Search trend "буферна зона"

Sign up, for leave a comments and likes
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
"Буферна зона" Путіна. РФ готується захопити Суми
Путін приїхав до Курської області, щоб підготувати умови та обґрунтування для захоплення Сум, вважають аналітики Інституту вивчення війни у своєму новому звіті.
we.ua - Буферна зона Путіна. РФ готується захопити Суми
5 канал on 5.ua
"Буферна зона" може з'явитися не в Україні, а в рф – МЗС України (Відео)
Київ наголошує на стратегічній необхідності операцій у Курській та Бєлгородській областях
we.ua - Буферна зона може з'явитися не в Україні, а в рф – МЗС України (Відео)
we.ua on we.ua
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Апостроф on apostrophe.ua
"Буферна зона" Путіна: в МЗС України заявили, що вона може пролягти на території РФ
В українському зовнішньополітичному відомстві прокоментували наказ російського диктатора Володимира Путіна про створення військовими "буферної зони" між Росією та Україною, наголосивши, що такі агресивні заяви чітко відкидають всі мирні зусилля.
we.ua - Буферна зона Путіна: в МЗС України заявили, що вона може пролягти на території РФ
Цензор.НЕТ on censor.net
У МЗС відповіли Путіну щодо "буферної зони": Така зона може бути на російських територіях
"Буферна зона", про яку говорив кремлівський диктатор Володимир Путін може бути створена на території Росії. Саме для цього Сили оборони ведуть операції в Курській та Бєлгородській областях.
we.ua - У МЗС відповіли Путіну щодо буферної зони: Така зона може бути на російських територіях
Межа on mezha.net
МЗС України про буферну зону на кордоні з Росією: позиція та реакція
Міністерство закордонних справ України висловило думку, що буферна зона може бути розташована на території Росії. Це стало відповіддю на заяву президента РФ Володимира Путіна про створення так званої “буферної зони безпеки” на кордоні з Україною. За словами речника МЗС Георгія Тихого, Україна проводить Курську операцію саме з цією метою. В МЗС підкреслили, що слова Путіна […] Тhе роst МЗС України про буферну зону на кордоні з Росією: позиція та реакція fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - МЗС України про буферну зону на кордоні з Росією: позиція та реакція
Суспільне on suspilne.media
Буферна зона може бути на території РФ — МЗС про заяву Путіна про "буферну зону" на кордоні з Україною
У МЗС заявили, що буферна зона може бути на території Росії, саме для цього Україна проводить Курську операцію на території РФ. Так відреагували на заяву Путіна про нібито створення так званої "буферної зони" на кордоні України
we.ua - Буферна зона може бути на території РФ — МЗС про заяву Путіна про буферну зону на кордоні з Україною
Фокус on focus.ua
"Буферна зона" вздовж кордону РФ і України: Путін дав ЗС РФ нове завдання (відео)
Президент РФ Володимир Путін оголосив про створення "буферної зони безпеки" вздовж кордону Росії та України. Понад рік тому він хотів зробити "санітарну зону".
we.ua - Буферна зона вздовж кордону РФ і України: Путін дав ЗС РФ нове завдання (відео)
Укрінформ on ukrinform.ua
Росіяни перекидають війська з Миколаївщини на гарячіші ділянки фронту - Кім
Російські військові, які перебувають на окупованій Кінбурнській косі, наразі не готові до активних штурмових дій, і Миколаївщина їх цікавить хіба що як буферна зона або шлях у напрямку до Одещини.
we.ua - Росіяни перекидають війська з Миколаївщини на гарячіші ділянки фронту - Кім
Gazeta.ua on gazeta.ua
Курщина у вогні: росіяни масово евакуюються
У Курській області Росії місцева влада вирішила евакуювати мешканців прикордонного селища Глушково через ускладнення ситуації. Про це повідомляє АSТRА. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За дев'ять місяців Курська операція досягла більшості поставлених цілей - Сирський Голова селища Василь Худяков закликав жителів тимчасово залишити населене місце. Евакуацію організовуватимуть військові з бойового армійського резерву країни (БАРС). За інформацією військового оглядача Яна Матвєєва, 5 травня українські війська прорвали прикордонні укріплення в районі Тьоткіного, а також у селах Новий Путь і Заря на Курщині. Російські мілітарні пабліки повідомляють, що локальний наступ був зупинений, але Матвєєв висловлює сумніви щодо цієї інформації. Офіційних коментарів від українського командування щодо подій на Курщині поки не надходило. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, Курська операція за дев'ять місяців досягла більшості поставлених цілей. "Завдяки нашим активним діям на Курщині вдалося не допустити наступальної кампанії ворога в Сумській і Харківській областях. Буферна зона, яку Сили оборони України створили в прикордонних районах, залишається актуальною і зараз", - написав він.
we.ua - Курщина у вогні: росіяни масово евакуюються
ЛІГА.Новини on news.liga.net
Сирський про Курську операцію: Створена ЗСУ буферна зона залишається актуальною
Україна показала, що здатна контратакувати, бити та гнати ворога, зокрема і на його землі, зазначив Сирський
we.ua - Сирський про Курську операцію: Створена ЗСУ буферна зона залишається актуальною
UAinfo on uainfo.org
Буферна зона, яку Сили оборони України створили в прикордонних районах, залишається актуальною і зараз, – Сирський. ФОТО
Під час робочої поїздки Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський нагородив воїнів, які відзначилися у ході Курської операції
we.ua - Буферна зона, яку Сили оборони України створили в прикордонних районах, залишається актуальною і зараз, – Сирський. ФОТО
УНІАН on unian.ua
Буферна зона, створена ЗСУ біля Курщини, залишається актуальною, - Сирський
На думку головнокомандувача, Україна показала, що здатна контратакувати, бити та гнати ворога, зокрема і на його землі.
we.ua - Буферна зона, створена ЗСУ біля Курщини, залишається актуальною, - Сирський
Цензор.НЕТ on censor.net
Операція на Курщині досягла більшості поставлених цілей. Буферна зона залишається актуальною і зараз, - Сирський. ФОТОрепортаж
Під час робочої поїздки головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський нагородив наших воїнів, які відзначилися під час проведення Курської операції.
we.ua - Операція на Курщині досягла більшості поставлених цілей. Буферна зона залишається актуальною і зараз, - Сирський. ФОТОрепортаж
Gazeta.ua on gazeta.ua
У Раді відкинули ймовірність створення Росією буферної зони вздовж кордону та назвали причину
Росіяни не мають достатньо сил, аби створити буферну зону глибиною 20 км вздовж всього кордону з Україною. Секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Роман Костенко також повідомив, що на сумському напрямку росіяни все ж мають свої резерви. Про це він заявив в інтерв'ю Rаdіо NV. Він пояснив, що буферна зона це територія, захоплена окупантами за їхнім кордоном на українській території. Ворогу вона потрібна, аби убезпечити власну територію від ведення там бойових дій та від обстрілів артилерією. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США створили план контролю за припиненням вогню в Україні - ЗМІ "Противник не полишив, згідно з нашими даними, цих намірів і хоче все-таки створити буферну зону на півночі. Але чи є в нього зараз [достатньо] таких сил, щоб створити по всій лінії кордону цю буферну зону глибиною до 20 кілометрів, як про це говорять і представники РФ, і як це розуміємо ми? Цих сил в них зараз немає", заявив Костенко. З його слів, у Харківській області загарбникам не вдалося досягти результату. "Це десь 10&mіnus;20 кілометрів. І вони хотіли це зробити ще понад рік тому, Путін про це сам заявляв. І для цього була почата, зокрема, і Харківська операція, яка не досягла того успіху, на який вони сподівались, [окупанти] були зупинені нашими військами", зазначив Костенко. Він додав, що через деякий час після нового наступу на Харківщину, українці самі створили, умовно, буферну зону, коли почали Курську операцію. Що стосується сумського напрямку, то за словами Костенка, росіяни там сконцентрували в одному місці "деякі резерви" і Україна зараз намагається їх розосередити. "Тому загроза є на тому напрямку. Але там є наші засоби, сили, які будуть робити все, щоб не дозволяти противнику просуватися нашою територією. Чи зможуть вони зайти якось на нашу територію? Вони вже десь там в декількох напрямках перетнули кордон, і наші війська ведуть зараз бої за населені пункти на нашій території. Але це неглибоко. І сказати, що вони їх захопили, поки що такої інформації немає", додав Костенко. Вже наступного тижня в Лондоні може бути узгоджено повне і всеосяжне припинення вогню в Україні. Намір полягає в тому, щоб провести обговорення з росіянами і з'ясувати, на чому наполягають обидві сторони.
we.ua - У Раді відкинули ймовірність створення Росією буферної зони вздовж кордону та назвали причину
Фокус on focus.ua
"Буферна зона" в Сумській області: чому зривається план командування РФ
Провал російської операції зі створення "буферної зони" в Сумській області констатує військовий аналітик Костянтин Машовець. Побачивши, яких жертв це коштує, командування ворога вирішило прибрати звідти елітні частини, що одразу знизило напруження його дій.
we.ua - Буферна зона в Сумській області: чому зривається план командування РФ
New Voice on nv.ua
Пряма загроза для Сум чи «буферна зона»? Для чого Росія розпочала наступ на Сумщину і що буде далі — мапа та аналіз ІSW
Розпочавши наступ на Сумщину, росіяни, ймовірно, намагаються створити т. зв. «буферну зону» уздовж кордону, а також можуть спробувати домогтися розміщення артилерії настільки близько від Сум, щоб поставити місто під загрозу непридатного життя для цивільних.
Еспресо on espreso.tv
"Буферна зона вглиб території РФ": майор запасу НГУ Гетьман про дії ЗСУ у Білгородській області
Про це розповів майор запасу НГУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман в етері Еспресо."Відомо, що в ході Білгородської операції приблизно 13 квадратних кілометрів території – сіра зона. Українські Су-27, під прикриттям літаків Міrаgе та F-16, здійснили або продовжують здійснювати бомбардування мостів, розташованих позаду російських військ на території Білгородщини. Такі дії ускладнюють їхні можливості для відступу або забезпечення ефективної логістики. Зусилля зосереджено на перешкоджанні переправ через річку для важкої техніки. Знищення мостів аналогічним чином слугувало початком Курської битви, яка призвела до значних успіхів", - повідомив він.Операція є важливою і, скоріш за все, це спроба створити чергову санітарну або буферну зону вглиб території Російської Федерації, каже майор запасу НГУ."Це відкриває можливість проведення контрвипадів з нашого боку, очікуючи наступальних дій з боку росіян, які, за словами Головнокомандувача, плануються навесні цього року і можуть тривати від півроку до дев'яти місяців. Про такі наміри було відомо раніше", - зазначив він.Читайте також: Можемо зробити два висновки: Згурець про атакувальні дії ЗСУ у Білгородській області РФЗа даними розвідувальних структур, основними напрямками наступу можуть стати Сумський, Харківський та Запорізький. Ця інформація підкріплюється даними аерофотозйомки, космічних знімків та свідченнями штурмових загонів, що діють у структурах російських збройних сил, зауважив  Гетьман."Масштабні наступальні операції зазвичай відбуваються одночасно у двох-трьох напрямках, інколи в чотирьох, оскільки більша кількість розпорошує сили та зменшує концентрацію удару. Тому заяви російського керівництва про повномасштабний наступ по всій лінії фронту є сумнівними через відсутність необхідних сил та засобів", - додав він.21 березня Повітряні сили України ліквідували пункт управління російської прикордонної застави в Білгородській області РФ.24 березня Сили спецоперацій України повідомили, що у взаємодії з Головним управлінням розвідки Міноборони, Ракетними військами й артилерією знищили два ворожі вертольоти Ка-52 і два Мі-8 у Білгородській області Росії. 
we.ua - Буферна зона вглиб території РФ: майор запасу НГУ Гетьман про дії ЗСУ у Білгородській області
Еспресо on espreso.tv
Карта бойових дій за період 22-29 березня: росіяни активували наступ на всьому фронті та створили нову загрозу
Наступ росіян на ЗапоріжжіУпродовж останніх двох тижнів окупанти відновили наступ на Запорізькому напрямку на ділянці протяжністю в 15 км між П’ятихатками і Щербаками, що за 40 км від Запоріжжя. Наразі, враховуючи зібрані на цій ділянці сили, їхній наступ має тактичний характер і спрямований на захоплення позицій, які Сили оборони звільнили під час контрнаступу 2023 року. Зокрема рашисти хочуть захопити наші опорні пункти у Степовому і Щербаках. Для цього сконцентрували тут не тільки переважальні людські сили, а й дрони та артилерію. Водночас командування ЗСУ знало про плани ворога й підготувалося до оборони, а тому цей наступ здебільшого провалився, бо просунутися на окремих ділянках на 2 км за 2 тижні – це не ознаки успішного наступу 70-тисячного угруповання військ. Хоча певним тактичним успіхом окупантів можна вважати перерізання рокадної дороги між Степовим і Малими Щербаками, яке відбулося кілька днів тому. Цим ЗС РФ ускладнили логістику між нашими позиціями.Карта бойових дій за 22-29 березня, Фото: Еспресо Росіянам вдалося зав’язати бойові дії за Малі Щербаки та частину Щербаків, а також вони зайшли у Лобкове, але ЗСУ не дають їм там закріпитися. У Степовому лінія фронту залишається стабільною.Наразі немає ознак, які вказували б, що армія РФ хоче провести більш потужний наступ на Запоріжжя. Радше за все, їхні дії пов’язані з переговорним процесом, у рамках якого їх схиляли до відступу від ЗАЕС.Великомихайлівський і Новопавлівський напрямки – наступ росіян загальмувавПопри те, що вихід і перерізання дороги Донецьк – Запоріжжя в районі села Комар є одним із пріоритетних завдань для рашистів на цій ділянці фронту, однак уже весь березень їхні наступальні конвульсії розбиваються об зусилля наших героїв. На західному фланзі, у районі сіл Новосілка, Бурлацьке і Привільне, після низки контратак ЗСУ лінія фронту застигла. З півночі окупанти врешті зуміли розширити зону свого контролю в селі Дніпроенергія, до якого весь березень вони пробивалися по обох берегах річки Мокрі Яли. Рашисти намагаються розвинути свій успіх і атакують далі на північ у напрямку на село Веселе, але наразі закріпитися їм не вдається. Водночас ЗСУ контратакують на Скудне й не дозволяють у такий спосіб розвивати наступ росіян по обох берегах.Карта бойових дій за 22-29 березня, Фото: ЕспресоУ районі Костянтинополя Сили оборони також здійснили контратаку між Олексіївкою та Андріївкою. Хоча росіяни вже кілька тижнів оголошують про захоплення як Андріївки, так і Костянтинополя, але насправді значна частина цих селищ перебуває або в сірій зоні, або під нашим контролем. Не маючи можливість просуватися "в лоб", окупанти пішли в обхід та атакували в напрямку на Розлив, де вони розширили зону контролю на 5,5 км кв. Наразі тут тривають зустрічні бої, в процесі яких Сили оборони кілька разів відкидали ворога від Розливу, але він уперто намагається зайти в село й закріпитися. Наразі безрезультатно. Покровське пеклоХоча зараз активною є майже вся лінія фронту, однак саме довкола Покровська триває третина всіх боїв на цій війні – понад 400 цього тижня. Рашисти зібралися з силами та проводять низку наступів, частина з яких дала певний результат. Зокрема, вони зуміли знову зайняти більшу частину Піщаного. Але Сили оборони все ще утримують північні околиці села. На західному фланзі біля Успенівки весь тиждень тривали зустрічні бої, внаслідок яких окупанти вибили наших військових із південної частини села, а також провели низку наступів на Новоолександрівку. Однак ні в Успенівці, ні в Новоолександрівці росіянам не вдалося закріпитися. Наразі тут тривають важкі бої. Тим часом ЗСУ зуміли розвинути успіх у Котлиному, де вони розширили зону контролю довкола залізничного вокзалу. Хоча нашим воїнам усе ще не вдається вибити росіян із промзони – це єдиний серйозний укріпрайон, який вони тримають на північ від дороги з Покровська на Межову.Карта бойових дій за 22-29 березня, Фото: ЕспресоНа східному фланзі Сили оборони продовжують успішно втримувати контроль над розв’язкою на трасі Покровськ – Костянтинівка. Відтак рашисти намагаються знайти наші слабкі місця на інших ділянках. Цього тижня їм вдалося просунутись у сірій зоні між Баранівкою і Тарасівкою та захопити село Зелене Поле. Далі окупанти спробують ще більше розширити лінію фронту в напрямку траси на Костянтинівку, яка, схоже, стає новою пріоритетною ціллю для росіян.   Наступ на КостянтинівкуТе, що Костянтинівка знову стане мішенню для рашистів, було відомо давно, адже саме на неї були спрямовані наступи на Часів Яр і Торецьк. Однак цього тижня активізувалися війська в районі траси Донецьк – Костянтинівка, які перекинули сюди кілька тижнів тому з Курахівського фронту. Хоча ЗСУ вдалося стабілізувати фронт у Торецьку й у районі Нью-Йорка, але окупанти використали перевагу в додаткових резервах й атакували біля Пантелеймонівки та Олександрополя. У підсумку половина Пантелеймонівки окупована, а Олександропіль здебільшого перейшов у сіру зону. Відкриття цього нового фронту може вкрай негативно позначитися на сусідніх фронтах, у першу чергу – на Торецькому, але також і на Покровському.  Карта бойових дій за 22-29 березня, Фото: ЕспресоПрорив ЗС РФ на Лиманському напрямкуНаступ на Лиман – це той самий наступ на Краматорськ і Костянтинівку, тільки з півночі. Півтора місяця ЗСУ вдавалося стримувати окупантів і не допустити прориву до Лимана через Колодязі чи Ямполівку. Ми навіть утримували частину Тернів. Однак днями росіяни пішли в новий масований наступ і значно розширили зону свого контролю на цій ділянці фронту. Зокрема на східному березі річки Жеребець вони повністю окупували Терни та змусили Сили оборони відійти з частини Ямполівки, яка перейшла в сіру зону. Однак все ж вибити нас із Ямполівки ворог не може, а тому змістив акценти й почав атакувати дещо південніше на Торське, щоб зайти оборонцям Ямполівки у тил.Карта бойових дій за 22-29 березня, Фото: ЕспресоНа заході вони зуміли здійснити 8-кілометровий прорив у напрямку на Катеринівку, а також захопити 14 кв. км між Катеринівкою і Колодязями. Таким чином росіяни значно збільшили лінію фронту наступу на Лиман, а також створили собі можливість прориву до Осколу у ще одному місці – південніше від Борової.Наступ на Борову і 3-й армійський корпусЗСУ розпочали структурну реформу переходу на корпуси. Перший такий корпус почав формуватися на основі 3-ї штурмової бригади, яка тримає оборону на Борівському напрямку й частково на Лиманському. Днями вони провели показову операцію зі звільнення села Надія, що на Луганщині. Росіяни два місяці атакували це село й поклали за нього 2 механізовані полки, а ЗСУ звільнили його за 30 годин. Село має певне тактичне значення для утримання оборони Борової.Карта бойових дій за 22-29 березня, Фото: ЕспресоТим часом на Куп’янському напрямку рашисти просунулися на 2 км на захід у районі села Орлянка. Це перше просування на цій ділянці за останні 10 місяців. Сподіваємося, й надалі фронт тут буде стабільний. Курщина, Сумщина та Білгородщина – нова буферна зонаПоки ЗСУ продовжують практично без територіальних змін утримувати прикордонну зону біля Суджі, а росіяни так само без просування намагаються зайти нам у тил в районі села Басівка, Сили оборони почали нову операцію на Білгородщині. Зокрема, ЗСУ зайняли село Демидівка, а також розширили зону свого контролю на північ і на південь, створивши буферну зону протяжністю у 8 км. Одночасно наші літаки завдали ударів по мостах у Графівці та Ганівці, а також знищили 4 гвинтокрили в аеропорту Івня, що за 60 км від кордону. Наразі не йдеться про наступ углиб Білгородщини, але наші військові таким чином зв’язали боями значну частину ворожих військ, які вивільнилися на Курщині й були готові передислоковуватися в Україну. Окрім того, ця буферна зона може стати прототипом майбутнього кордону між Україною і Росією. Карта бойових дій за 22-29 березня, Фото: Еспресо Карти створено на основі інформації, отриманої від Генерального штабу Збройних Сил України, а також з інших відкритих та перевірених джерел. Водночас карти не є максимально точними та лише умовно відображають тенденції в зоні бойових дій.  
we.ua - Карта бойових дій за період 22-29 березня: росіяни активували наступ на всьому фронті та створили нову загрозу
Фокус on focus.ua
Таємний рейд ЗСУ: як українські військові створюють буферну зону в Бєлгородській області
Українські військові змінюють правила гри на кордоні. Поки офіційні джерела зберігають тишу, у російських пабліках паніка — кожного дня обговорюється рух ЗСУ в Бєлгородській області. Фокус з'ясував, що відбувається на цій ділянці фронту, та чи справді формується нова буферна зона.
we.ua - Таємний рейд ЗСУ: як українські військові створюють буферну зону в Бєлгородській області
ТСН on tsn.ua
ЗСУ досі залишаються в Курській області: чи можуть вони опинитися в оточенні
Утворена українськими військовими буферна зона захищає Сумщину від наступу росіян.
we.ua - ЗСУ досі залишаються в Курській області: чи можуть вони опинитися в оточенні
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules