Президент Володимир Зеленський підписав закон про запровадження в Україні множинного громадянства. Він набуде чинності після офіційного оприлюднення в офіційних виданнях, однак його положення запрацюють через шість місяців.
Про це повідомляє кореспондентка Еспресо Катерина Галко."Це дуже очікувана подія. І це історична подія і для України, і для міжнародного права. Це суттєва віха у розвитку міжнародного права. Є певна міжнародно-правова тяглість: від Нюрнберзького трибуналу, потім був Токійський трибунал, ще низка трибуналів. А зараз ми в процесі створення Міжнародного спецтрибуналу зі злочину агресії. З точки зору стратегічної та міжнародно-правової, це стратегічна міжнародно-правова поразка і Путіна особисто, і Росії. Відкатати назад це буде вже неможливо. Йдеться про міжнародну справедливість", - сказав Мережко.Нардеп підкреслив, що ратифікація цього документа є ключовою, попри необхідність опрацювання багатьох деталей. Він припустив, що для того аби трибунал почав працювати необхідно приблизно рік.Читайте також: Спецтрибунал щодо агресії проти України зможе розслідувати злочини не лише Росії, – нардепка КравчукМережко також висловив сподівання, що до реалізації трибуналу долучаться й інші країни, наприклад, Австралія, Нова Зеландія, Японія, Південна Корея, аби наголосити, що є широка підтримка представників різних регіонів.Він також підкреслив, що Спецтрибунал теоретично може запрацювати ще до закінчення бойових дій."Головне - що цей трек існує незалежно від інших подій. Путін морально, міжнародно в правовому сенсі уже програв. Він уже входить в історію як воєнний злочинець, а Росія - як держава-агресор", - сказав Мережко.Нардеп розповів, що серед нюансів, які ще потребують вирішення, є місце розташування трибуналу, можливо, Гаага, що має символічне значення та логічний зв'язок з Міжнародним кримінальним судом. Також необхідно розв'язати питання щодо будівлі, призначення суддів та забезпечення прав підсудних.15 липня президент Володимир Зеленський підписав закон про множинне громадянство, ратифікацію Угоди про створення Спеціального трибуналу щодо агресії РФ, а також зупинення дії Оттавської конвенції для України.
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про множинне громадянство. Тепер українці, які мешкають за кордоном, зможуть офіційно залишатися громадянами України, навіть отримавши паспорти інших держав.
Президент України Володимир Зеленський 15 липня підписав ухвалені парламентом закони про множинне громадянство, ратифікацію створення спецтрибуналу та зупинення дії для України конвенції про протипіхотні міни. Про це глава держави повідомив у Телеграмі, цитує Рубрика. «Невідкладно підписав передані з Верховної Ради України документи: закон про множинне громадянство, ратифікацію Угоди про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії […] Тhе роst Зеленський підписав низку ключових законів: деталі арреаrеd fіrst оn Рубрика.
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
Президент Володимир Зеленський підписав три важливі документи, що мають історичне значення для майбутнього України. Найважливіший із них — закон про множинне громадянство, який відкриває двері для об’єднання мільйонів українців у світі. Також ратифіковано угоду про створення Спеціального трибуналу для покарання Росії за агресію та ухвалено рішення про зупинення дії Оттавської конвенції для України — крок […] Тhе роst Множинне громадянство, трибунал для РФ та Оттавська конвенція: Зеленський підписав низку законів арреаrеd fіrst оn Прямий.
Про це він написав у tеlеgrаm."Завдяки множинному громадянству зможемо створити більше реальних юридичних основ для єдності всього нашого великого народу – мільйонів українців на всіх континентах, а також тих представників інших народів, які пов’язали свою долю з Україною", – наголосив він.Водночас Спецтрибунал та співпраця щодо цього зі світовими країнами дозволять "забезпечити реальну невідворотність покарання Росії за війну проти України".Читайте також: Закон про множинне громадянство формально суперечить духу і змісту Конституції, - БезсмертнийЗа словами президента, завдяки зупиненню для Києва конвенції щодо протипіхотних мін можна досягти щонайменше паритету в силах і засобах, які необхідні для захисту від РФ."Росія ніколи не була стороною Оттавської конвенції та ніколи не здійснювала чесних кроків у межах будь-якої політики скорочення зброї або гуманізації практик застосування зброї", – наголосив Зеленський.Читайте також: Спецтрибунал для посадовців РФ: за що та як судитимуть тих, хто почав вторгнення в УкраїнуЛідер держави доручив урядовцям ухвалити підзаконні акти для реалізації трьох законів. Зокрема, нині Україна може розпочати визначення перших держав-партнерів, із якими буде впроваджено множинне громадянство.Верховна Рада у вівторок, 15 липня, ратифікувала угоду про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України, яку раніше уклали Україна і Рада Європи.
Як повідомляє Теlеgrаm-канал Володимира Зеленського Президент України Володимир Зеленський оголосив про підписання важливих законів, ухвалених Верховною Радою 15 липня. Серед них – закон про множинне громадянство, що дозволяє Україні визнавати громадянство інших країн, а також закон, що стосується створення Спеціального трибуналу для розслідування агресії Росії. Зокрема, Зеленський підписав: Закон про множинне громадянство, який дозволяє Україні […] Тhе роst Зеленський підписав закони про множинне громадянство і трибунал для розслідування агресії РФ fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Президент Володимир Зеленський повідомив, що підписав низку законів, зокрема — про множинне громадянство та вихід України з Оттавської конвенції, яка забороняє виробництво й застосування протипіхотних мін. Про це він повідомив у своїх соцмережах. «Невідкладно підписав передані з Верховної Ради України документи: закон про множинне громадянство, ратифікацію Угоди про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії... Запис Зеленський підписав закон про множинне громадянство і вихід України з Оттавської конвенції спершу з'явиться на Громадське радіо.
Президент Володимир Зеленський у вівторок, 15 липня, підписав закон про множинне громадянство в Україні, ратифікацію угоди про створення спеціального трибуналу для злочину агресії Росії проти України та зупинення дії Оттавської конвенції про застосування і виробництво протипіхотних мін.
Множинне громадянство, трибунал для керівництва рф і зняття заборони на протипіхотні міни: Зеленський невідкладно підписав закониПрезидент України Володимир Зеленський підписав закон про множинне громадянство, ратифікацію угоди про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії росії та зупинення дії Оттавської конвенції для України. Ці рішення спрямовані на зміцнення єдності українців, покарання росії та забезпечення паритету в обороні.
Про це 15 липня заявив нардеп від "ЄС" Микола Княжицький, передає кореспондентка Еспресо Катерина Галко.У Раді провалили голосування за постанову, яка блокує підписання закону про множинне громадянство. Тепер президент Зеленський може його підписати. Однак Княжицький сумнівається у відповідності документа Основному закону."Є питання щодо відповідності законопроєкту Конституції. Але головне питання -- чи допоможе цей законопроєкт повернути ті мільйони українців, які вимушено опинилися за межами України. Чи допоможе він розв'язати демографічну проблему (бо так нам казали, коли його ініціювали)? Абсолютно ні", - сказав нардеп.Він нагадав, що подав проєкт закону про демографічну політику, комітет його підтримав, але до сесійної зали документ так і не потрапив."Суть цього закону - щоб ми дбали не лише про тих, хто за кордоном, не лише про біженців, а й про внутрішньо переміщених осіб. Про засади демографії в Україну. Тому що демографічна проблема для нас після військової проблеми - одна з найважливіших. Це те, чого хоче ворог - щоб Україна знелюдніла", - наголосив Княжицький.На його думку, підвищення виплат за народжених дітей є позитивним кроком, "але в жодній країні таке підняття виплат не вирішувало демографічну політику".Нардеп переконаний, що люди захочуть повертатися й народжувати дітей у країні, в якій дбають про громадян. У цьому контексті він розкритикував Міністерство національної єдності, яке очолив Олексій Чернишов, нині підозрюваний у корупції."Я пропонував створити на рівні віцепрем'єра єдине міністерство, яке займалося б і біженцями, і ВПО, і демографією, яке дійсно було б дієвим, щоб повернути українців. Але це нікому не цікаво. Ми чомусь під людей, під вибори створюємо структури, потім так само легко їх ліквідовуємо, знищуючи ту інституційну структуру держави, яка вкрай необхідна нам, як і повноцінна єдність в умовах війни", - сказав Княжицький.Він підкреслив, що "ЄС" вимагає серйозно займатися демографічними проблемами.18 травня парламент ухвалив у цілому закон про введення інституту множинного громадянства в Україні. Народна депутатка Євгенія Кравчук пояснила ключові аспекти закону.
Володимир Зеленський заявив, що готовий підписати закон про множинне громадянство в Україні. Наразі український лідер очікує розблокування цієї ініціативи у Верховній Раді. Повний текст новини
Президент України Володимир Зеленський заявив, що очікує, що Верховна Рада наступного тижня розблокує вже ухвалений закон про множинне громадянство та розгляне у другому читанні законопроєкт про військового омбудмена.