидва варіанти — неприйнятні. І це в умовах повномасштабної війни. Зараз справа перебуває на розгляді. "ТС Трейд": не поставили — і подали до суду на 12 мільйонів. ТОВ "ТС Трейд Україна" - одна з тих компаній, які вигулькнули на ринку державних закупівель у розпал повномасштабної війни. Зареєстрована лише у 2020 році, фірма не має жодної публічної історії виробництва чи великих постачань, не володіє інфраструктурою. Але це не завадило їй укласти контракт із Державною прикордонною службою України на постачання засобів індивідуального захисту — зокрема, захисних окулярів.Контракт виявився провальним. Товар не був поставлений. ДПСУ розірвала договір і почала підготовку до юридичних дій щодо компенсації збитків. Але замість того, щоб пояснити ситуацію, ТОВ "ТС Трейд Україна" вирішила... подати до суду. У своєму позові вона вимагала не менше не більше — зобов'язати ДПСУ прийняти неякісні окуляри-маски у кількості 8500 штук та оплатити раніше поставлені неякісні окуляри-маски на суму 11,9 млн грн та ще додатково сплатити інфляцію та відсотки річних, всього понад 12,4 млн грн.У відповідь ДПСУ подала зустрічний позов на 5,27 млн грн — як штрафні санкції, пеню і відшкодування завданих збитків.Господарський суд міста Києва у своєму рішенні не дозволив постачання неякісної продукції прикордонникам і відхилив первісний позов компанії як безпідставний та задовольнив частково зустрічний позов ДПСУ: з "ТС Трейд Україна" було стягнуто 2,63 млн грн штрафних санкцій.Цей випадок — наочна ілюстрація типового шаблону дій фірм-"прокладок", які заходять на тендери через демпінг, не маючи ні складів, ні виробництва, ні досвіду. Коли ж зривають контракт, замість того щоб понести відповідальність, намагаються через суди "відбити" хоча б частину прибутку — або створити ілюзію правомірності своїх дій. "Фармінко Норд": в'єтнамські маскувальні костюми та позов на 98 мільйонів. ТОВ "Фармінко Норд" стало відомим завдяки скандалу з маскувальними зимовими костюмами (КМЗ). Компанія виграла тендер на постачання 175 тис. комплектів на 215,5 млн грн. Але замість виробництва в Україні продукцію пошили у В’єтнамі. Поставили лише 26% — і то неналежної якості. Інший контракт — на 75 тис. курток — взагалі не було виконано.Після розірвання контрактів компанія подала до суду. Позовні вимоги — визнати недійсними окремі пункти угод і стягнути з держави 98,2 млн грн. ДОТ подав зустрічний позов на 105,2 млн грн. Зараз обидва позови розглядаються. Цей кейс — класичний приклад, як відсутність перевірки виробника обертається не лише ризиком зриву постачань, а й прецедентами юридичного тиску на державу.Системна хвороба, а не винятокТри кейси — "Альфа Секʼюріті", "ТС Трейд" і "Фармінко Норд" — це не винятки. Це симптоми хворої системи. За останні три роки було десятки подібних історій, коли тендери вигравали фірми без виробничої бази, а потім або тягнули з постачанням, або постачали непотріб. І що гірше — коли їх ловлять, вони подають до суду. Такий тренд особливо цинічний на тлі масових перевірок і тиску на реальних виробників. Бо замість покарання аферистів ми бачимо, як юридично озброєні "прокладки" пробивають дірки у державному бюджеті. І роблять це відкрито — через публічні судові системи.Держава опиняється в пастці. Ресурси йдуть не на забезпечення армії, а на боротьбу з недоброчесними постачальниками у судах. Бюджет — у зоні ризику. А боєць на передовій — без форми. І водночас юридично озброєні "прокладки" отримують шанс вдруге нажитися на державі.Проблеми не тільки в конкретних договорах чи сумі збитків. Проблема в тому, що такі компанії часто не несуть репутаційних або юридичних втрат. Вони пробують знову і знову. І поки не буде системного фільтра — такі гравці завжди знайдуть шпарину в тендерах або в правовій системі.Поки фіктивні постачальники судяться з державою — фронт залишається без необхідного. Українські виробники стикаються з тиском, а підставні компанії намагаються повторно отримати вигоду з порушення зобов’язань. Якщо ми хочемо вистояти — має бути не лише перемога на фронті, а й порядок у тилу. І перший крок — захистити армію від судових аферистів. Що робити? Учасники ринку кажуть, що для уникнення таких випадків потрібен жорсткий контроль і фільтрація підрядників. Допуск до оборонних тендерів мають отримувати лише компанії з перевіреними потужностями й історією виконання держзамовлень. Крім того, необхідно повернути у процес торгів знівельовану роль Антимонопольного комітету. Адже саме АМКУ здатен оперативно реагувати на змови, фіктивні торги й шахрайські дії, не зриваючи процедуру торгів.І наостанок, про що вже раніше наголошував. Необхідно перейти на оплату бюджетних замовлень і замовлень державних підприємств на умовах покритого акредитива. Тобто, коли замовник бронює в уповноваженому банку кошти у розмірі, передбачені угодою з постачання товарів та послуг, і потім переказує їх постачальнику частинами чи у повному обсязі лише після підписання актів про прийняття їх замовником.  За таких умов не буде виникати ситуації, коли кошти у вигляді передоплати направляються постачальнику, що за формальними ознаками  виграв тендер (конкурс), але за фактом  взагалі не постачає передбачені угодами товари/послуги, або постачає не в повному обсязі чи невідповідних технічних показників і якості.ДжерелоПро автора. Борис Кушнірук, економіст, голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру.Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
we.ua - Скандал в оборонних закупівлях: три компанії з сумнівним бекграундом намагаються відсудити в держави гроші
Еспресо on espreso.tv
Віткофф провів закриту зустріч із членами Радбезу ООН. За даними ЗМІ, йшлося про ситуацію на Близькому Сході
Про це пишуть Тhе Тіmеs Оf Іsrаеl і Frаnсе24.Зазначається, що після засідання дипломати відмовилися розголошувати подробиці виступу Віткоффа."Це було конфіденційно", - сказав пакистанський посол Асим Іфтіхар Ахмад.Панамський посол Елой Альфаро де Альба назвав зустріч "неформальною, дуже цікавою, вона стосувалася різних тем, не лише Гази".У середу Віткофф також провів окрему зустріч з постійним представником Ізраїлю при ООН Дані Даноном.Після цього Данон заявив, що вони провели "важливе обговорення регіональних питань"."Ми й надалі співпрацюватимемо з нашим найсильнішим союзником – Сполученими Штатами", - додав він.Як пише Тhе Тіmеs Оf Іsrаеl, посилаючись на джерело, Віткофф проінформував Раду Безпеки ООН про новий план щодо відновлення розподілу допомоги Газі. Ініціатива з надання гуманітарної допомоги, яку минулого тижня схвалив ізраїльський уряд і яка користується підтримкою США, зазнала жорсткої критики з боку міжнародних організацій як недостатня і потенційно небезпечна, зазначають автори.За даними Ахіоs, адміністрація Трампа "веде перемовини з країнами з метою залучення фінансування для цього механізму та спонукання ООН до співпраці".  Ізраїль припинив допуск гуманітарної допомоги до Гази 2 березня після завершення першої фази угоди про припинення вогню та звільнення заручників із ХАМАС. У Єрусалимі стверджують, що значну частину допомоги, яка надходила під час шеститижневого перемир’я, ХАМАС привласнив, однак наголошують, що 650 вантажівок на день, які тоді перетинали кордон, було достатньо, щоб забезпечити населення продуктами на тривалий час.Дані та свідчення зсередини Гази свідчать про загострення продовольчої кризи. Єрусалим працює над впровадженням нової системи розподілу гумдопомоги, щоб вона не потрапила до ХАМАС.Ізраїльські посадовці досі стверджували, що мешканці Гази ще не голодують, однак минулого тижня один з представників ізраїльської влади заявив, що, за оцінками Армії оборони Ізраїлю, до початку масштабної гуманітарної катастрофи в Газі залишається лише кілька тижнів через брак їжі та медичних засобів.У понеділок, 5 травня, кабінет безпеки прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу проголосував за розширення наземного наступу на сектор Гази з метою захоплення всього анклаву і подальшого контролю над його територіями.Високопоставлений представник ХАМАС Басем Наїм заявив, що угрупування більше не зацікавлене в переговорах з Ізраїлем щодо припинення вогню та звільнення заручників, оскільки ЦАХАЛ продовжує наступ на сектор Гази.
we.ua - Віткофф провів закриту зустріч із членами Радбезу ООН. За даними ЗМІ, йшлося про ситуацію на Близькому Сході
24 Канал on 24tv.ua
Нацгвардійці зірвали "плавучий наступ" окупантів на Покровському напрямку: ефектне відео
На Покровському напрямку окупанти намагаються використовувати різні способи, щоб зайти на позиції наших оборонців, зокрема і "вплав". Але їх ефектно зупинили у цьому українські захисники. Повний текст новини
we.ua - Нацгвардійці зірвали плавучий наступ окупантів на Покровському напрямку: ефектне відео
New Voice on nv.ua
«Плавучий наступ» провалився. Спартан зірвав спробу росіян підібратися до українських позицій по воді на Покровському напрямку — відео
Бійці 3-ї бригади оперативного призначення Спартан імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України зупинили спробу російських військ здійснити «плавучий наступ» на Покровському напрямку.
we.ua - «Плавучий наступ» провалився. Спартан зірвав спробу росіян підібратися до українських позицій по воді на Покровському напрямку — відео
Українська правда on pravda.com.ua
Нацгвардійці зірвали "плавучий наступ" росіян на Покровському напрямку
Воїни бригади оперативного призначення Національної гвардії "Спартан" розповіли, як зупинили спробу російських окупантів підійти до українських позицій "вплав". Джерело: відео бригади "Спартан" Деталі: Бійці Нацгвардії зізнаються, що відбивали різні штурми ворога: піхотні, на бронетехніці, мотоциклах, багі.
we.ua - Нацгвардійці зірвали плавучий наступ росіян на Покровському напрямку
Новини.Live on novyny.live
Одеські морпіхи показали, як відбили ворожий наступ
Цензор.НЕТ on censor.net
Росіяни наблизилися до Покровська, але ЗСУ стримують наступ, - ОВА
Російські війська ще більше просунулися в напрямку Покровська, але українські сили оборони стримують наступ.
we.ua - Росіяни наблизилися до Покровська, але ЗСУ стримують наступ, - ОВА
Главком on glavcom.ua
Ворог активізував наступ на двох напрямках. Огляд з фронту
Росія кидає резерви й намагається оточити ЗСУ
we.ua - Ворог активізував наступ на двох напрямках. Огляд з фронту
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules